Wielki powrót "Warto rozmawiać". Program Pospieszalskiego zastąpi w TVP1 "Debatę"

Program Jana Pospieszalskiego będzie można oglądać w telewizyjnej Jedynce od marca. "Warto rozmawiać" ma przypominać debaty w brytyjskim parlamencie. "Dyskutować będą dwie strony. Dopracowujemy jeszcze szczegóły" - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl szef TVP1 - Jan Pawlicki.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Nowe "Warto rozmawiać" będzie programem realizowanym na żywo, zyska zupełnie nową scenografię. Jak informują Wirtualnemedia.pl, nie ma jeszcze decyzji, czy program Jana Pospieszalskiego będzie nadawany we wtorki o godzinie 20.25 czy o 21.35.

Po raz pierwszy "Warto rozmawiać" pojawiło się w TVP w 2004 roku. Z anteny telewizyjnej Jedynki zdjęła audycję, w 2011 roku, Iwona Schymalla. Ówczesna szefowa TVP1 uznała, że program jest zbyt stronniczy.

Ale Jan Pospieszalski nie pożegnał się na długo z telewizją publiczną. Po kilku miesiącach jego nowy program zaczął się pojawiać w TVP Info.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (412)
Wielki powrót "Warto rozmawiać". Program Pospieszalskiego zastąpi w TVP1 "Debatę"
Zaloguj się
 • junkier

  Oceniono 304 razy 158

  Na miejscu Prezesa Kurskiego zaoferowałbym Salonowi (Lisowi, Żakusiowi, Kimowej lub komu tam jeszcze, nawet Wolek może być), na zasadzie pełnej wzajemności, 45-minutowe okienko na tydzień w kanale o niewielkiej oglądalności (TVP Info) program o późnej porze (22h30).

  Przy czym wcześniej pohasałbym przez kilka tygodni po grafiku, raz 22h, potem 23.15, innym jeszcze razem 22.30, itp.) żeby widzowie przypadkiem za dobrze nie zapamiętali godziny programu.

  Niech dowiedzą się, jak prawicowa publiczność była traktowana przez PO przez ostatnich 8 lat.

 • totmes72

  Oceniono 241 razy 157

  Ciekawostką - gaz wybor szybko przypina łatki - prawicowy dziennikarz, prawicowy publicysta. A czemu nie określają swoich lewicowy dziennikarz, lewicowy publicysta??? Czy to nie manipulacja?

 • dryl1

  Oceniono 254 razy 156

  Red. Lis pogoniony z TVP przez starą ekipę PO- PSL, prawdopodobnie za brewerie antysemickie z szukaniem przodków Żydowskich. Brawo w przestrzeni publicznej nie powinno być miejsca dla takich dziwolągów.

 • azteci

  Oceniono 178 razy 156

  "Dyskutować będą dwie strony..." - z jednej np. Waszczykowski, z drugiej Szczerski ;-)

 • bialyrasizm

  Oceniono 229 razy 155

  Brawo TVP. W końcu będzie pluralizm, a nie to co było wcześniej u Tomasza Lisa, który zapraszał same żydolewactwo.
  We wtorek była dobra debata u Ziemca - Wildstein konta Żakowski (wspomagany Sierakowskim). Pluralizm idealny, a nie to badziewie co było, że siedziało 5 lewaków i udawali, że ostro dyskutują.

 • m.godwin

  Oceniono 113 razy 33

  "Program Jana Pospieszalskiego będzie można oglądać w telewizyjnej Jedynce od marca" - na szczęście można, ale nie trzeba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX