Macierewicz i Ziobro w rządzie? Wielowieyska: Wielkie nieszczęście dla Polski. Kompromitacja

- Kampania wyborcza PiS, która promowała spokojny, stonowany styl i eksponowała racjonalnych polityków, była oszustwem - stwierdziła w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska, komentując pogłoski o pojawieniu się w rządzie Antoniego Macierewicza i Zbigniewa Ziobro.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Trzeba powiedzieć zdecydowanie i otwarcie, że Macierewicz jako szef MON to wielkie nieszczęście dla Polski i kompromitacja na scenie międzynarodowej. To polityk skrajnie niepoważny i niekompetentny. Prace jego zespołu smoleńskiego dowiodły, że była to zwykła hucpa. Sprawę tragedii smoleńskiej zamieniono w groteskowy spektakl, a odpowiedzialny jest za to Macierewicz - mówiła Dominika Wielowieyska w Poranku Radia TOK FM kilka godzin przed ogłoszeniem składu rządu Beaty Szydło.

Publicystka nie zostawiła też suchej nitki na Zbigniewie Ziobro. - Ziobro jako minister sprawiedliwości to także nieszczęście dla Polski. Sterował ręcznie prokuraturą, dowiodły tego liczne raporty, które dokładnie opisywały jego działalność - wskazywała.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (459)
Macierewicz i Ziobro w rządzie? Wielowieyska: Wielkie nieszczęście dla Polski. Kompromitacja
Zaloguj się
 • jvm410h

  Oceniono 93 razy 75

  To jeszcze nic. Pan Kamiński, skazany - wprawdzie nieprawomocnie - za metody, za pomocą których rządził dotychczas wiadomą policją polityczną, został mianowany koordynatorem ds. służb specjalnych.

  Pojęcie "honoru", którym tak często szermują PiS-owcy, najwyraźniej w cenie nie jest.

  Nawet komunistyczni aparatczycy mieli więcej poczucia godności.

 • inspektor_zgroza

  Oceniono 77 razy 57

  WikiLeaks o byłym wiceministrze obrony: Macierewicz to paranoik
  "Macierewicz wywołuje kontrowersje" - grzmi WikiLeaks na temat byłego
  wiceministra obrony narodowej.
  Antoni Macierewicz (68 l.) opisany jest jako zagorzały antykomunista, który
  "polował na czarownice" i "ma paranoję na punkcie teorii spiskowych", a jego
  "nieodpowiedzialne zachowanie szkodzi dyplomacji".

  Macierewicz: Łowca Czarownic i zwolennik teorii spiskowych - Macierewicz ma za sobą historię łowów na czarownice, i do czasu swojego powołania był postrzegany przez wielu jako prawie paranoiczny zwolennik teorii spiskowych dotyczących najnowszej historii Polski - czytamy w depeszy opublikowanej przez Wikileaks. Ambasador opisuje historię "listy Macierewicza" - Lista zawierała nazwiska wielu znanych aktywistów opozycji, dodając trochę wiarygodności "krucjacie" Macierewicza przeciw byłym komunistom, ale naprawdę była pretekstem do rozliczenia się z rywalami w obozie Solidarności - pisze do Waszyngtonu ambasador.
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,10284435,Wikileaks__Macierewicz___Lowca_czarownic__paranoiczny.html
  www.se.pl/wiadomosci/polska/wikileaks-o-bylym-wiceministrze-obrony-macierewicz-to-paranoik_205268.html

 • zabrania_sie_zabraniac

  Oceniono 66 razy 54

  Macierewicz, Ziobro - to jeszcze nbie koniec. A czy ktos jeszcze pamieta, czym zasluzyl sie p. Szyszko, ktory wlasnie wrocil na stanowisko ministra srodowiska?!?!
  Zgroza, zgroza.

 • jezierskiadam

  Oceniono 86 razy 52

  Angielski Macierewicza zachwyci Europę i Świat.
  Będą mieli ubaw z kartoflanego rządu.

 • Oceniono 58 razy 40

  Zastanawiam się, czy znajdzie się jakiś odważny dziennikarz który rozmówcę uchylającego się od odpowiedzi na pytanie po prostu wypie... ze studia.
  Po jakiego dzwona mamy słuchać bzdur wygadywanych przez ludzi którzy nie mają nic do powiedzenia.

 • atx50

  Oceniono 31 razy 29

  Pacan, Pacan, Pacan jak wszyscy cietrzewie z PiS, nie odpowiada na pytania tylko kleci swoją bajkę. Rzygać się chce na takich profesorów.

 • ewuer

  Oceniono 36 razy 26

  Już Bismarck powiedział, że z Polakami nie warto walczyć, bo sami się powyrzynają.. pewnie nie znał naszej historii, bo taka jest prawda od 1000 lat i zawsze, kiedy Polska do czegoś dobrego dochodziła, to znalazł się taki PiS, który wszystko schrzanił. Powodzenia, głupie Polaczki, co się sprzedały za 500 zł, Jak Bóg chce kogoś ukarać, to zabiera mu rozum. Czyli Polactwu (frazes tow. ZIemkiewicza)

 • Oceniono 38 razy 26

  Zastanawiam się, czy znajdzie się jakiś odważny dziennikarz który rozmówcę uchylającego się od odpowiedzi na pytanie po prostu wypie... ze studia.
  Po jakiego dzwona mamy słuchać bzdur wygadywanych przez ludzi którzy nie mają nic do powiedzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX