Kraśko: Pomóżmy uchodźcom. W porównaniu z wieloma miejscami na świecie żyjemy w raju

- Oczywiście, że w Polsce wielu ludziom dzieje się krzywda. Ale w porównaniu z wieloma miejscami na świecie żyjemy w raju na ziemi - mówił w Poranku Radia TOK FM Piotr Kraśko, apelując o pomoc dla uchodźców przedzierających się do Europy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Oczywiście, że część ludzi na dworcu Keleti w Budapeszcie to cwaniacy. Spotykałem takich w Libanie, opowiadali, że chcą dostać się do rodziny, która świetnie sobie żyje z niemieckiego socjalu - mówił Kraśko w Poranku Radia TOK FM. - Ale część z nich to ludzie tacy jak mały chłopczyk z Kongo, którego kiedyś spotkałem. Przenoszony między obozami dla uchodźców. Miał siedem lat, spodenki i koszulkę. To było wszystko, co miał. Nie miał ojca, matki, brata, siostry. Przeżył tylko dlatego, że wczołgał się pod stertę ciał. Zamordowano całą jego wioskę, nie przeżył nikt. I takie dzieci też są wśród 140 tys. imigrantów, którzy dostali się na Węgry - wskazywał Kraśko.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (493)
Kraśko: Pomóżmy uchodźcom. W porównaniu z wieloma miejscami na świecie żyjemy w raju
Zaloguj się
 • rabingoldblatt

  Oceniono 135 razy 99

  Szanowny redaktorze Kraśko!!

  Jako szanowany i poważany na całym dziennikarskim świecie dziennikarz proszę pojechać do Arabii Saudyjskiej i Iranu i tam w pełnej powadze wyjaśnić, że bracia w wierze mieszkańców tych krajów potrzebują pomocy i powinni znaleźć schronienie właśnie u nich.

  Jak nie skończy pan z palem wbitym w dupę przez Strażników Rewolucji uznam pana akcję za udaną:))

 • white_lake

  Oceniono 107 razy 83

  nie denerwuj ludzi, Kraśko, mów za siebie, masz posiadłości rozległe, to stawiaj namioty
  łatwo jest apelować do cudzych sumień, wkurza mnie, że to zawsze "elity" są takie miłosierne i skore do pomocy, bo nie grozi im, że wejdą z tymi "gośćmi" w bliższy kontakt, w ich willach, grodzonych osiedlach i prywatnych szkołach dla dzieci wyznawców Allaha raczej się nie pojawią

 • gargamel-z-klakierem-07

  Oceniono 63 razy 53

  Kraśko - jeśli czytasz FORUM pod swoimi apelami - TO POCZYTAJ !!!:
  Dlaczego muzułmanie nie imigrują do innych islamskich państw nawet tych bogatych? To proste. Zgodnie z tradycją i prawem spisanym w tzw. "Karcie 'Umara" to innowiercy mają obowiązek utrzymywać muzułmanów na ziemiach podbitych przez nich, to innowiercy mają płacić specjalne upokarzające podatki jak Dżizja (W tym podatek kastralny od ziemi - włącznie z niewiernymi niewolnikami i seks niewolnicami. Bo cała ziemia i wszyscy ludzie są własnością Allaha oraz jego wyznawców Islamistów). To innowiercy mają zapewnić i finansować gościnę podróżującego muzułmanina, to innowiercy mają obowiązek dostosować się do islamskiego prawa Szariatu i to innowiercy mają być na każdym kroku upokarzani i z pokorą muszą te upokorzenie znosić - tak jak ma to miejsce w UE. Dlatego muzułmanie emigrują do Europy a nie do bogatych państw muzułmańskich - bo życie na koszt muzułmanina jest niemoralne natomiast korzystanie z pracy i majątku innowiercy jest ich prawem. Druga kwestia to podstępna kłamliwa islamizacja poprzez stopniowe zwiększanie ilości muzułmanów, aby w nadarzającej się chwili krwawo przejąć władze i ustanowić Islam i Szariat. Zasada jest taka, tam gdzie już stanęła stopa muzułmanów to już jest kraj islamski. Polska jest krajem islamskim według islamistów, bo w Polsce już jest pełno islamistów. I nawet jak wyrzucimy muzułmanów z PL to muzułmanie muszą tę ziemie odzyskać przy następnej nadarzającej się okazji! Dlatego wybudowali Meczet z Minaretem w Stolicy Kraju w Warszawie, aby wyć z niego (Allahu Akbar – Allah jest największy, większy od naszego Boga Jezusa Chrystusa) i obwieszczać muzułmanom świata i niewiernym Polakom, że Polska i Polacy już należą do Allaha i Islamu, tzn. Islam zwycięża a niewierni się wycofują przed islamem ze strachu lub ich głupiej naiwnej tolerancji wpisanej w nasze idiotyczne ateistyczne prawa jak: Konstytucja, Demokracja itd. itp. Islam nie jest TOLERANCYJNY! Według muzułmanów jesteśmy ich niewolnikami, podludźmi. Przypomina nam się niemiecki faszyzm a to jest islamo-faszyzm kilka razy gorszy od nazistowskich Niemiec.

 • gargamel-z-klakierem-07

  Oceniono 66 razy 46

  Kraśko - czy ty sobie zdajesz sprawę czym jest islam, jakie wartości on szanuje a jakie nienawidzi - DLA NICH JESTEŚMY ICH NIEWOLNIKAMI - NASZE PRAWA MAJĄ ZA NIC - WAŻNE JEST PRAWO SZARIATU, KARTA UMARA I ZASADY ISLAMU - DLA NIEWOLNIKÓW POGARDA I ŚMIERĆ !!!

 • antypopis

  Oceniono 57 razy 39

  Zróbmy Wielką Ogólnopolską Akcję pt. "Wyrzuć z domu niedołężną babcię, przyjmij młodego arabskiego byczka który chce sobie żyć za unijny socjal".

 • wentyl77

  Oceniono 45 razy 37

  Panie Kraśko, jest pan dosyć młodym, nieźle uposażonym i na pewno nieźle mieszkającym dziennikarzem. Ma pan wpływ na to, co ludzie myślą i sądzą (także o uchodźcach), tak więc pana przykład 'waży' o wiele więcej od zwykłego Kowalskiego.
  Zatem dla przykładu może pan przygarnąć rodzinkę imigrantów , powiedzmy z Syrii, miejsca na pewno nie zabraknie.
  Czekam na konkrety i dowody pańskiej, na razie deklarowanej, dobroci i wielkoduszności.

 • cyniczny.komentator

  Oceniono 39 razy 35

  Kraśko - to weź tego małego z Kongo adoptuj i daj nam wszystkim święty spokój.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX