Bober: Nie wiem, czy w PO zdają sobie sprawę, ile stracili przez Kamińskiego, Dorna i Giertycha

- Kiedy słyszałem, że na listy PO trafiają Michał Kamiński, Ludwik Dorn, że popierany jest Roman Giertych, zastanawiałem się czy u mnie w głowie się coś poprzewracało, czy coś się przewraca tym, którzy kręcą interesem zwanym Platformą - mówił w Poranku Radia TOK FM Andrzej Bober, były dyrektor TVP i szef ?Życia Warszawy?.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- PO przegrała przez zarozumialstwo, nadmierną pewność siebie, arogancję. Oni uważali, że kogokolwiek wstawią na listę, ten musi wygrać - mówił Bober.

Wspomniani przez gościa Radia TOK FM Ludwik Dorn i Roman Giertych nie dostali się do parlamentu. Michał Kamiński miejsce w Sejmie wywalczył.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (177)
Bober: Nie wiem, czy w PO zdają sobie sprawę, ile stracili przez Kamińskiego, Dorna i Giertycha
Zaloguj się
 • white_lake

  Oceniono 40 razy 26

  dokładnie tak, może rozważałabym głosowanie na PO, choć tylko jako "mniejsze zło", ale kiedy zobaczyłam te nowe nabytki Platformy (plus jeszcze wcześniej przygarnięta Kluzik), przestałam nawet rozważać
  oni są po prostu głupcami, i dlatego jako głupców traktują wyborców
  nie z nami te numery

 • kat-kk

  Oceniono 21 razy 11

  Czy w Wyborczej, zdaja sobie sprawę z popychania nieboszczki PO, wbrew wszelkim rokowaniom do życia,i udupianiu Palikota ,jedynego normalnego na ten kościelny syf?Mata co chceta.Teraz Jarosław was nauczy dziennikarki oszołomy.Skończył się klosz półkatolicki!

 • whiskey188

  Oceniono 16 razy 10

  Nagłówek Wyborczej z dziś: "Sukces PiS, ale nie triumf".

  Boli pupa, dzięki wam PO przegrała i takiej propagandzie :)

 • Maciej Pawlowski

  Oceniono 9 razy 9

  .
  Wreszcie ktos to powiedzial ! PO to partia traktujca Polakow jak bezrozumne istoty !

 • ggchmiel

  Oceniono 11 razy 9

  Przecież oni nadal nie wiedzą dlaczego z siodła wysadziła ich afera podsłuchowa, to mają wiedzieć jak zaszkodził im dobór tych osób? Smieszne!

 • cracovia.figiel

  Oceniono 33 razy 9

  - PO przegrała przez zarozumialstwo, nadmierną pewność siebie, arogancję. Oni uważali, że kogokolwiek wstawią na listę, ten musi wygrać.......

  Pamiętam jak na kilka dni przed II turą wyborów prezydenckich w tv reżimowej pani Anna, ta od Komorowskiego powiedziała- cytuję: A cóż to się nagle takiego stało, że do tej pory wszyscy go chcieli na prezydenta, a teraz już nikt go nie chce..... koniec cytatu.

  A inny bydlak kpił se z milionów Polek i Polaków mówiąc ze bul by tylko wtedy przegrał- jak by ciężarną zakonnice na pasach przejechał.......... tak to bydło wierzgało.
  Nic dodać i nic ująć z tego co Bober napisał. Święte to są słowa.
  Niewyobrażalne chamstwo i arogancja panowała przy korycie, a bul był zawodnikiem wagi ciężkiej i w dupie miał wszystkich i dyskusję przedwyborczą.

 • druidix

  Oceniono 12 razy 8

  Zawracanie głowy. PO przegrała nie przez jednego, czy drugiego figuranta, a przez zdradę swoich ideałów i opinii partii reformatorskiej. PO przegrało przez politykę ciepłej wody w kranie, przegrała przez arogancko wprowadzaną reformę emerytalną, przez arogancko wprowadzaną reformę szkolną (sześciolatki) i przez zignorowanie afery podsłuchowej. Ostatnim momentem na otrzeźwienie były wybory prezydenckie. Zamiast ucieczki do przodu, wymiany frontmanów i odmłodzenia przywództwa w partii mieliśmy pokaz zastosowania strategii a'la Miller... To się nie mogło udać... Kopacz jest bez wyrazu i nie zdoła porwać nowych wyborców, a bez tego... notowania będą spadać. Ile czasu jeszcze trzeba, żeby to zrozumieć?

 • marymania

  Oceniono 9 razy 7

  Jeszcze dodać buraka Jana Tomaszewskiego, który też z list PO się na szczęście nie dostał.

  Jak PO mogło przypuszczać, że ich elektorat zagłosuje na partię, w której jest ktoś o poglądach "trzeciego bliźniaka Kaczyńskich" jak Dorn, albo ta łajza Kamiński od ryngrafu dla Pinocheta?

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 15 razy 7

  Cos wam w glowach sie przekrecilo pismaki :)
  To nie dorn,kaminski czy giertych krecili lody na budzetowych pieniadzach!
  Platforma przegrala przez tych co kradli a nie przez tych co brylowali w mediach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX