Duda rzucił Platformie rękawicę? "Jak już, to dziurawą. Dwa palce w sumie"

Jak Platforma Obywatelska poradzi sobie z obietnicami Andrzeja Dudy obniżenia wieku emerytalnego? - Podniesiecie tę rzuconą rękawicę? - pytał Jan Wróbel w Poranku Radia TOK FM Rafała Grupińskiego, szefa klubu PO. Ten stwierdził, że jeśli jakaś rękawica została rzucona, to raczej dziurawa.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Rękawicę, którą rzucił Duda, widzę jako poszarpaną. A nawet widzę dwa palce, które rzucił - stwierdził Grupiński. Wskazywał, że w istocie nie wiadomo, co obiecał przyszłym emerytom prezydent. - Wyraźnie kugluje swoimi obietnicami. Nie wiadomo, co nam na końcu zafunduje środowisko PiS - dodał.

- Wyobraża pan sobie billboardy: "My jesteśmy za tym, żeby ludzie harowali aż do śmierci. Oni są przeciw"? - dopytywał Wróbel. - Wyborców trzeba traktować poważnie, nie sądzę, by do kogokolwiek tego rodzaju perswazja dotarła - odparł Grupiński.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (127)
Duda rzucił Platformie rękawicę? "Jak już, to dziurawą. Dwa palce w sumie"
Zaloguj się
 • w12121

  Oceniono 60 razy 50

  W obyciu prostak i cham, mentalnie drobny cwaniaczek wyludzajacy lewe kilometrowki, nie wiem czy obietnice kogos takiego maja jakies znaczenie?

 • iluminati_semper

  Oceniono 43 razy 37

  dlaczego PO ma sobie z tym radzić? senat odrzuca pomysł prezesa.... przepraszam prezydenta i nie ma o czym mówić... zafundowali nam już referendum na bazie kampanii prezydenckiej to niech nam oszczędzą kolejnego... ludzie zdają sobie sprawę o tym że wysyłanie sześciolatków na wcześniejszą emeryturę do lasów jest pomysłem o tyle idiotycznym co niemożliwym do zrealizowania... z drugiej strony pan Duda nigdy nie miał zostać prezydentem... poczekamy...

 • Paweł Olejniczak

  Oceniono 41 razy 33

  Bardzo jestem ciekaw czy do moich rodaków, głosujących na tego człowieka bez elementarnej ogłady dotarło jak głupim jest kierowanie się emocjami zamiast rozumem przy urnie. Prezydentem został człowiek nie rozumiejący czym jest racja stanu kraju ,którym kieruje. Publicznie okazywane chamstwo i lekceważenie wobec urzędującego Premiera zapowiada tyle, że w razie wygranej PiS, Polska stanie się krajem z którego wyjedzie reszta normalnych, ambitnych ludzi

 • arvelli_net

  Oceniono 33 razy 29

  ... duda jako osoba unurzana w ułaskawienie przestępcy, znajomego rodziny kaczyńskich, jest skończony moralnie :) Dodatkowo, chochle gnojowicy dolał w N.Tomyślu :D

 • Rita Fisher

  Oceniono 33 razy 25

  Jeszcze takiego prymitywa Polska za prezydenta nie miała, a byli już rożni: rosyjski pachołek, prosty robotnik, PZPRowska pijaczyna, cymbał, strażnik żyrandola, ale takiego prymitywa i prostaka jak ten pisowski Borat to jeszcze nie było!

 • rot.leszek

  Oceniono 33 razy 25

  Swiadczenia emerytalne powinien otrzymywac kazdy obywatel zaraz po urodzeniu
  I tak do 50tki
  Dopiero potem swiadczenia nalezy odbierac i ...do roboty marsz!

  .. a co kufa
  mlodosc, najlepsze lata zycia - w fabryce , hucie , kopalni , sklepie, bibliotece czy w korporacji zmarnowac?!

  A idz pan w PiSdu z takim panstwem ))

 • pietrek1960

  Oceniono 25 razy 23

  Jak samopoczucie naiwniacy, którzy głosowali na Dudę, po fakcie gdy się okazało, że prezydent Andrzej Duda to OSZUST, który z pełną perfidią oraz z cynicznym wyrachowaniem okłamał swoich wyborców oraz wykorzystał naiwność, mamiąc obietnicami bez pokrycia oraz hasełkami chwytliwymi dla ucha ?"Wiarygodność" Dudy, który okazał się kłamcą, będzie bardzo rzutowała na wiarygodność wszelkich deklaracji oraz obietnic wyborczych, którymi PiS będzie chciał przekonać potencjalny elektorat podczas jesiennych wyborów parlamentarnych. Jeżeli Duda jako prezydent RP kłamie i oszukuje, to jaka jest gwarancja, że podczas wyborów parlamentarnych PiS nie będzie chciało oszukać i okłamać Polaków jak to zrobił A.Duda?

 • dato folland

  Oceniono 25 razy 23

  Głosowaliście na tępego pissdudusia to macie tępego pissdudusia . Zagłosujecie na durne straszydło to będziecie mieli cały dream team ? Tylko zeby potem skomlenia w Berlinie nie było ze Polska zła niesprawiedliwa ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX