PiS zmienia zdanie nie tylko w sprawie aborcji. Po cichu wycofano projekt ustawy o in vitro. Przez posłów Kukiza

Nie będzie zmian w przepisach dotyczących zapłodnienia pozaustrojowego. Z Sejmu po cichu wycofano słynny projekt posła Jana Klawitera dotyczący in vitro.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Przepisy przygotowane przez posła Prawicy RP radykalnie ograniczał m.in. liczbę mrożonych zarodków, co - zdaniem ekspertów - sprawi, że zabieg będzie nieskuteczny.

Jan Klawiter nie kryje, że jest zwolennikiem naprotechnologii.

O wycofaniu projektu poinformowały m.in. Małgorzata Kidawa-Błońska i Barbara Nowacka.

Według posłanki Nowoczesnej Kamili Gasiuk-Pihowicz, powodem jest wycofania przez sześciu posłów Kukiz'15 poparcia dla projektu Jana Klawitera.Przypomnijmy, posłowie prawicy dwa tygodnie temu skierowali kontrowersyjny projekt do dalszych prac w sejmowych komisjach. Decyzję podjęto podczas tego samego posiedzenia, podczas którego odrzucono obywatelski projekt liberalizacji przepisów antyaborcyjnych.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (185)
PiS zmienia zdanie nie tylko w sprawie aborcji. Po cichu wycofano projekt ustawy o in vitro. Przez posłów Kukiza
Zaloguj się
 • szpung

  Oceniono 67 razy 63

  Czesc taw lewactwa przy okazji mogla sie zapoznac jakim szitem z punktu widzenia technologii jest ta metoda, nie wspomne o aspekcie etycznym bo ten akurat potomkow praczek i strozow nocnych specjalnie nie interesuje.

 • jadeit.2

  Oceniono 28 razy 24

  A ten Klawiter ma fizjonomię faceta żywcem z lat 50 -tych. A może Zresztą reszta męskich twarzy PiS to samo Terlecki, Waszczykowski i wielu innych, nazwisk nie pamiętam. Ciekawe, czy istnieje tu jakiś związek przyczynowo skutkowy....

 • calidris

  Oceniono 23 razy 21

  Wszystko cacy - spełniamy obywatelsko-patriotyczny obowiązek, kierując do komisji, a następnie kryjemy zadki, odzrzucając.

 • student_zebrak

  Oceniono 13 razy 11

  Gratki, kobitki!!!:v:

 • laura988

  Oceniono 24 razy 10

  Jak to możliwe, że tak żarliwi obrońcy życia tak szybko poddali się, i to pod wpływem marginalnych protestów i happeningów grupki prostytutek?

 • volongoto41

  Oceniono 26 razy 8

  Przez te głosowania w sprawie aborcji, to wczoraj współżyłam ze swoim chłopakiem i coś mi wyskoczyło pod kolanem. Czy to może być ciąża?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX