Lis: Jedyne auto, którym umie jeździć Kaczyński, to autorytaryzm

"Trzeba wybitnych talentów Kaczyńskiego, wspieranego przez nieszczęsne duo Waszczykowski i Maciereicz, by z takim impetem uderzać w żywotne interesy Polski" - pisze Tomasz Lis w "Newsweeku". I pyta, czy wyjście z UE jest możliwe. "Polxit już jest wielkim problemem, a może być katastrofą. I miliony Polaków muszą mu zapobiec".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Wg Tomasza Lis, groźba "Polxitu" wisi nad nami, choć prezes PiS nie zdecyduje się na tak radykalny krok, "póki płyną z niej do Polski wielkie pieniądze".

Ale, jak ocenia, już dziś europejscy politycy widzą "Polxit ma miejsce". "Na razie w sensie ewakuacji ze świata wartości, w którym respektowane są fundamenty państwa prawa, trójpodziału władzy i obywatelskie wolności" - pisze redaktor naczelny "Newsweeka".

"Polxit już jest wielkim problemem, a może być katastrofą. I miliony Polaków muszą mu zapobiec, by Polska nie znalazła się w miejscu, z którego tak długo i tak bardzo pragnęła uciec.

Autorytarna Polska Kaczyńskiego i Rydzyka albo państwo prawa, Polska europejska, otwarta, normalna. Wybór należy do nas" - uważa Tomasz Lis.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (51)
Lis: Jedyne auto, którym umie jeździć Kaczyński, to autorytaryzm
Zaloguj się
 • harimau666

  Oceniono 13 razy 5

  pis jest odzwierciedleniem paranoi kurdupla,zadziwiającym skupiskiem ludzi podłych,kłamliwych,chciałoby się powiedzieć patologicznych w każdym tego słowa znaczeniu...
  gdyby nie prezesina i jego akolici nigdy nie dowiedzielibyśmy się jak wygląda zło w czystej postaci ...
  jak pokazuje historia takie dyktatury prędzej czy później upadały pod ciężarem własnych grzechów,własnej pychy ...
  i choć z trwogą myślę o tym jak mogą zrujnować Polskę to jako niepoprawny optymista wierzę,że jest jeszcze wielu Polaków (nie ,,prawdziwych" a zwyczajny obywateli),którzy nie pozwolą by bezkarnie pluto im w twarz kłamstwem i katolicką pogardą,jedną z umiłowanych i wpajanych przez kler ,,wartością"... by nie popaść w marazm umilmy sobie dzień komentarzem z bloga,który to komentarz dobitnie pokazuje,że pis żyje w innym wymiarze i czasoprzestrzeni niż reszta inteligentnych ludzi:
  :))

  ,, Tygodnik „Niedziela“ napisał jakiś czas temu, że Prawdziwi Polacy i Patrioci (na wszelki wypadek piszę to z dużej litery) serca mają po prawej stronie. Kilka dni temu temat podchwycił Pan Prezes (też na wszelki wypadek z dużej), i nadał mu dodatkowy sens. Do grona tych z sercem po prawej stronie, dorzucił również publicystów, czyli dziennikarzy.  Myśl głęboką zapamitałem, acz niestety nie zanotowałem żródła. Brzmiało to mniej wiecej tak:

  „…prawdziowi prawicowi publicyści, oddani Polsce, serca zawsze mają po prawej stronie“.

  Ponieważ słowo Prezesa znaczy tyle co i słowo boże (a może i więcej), w szeregach prawicowych mediów wybuchła panika.

  Okazało się bowiem, że zdecydowana wiekszość „oddanych sprawie“ publicystów, wbrew zaleceniom Prezesa i „Niedzieli”, serca ma… po lewej stronie, czyli całkowicie niezgodnie z instrukcją. Jak przyjdzie jakiś karbowy i zacznie sprawdzać, to dupa blada i generalnie przejebane. ..."

  tabloidonline.wordpress.com/2016/03/20/serce-po-prawej/#more-15618

  wikipedia.org/wiki/Serce_cz%C5%82owieka
  ,, ...2/3 serca leży na lewo od płaszczyzny pośrodkowej ciała, a tylko 1/3 na prawo od tej płaszczyzny. Oś serca (linia łącząca środek podstawy serca ze środkiem jego koniuszka) tworzy z osią podłużną kąt 45°. ..."
  ,,

 • klara551

  Oceniono 6 razy 4

  Tych aut którymi pan K. umie jeździć jest więcej -Autopromocja,autodewiacja,autoreklama,autouwielbienie

 • ciemnyluddd

  Oceniono 7 razy 3

  Natomiast dla demokracji w Polsce, ten znany znak Churchilla... Byłby bardziej odpowiedni...."Widełkami w...d ó ł"... Co potwierdza Komisja Wenecka, Departament Stanu USA, "gazetka" New York Times, polskie środowiska opiniotwórcze, a już niedługo powtórnie.... Komisja Europejska...

 • t.pimko

  Oceniono 7 razy 3

  Jeszcze jedno auto Kacznskiego: autyzm

 • westgreg

  Oceniono 7 razy 3

  Nie mam nic przeciwko wyjściu Polski z EU, pod warunkiem, że Dolnośląskie, Zachodniopomorskie i Lubuskie w EU zostanie.

 • cogito-ergo-sum-vere

  Oceniono 2 razy 2

  wyborcy PO i Nowoczesnej skumali, że zostali WY... przez Tuska, Kopacz i Schetynę którzy zamiast na nich postawili na POPŁUCZYNY z innych partii (Michał Kamiński, L. Dorn, R. Giertych, D. Rosati, D. Huibner, G. Napieralski, B. Arłukowicz, T. Cimoszewicz -- synalek tow. Włodzimierza, ...). Lemingi czują się też opuszczeni przez Schetynę, który jest zajęty POPRAWINAMI (po UBOJU RYTUALNYM Tuska i DOŻYNKACH Kopacz) i już wykosił "spółdzielnię" Grabarczyka, a teraz szykuje się na dolnośląskiego barona PO J. Protasiewicza (ten ex-wice-szef PE, tj. taki pod-Schulz , co to PO PIJAKU HAJLOWAŁ na niemieckim lotnisku -- jeszcze mam przed oczami scenkę trzęsących się rąk Schetyny gdy dał d... w wyborach i przegrał z Protasiewiczem)! Schetyna nie ma czasu na zajmowanie się programem partii dla Polaków, gdyż cały czas poświęca na realizację swojego programu: ULICA & ZAGRANICA, tj. udział w ZADYMACH KOD (wraz m.in. z R. Giertychem i M. Kondradem) oraz DONOSY na Polskę do Brukseli. Schetyna liczy też na ... MAJDAN W WARSZAWIE! Czy pomoże mu w realizacji tych planów Michał Kamiński, który wraz z red. T. Wołkiem (TOK-FM, GW) zorganizował pamiętną wyprawę do Londynu w celu wsparcia GEN. PINOTCHETA! Kamińskiego w TVP-INFO podsumował niedawno A. Olechowski słowami: "GOEBBELS TEŻ BYŁ FACHOWCEM"! A przecież wiemy, że na "salonie" -- w tym i tutaj na forum -- jest więcej takich "fachowców". C.B.D.O.

 • getz54

  Oceniono 4 razy 2

  bez przestrzegania przepisów potrafi prowadzic jeszcze autodestrukcję i autokompromitację.

 • marcint71

  Oceniono 1 raz 1

  KIedy w koncu ludzie zrozumieja ze PiS ze swoimi wladzami i panem rydzykiem izoluja Polske i ja niszcza w Europie i na Swiecie???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX