Komentarze (97)
"Z kretesem oblewamy test empatii, honoru i realnego poczucia chrześcijańskiej powinności"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rot.leszek

  Oceniono 10 razy 4

  Sprawdzcie sobie - jaki status przysluguje w Niemczech , rzeczywiscie poszkodowanym dzialaniami wojennymi Ukraincow na przyklad,,,
  Z A D E N !

 • tokfm_acz_kolwiek

  Oceniono 18 razy 4

  W każdym pokoleniu los stawia nas ludzi przed egzaminem człowieczeństwa, weryfikuje mnimania,deklaracje,wiarę. Obyśmy byli tymi którzy bieg ukończą po stronie dobra

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 3 razy 3

  "Z kretesem oblewamy test empatii, honoru i realnego poczucia chrześcijańskiej powinności"

  Jak naród słynny z ludobójstw, czystek etnicznych, zdrad politycznych i mordów kapturowych miąłby nagle stracić honor?
  Jak ślepy od urodzenia miałby stracić wzrok?

 • pn-ski

  Oceniono 3 razy 3

  Zamkniecie przez redakcję TOK-fm forum pod artykułami o uchodźcach to przyznanie się do klęski.
  Klęski wychowawczej.
  Pryska mit panującej tu normalności, wolności wypowiedzi i rzeczowej dyskusji. Teraz obowiązuje tu tylko jeden słuszny pogląd. TOK FM spada do poziomu Frondy i Radia Maryja.
  Nigdy nie bywałem na forach ze względu na ścisłą cenzurę i jednostronność wypowiedzi, teraz cenzura zawitała Agory i red. Michnika. Groźby karalne i obelgi należy oczywiście zgłaszać do prokuratury, a wpisy usuwać, ale zamknięcie forum to wylanie dziecka z kąpielą.
  To dziecko pójdzie sobie gdzie indziej, zaś wychowanie nowych słuchaczy/czytelników to długa i mozolna praca. Nikt nie obiecywał, ze będzie lekko.

 • wlomat1

  Oceniono 3 razy 3

  Widzę że wyłączyliście możliwość komentowania problemu uchodźców ze względu na "hejterów"
  A czy możecie też unieszkodliwić np. waszego hejtera Żakowskiego - który zaczyna swoje teksty od antypolskich bluzgów ?>?>?>?>?

 • goostav234

  Oceniono 3 razy 3

  Lis, kootasino. A ty ilu uchodźców przyjmiesz? A twoi sąsiedzi z grodzonego osiedla?

 • darrior02

  Oceniono 7 razy 3

  Niechaj (...)Lis pierwszy da przyklad. Aaaaaaaaaaaammmmeeeent !!!

 • michalik77

  Oceniono 13 razy 3

  Jak Polacy osiągną poziom życia Niemiec (pracodawcy Lisa), to będą mogli się zastanowić nad ewentualną pomocą uchodźcom - z naszego kręgu kulturowego.
  Czy Lis nie pamięta pogróżek ISIS z początku roku? "Wyślemy wam 500 tys. uchodźców, a wśród nich ukryjemy terrorystów".

 • 1kom1

  Oceniono 2 razy 2

  Taka jest wola ludu, czy się to komuś podoba czy nie ...,można ją przetestować za pomocą referendum (jest prawie pewne że frekwencja byłaby dużo wyższa niż przy ostatnim, sądzę że wystarczająca). Wpuszczanie obcych do domu to zbyt poważna żeby nie pytać domowników. Kim w ogóle jest Lis żeby nas pouczać, traktować jak swoich podwładnych!

 • 66kropek

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko podpisy pod Lisem niezablokowane ? Proszę, ostatni walczący do końca!!Chociaż w sumie, Lisa chyba już nic nie może dotknąć. Facet przebywa w przyjemnym własnym świecie postępującej paranoi , w którym jest nieależnym prawdomównym dziennikarzem walczącym z siłami zła...

 • caro3139

  Oceniono 2 razy 2

  Emigranci będa mieszkać w Konstancinie Panie Panie Lis?Jeśli tak to popieram

 • wlomat1

  Oceniono 8 razy 2

  Słyszałem że np. Izrael buduje nowy mur anty-uchodźcowy.
  A co do dobrego samopoczucia - to niech pan zajmie POlitykami którzy biorą duże pieniądze, a g.wno w sprawie racjonalnego rozwiązania problemu uchodźców robią >!>!>!>!>

 • andrzejadamski1

  Oceniono 10 razy 2

  Chrześcijańska powinnością ( skoro już od rana Pan redaktor klerykalizuje ) jest kupić jak najwięcej biletów na pociągi dla imigrantów. Kierunek Niemcy oczywiście.
  PS. I przepuszczać bez węgierskich fanaberii.

 • rot.leszek

  Oceniono 16 razy 2

  Wolek juz jedzie do Lisa ze zlotym ryngrafem Virtuti Prostitutii...

 • harry_kallahan

  Oceniono 18 razy 2

  Lis Tomasz - Pierwszy Chrześcijanin Najjaśniejszej RP
  i do tego Wielki Tester Empatii...
  Allah Akbar

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 18 razy 2

  Jakie są dokonania panów Lisa i Karolaka w zakresie pomocy uchodźcom?

 • dosta

  Oceniono 1 raz 1

  nie czytam tych chlamstw!! jestesmy narodem,ktorego nasze partie wypaczaja!! czy ktos slucha ludzi??? zrobmy referendum na temat uchodzcow a nie na temat metra we Wroclawiu!!! smieszne i i glupie...jestescie wszyscy ŻAŁOŚNI .. smutne..

 • tombouo

  Oceniono 1 raz 1

  oni nie rozumiejeą skutków społecznych,jak beda musieli radzic sobie sami.Islam sie nie itegruje tylko subtelnie wciąga,nawet uzywając pozornej pomocy.Islam sie nie integruje z Chrzesc.Z zasady.U nich nie ma ekumenizmu.Dodatkowo podejscie do pracy,chociaz nie u wszystkich.To są roszczeniowcy,ale nie od razu.W niemczech austrii witani są jak bohaterowie wojenni chociaz zwiali z kraju.Nalezy pomoc ale w sposób nie pozwalajacy zalac Europy.,albo chociaz Polski,bo to murowane kłopoty w niedalekiej przyszłości

 • amicus88

  Oceniono 3 razy 1

  Tomasz Lis- wzór honoru, empatii, rzetelności i postawy chrześcijańskiej.

 • caro3139

  Oceniono 1 raz 1

  W mediach te same twarze dzieci i kobiet.Romantyczne i chwytające za serce ale jak ognia unika sie innych scen.A są przeróżne

 • caro3139

  Oceniono 1 raz 1

  Każdy kto przy tym medialnym kociokwiku "PRZYJMUJMY" jest chociażby wątpiący, kazdy kto próbuje sie zastanowić nad tym co się dzieje, że nic nie jest tak oczywiste i proste, że to moze byc dopiero początekj imigracji liczonej w dziesiatkach milionów to faszysta, kryptokatol, homofob i wróg

 • Jan Z Radzymina

  Oceniono 3 razy 1

  Słowa św. Pawła z 2 listu do Tesaloniczan; " Daliśmy wam przecież przykład tego, jak należy żyć. Będąc u was, nie marnowaliśmy czasu i nie oczekiwaliśmy, że ktoś będzie nas utrzymywał. Wręcz przeciwnie, dniem i nocą ciężko pracowaliśmy, aby nie być dla nikogo finansowym obciążeniem. Choć mieliśmy prawo korzystać z waszej pomocy, chcieliśmy dać wam przykład do naśladowania. Jeszcze podczas pobytu u was, poleciliśmy wam, abyście trzymali się zasady: „Jeśli ktoś nie chce pracować, niech również nie je”.

 • 2-julita

  Oceniono 5 razy 1

  LISIE MASZ OLBRZYMI DOM PRZYJMIJ ICH DO SIEBIE I PRACUJ NA NICH AŻ DO ŚMIERCI
  skąd oni mają pieniądze ??????????????
  niszczą domy w których są , wyrzucają odzież , prowokują burdy
  kto ich opłaca i w jakim celu???????????????????
  czy UE odpowie kiedyś za to wszystko ????????????

 • robert9998

  Oceniono 7 razy 1

  Na stronach IsraelHayom-forum, przeczytałem,że w Polsce Tomasz Lis i media przez niego zawiadywane to czysty antysemityzm, połączony z faszystowską nienawiścią do żydów.

 • lewacka.konserwa

  Oceniono 17 razy 1

  Z lisa taki dziennikarz, jak z Terlikowskiego chrześcijanin. Po co stworzyć rzeczowy obraz sytuacji, który wyjaśniłby i ocenił przygotowanie Polski do przyjęcia imigrantów (z wyliczeniem kosztów, źródeł finansowania i procedur przyjmowania imigrantów)? Po co rozwiewać obawy Polaków w rzeczowymi argumentami i prezentacją korzyści z całej sytuacji? Przecież znacznie prościej jest przyłożyć pałą polskiemu ksenofobowi - koszty "dziennikarstwa" niższe, echo medialne znacznie większe, a i obowiązek wobec rewolucji spełniony.

  Więcej takich artykułów redaktorze. Polacy dzięki nim na pewno będą lepsi.

 • westgreg

  Oceniono 13 razy 1

  Oczywiście - Polacy są znani z wybitnej niechęci do obcych i innych, czego najlepszym świadectwem jest China Town w Wólce Kosowskiej.

 • dosta

  0

  nie wazne ile mozna zarobic na uchodzcach! wazne ilu mozna pomoc!! zacznijmy od ostatniego slowa!!

 • olias

  Oceniono 2 razy 0

  jesteśmy kretynie po prostu zmęczeni.
  Całe życie muszę o coś walczyć. By zachować pracę. By przeżyć bez długu. By znaleźć kasę na wykształcenie dzieci. Mieć kasę na leczenie. Nie dać się wyrolować przez banki, prawników, czy zwykłych kryminalistów.
  Co z dziećmi gdy skończą edukacje? - nie wiem.
  Co ze mną gdy stracę zdrowie? - no, to akurat wiem; kopa w dupę, zasiłek przez pół roku, długi, egzekucja prawna i pod most.

  mam swoich problemów powyżej czubka głowy. nie chcę już nic więcej.

  tak mniej więcej widzi świat większość Polaków. ale tego nie zrozumie gnojek który nie z tytułu zdolności i zasług ale tylko z powodu istnienia cuda takiego jak RP3 żyje w świecie obfitej Zielonej wyspy.

 • 1kom1

  0

  kliknijcie na to - www.facebook.com/events/1620780911529146/

 • tombouo

  Oceniono 2 razy 0

  nieciekawie to wyglada.Oni manipulują opinią,poniewaz nie wiedzą jakie skutki społeczne ma takie mieszanie kultur,przede wszystkim Islamu z Chrzescijanstwem.Co sie stało w Szwecji,która popełniła najweiszkszy i nie odwracalny juz bład,wpuszczając taka ilosc imigrantów,która nieodracalnie zniszczyła spaniale zapowiadajacy sie kraj.Tacy jak Lis,Zakowski,albo są idiotami,albo mają jakis cel zeby pomijac bardzo ciemna strone takeij proby asymilacji

 • allibaba

  Oceniono 12 razy 0

  Żałosny hipokryta, który ciągle atakuje wartości chrześcijańskie, a teraz nagle się na nie powołuje.

 • 1zawisza

  Oceniono 1 raz -1

  No proszę ilu obrońców katolicyzmu w kraju jest nagle na tym forum.

  A niech tylko Michnik "nada tekst" o żądzy wladzy i złodziejstwie watykańskiej hierarchii to ci sami żałujący swojego grosza na arabskich imigrantów, bojący się własnego cienia, będą się domagać wypowiedzenia Konkordatu.

  Nie boje się w kraju ani tej katolickiej ani tej islamskiej hołoty bo, na tyle na ile jestem w ruinie, mam niezachwiana wiarę ze z nimi czy bez sobie poradzę.
  Najwyrazniej "Polska w rozkwicie" takiej wiary nie ma .

  Jeśli się boję to tego "naszego" prymitywnego pańszczyźnianego prostactwa jakie najwyraźniej od 25 lat zdominowało nasz kraj

  "Dostajemy miliardy żeby wyjść na ludzi" TOK FM Wróbel (?) w rozmùowie z Solochem

  wiadomości.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18741186,juncker-apeluje-do-panstw-ue-o-przyjecie-160-tysiecy-uchodzcow.html.

  Oto jest kwintesencja "Polski w rozkwicie"

 • 1zawisza

  Oceniono 1 raz -1

  Oblewamy ... ???

  Oblewają ci których przez przeszło ćwierć wieku faworyzowały zawłaszczając władzę okraglostolowe "patriotyczne" pajace, ci wyłonieni "gruba linia" sp Mazowieckiego, ci dla których "nocna zmiana" była wybawieniem ci dla których żebracze i złodziejskie 25 lecie jest "Polska w rozkwicie", ci, ta hołota, która od 25 lat spêlnia role popieranego powszechnie przez media establishmentu.

  Top jest ta cześć oficjalna, której godną wyrazicielka wobec zbliżających się wyborów stalą się kłamczucha Kopacz.

 • w.zboralski

  Oceniono 7 razy -1

  Ale kto powiedział, że katolicy w Polsce to chrześcijanie? Dzienniakarz w Polsce powinien to chyba wiedzieć...

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 15 razy -1

  "Z kretesem oblewamy test empatii, honoru i realnego poczucia chrześcijańskiej powinności" bo jesteśmy zwykłą hołotą z anusa Europy, narodem etatowych 'zmywaków'.
  I nie dziwota - światłym wiadome jest nie od wczoraj, że Polska to Tworki rozdęte do 312 000 km2. "Psychicznie chory kraj" (W. Szymborska) "narodu specjalnej troski" (Kazik Staszewski), bo "polskość to nienormalność" (D. Tusk) typu "ch... dupa i kamieni kupa" (min. Sienkiewicz), czyli "bezwartościowego społeczeństwa" (C.K. Norwid) z "kulturowego zadupia" (St. Lem).

  Śpij, polska dziadownio, twój czas minął zanim zdążył nadejść.

 • e.mem

  Oceniono 9 razy -5

  najpierw trzeba wytłumaczyć 98% polskich katolików, co to jest ta "chrześcijańska powinność' a potem im wytykać, że oblali test

 • azteci

  Oceniono 15 razy -7

  Chyba nie trzeba będzie długo czekać na ripostę ze strony terlikowskich katolików i "prawdziwych polaków". Poza tym, zamiast mówić,mówić, mówić...trzeba wziąć przykład z Boba Geldofa, bądź premiera Finlandii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX