Komentarze (171)
Żakowski: Kopacz zmarnowała okazję, by zahamować erozję PO. Traumatyczny dryf
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jerzysm42

  Oceniono 7 razy 7

  Dopóki Żakowski nie zostanie premierem, wszystko będzie złe.

 • 2apolonia2010

  Oceniono 6 razy 6

  Pan Żakowski i wielu innych popularnych dziennikarzy już łaszą się jak kundelki nowej spodziewanej władzy.Oni i spora część społeczeństwa musi dostać po łapach/po ryju/,żeby rozum trafił na swoje miejsce.Polaczki zawsze lubili krótkie okresy wolności.W szczególności świadczą o tym wschodnie rejony Kraju.Czekam jak te dziennikarskie kundelki będą ujadać za rok, za dwa......

 • jw11

  Oceniono 6 razy 6

  Zamknij paszczę Żakowski!!

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Żakowski. Niech pan się zajmie roznoszeniem pizzy, segregacją śmieci, sprzątaniem ulic i tym podobnym zajęciem, ale na litość boską niech pan przestanie pisać bzdury. Zachowuje się pan jak sprzedajna dziwka. Sądzi pan, że wycieruch Episkopatu doceni pańskie włażenie w dupsko, stojącym w blokach startowych do władzy? Myli się pan. Nie zna pan Kaczyńskiego. Wg mnie jest pan wyjątkowo odrażającym typem pismaka.

 • linxfeld

  Oceniono 14 razy 6

  Panie redaktorze Żakowski ! Lubie Pana, ale niech się Pan wstrzyma z tymi komentarzami. Przejechac sie po PO łatwo (widac to po żenująco głupawych i w większości paskudnych postach), więc sie Pan przejeżdża. Z jakim skutkiem ? Doskonale wie Pan , z jakim. Ludzie wszystko kupia. Kiedys kupili czarna teczkę, teraz gaduły Kukiza, Stonogi, Błaszczyka et consortes. No i ojczulka Rydzunia.

 • majchrzakj

  Oceniono 7 razy 5

  Panie Jacusiu, czas na urlop! To tyle....

 • Oceniono 5 razy 5

  Ja już po prostu nie mogę czytać (słuchać) tego Żakowskiego. Na wszystkim się zna, o wszystkim ma pojęcie i generalnie megaloman do potęgi. Drugi Piechociński nie przymierzając. Oczywiście, żeby Pan Żakowski poza pustosłowiem pokusił się o jakaś głębszą analizę, oświecił nas maluczkich, co On by zrobił na miejscu Pani Premier. Po co? Przecież to wymagałoby ruszenia czerepem a nie językiem. Dość mam już tego pieprzenia bez sensu pseudoznawców.

 • vaterunser

  Oceniono 4 razy 4

  A Żakowski zmarnował okazję, by nie zabierać głosu, jak nie ma nic do powiedzenia.

 • marxk

  Oceniono 4 razy 4

  zakowski chyba wstępuje do PiS

 • al48

  Oceniono 6 razy 4

  Redaktor Żakowski wciąż kopie rząd, widocznie tak mu pilno do rządów pisowskich .

 • widziane_z_ryczki

  Oceniono 6 razy 4

  Kolejne enuncjacje Żakowskiego są już nie tylko bełkotliwe, ale po prostu skrajnie nierzetelne. Ta charakterystyka nowych ministrów jest wręcz dla nich obraźliwa. A kogo by pan Żakowski oczekiwał? Autorytetów z partii "Razem"? Światłej, facebookowej młodzież, która właśnie się popisała odpowiedzialnością za Polskę?

 • bozenab_1949

  Oceniono 6 razy 4

  Coś mi się wydaje ,że nawet gdyby Premier stanęła na głowie i uszami wachlowała nie byłaby w stanie zadowolić Pana Żakowskiego .

 • littoral

  Oceniono 8 razy 4

  Jacek Żakowski właśnie stracił doskonałą okazję, by zrobić znaczący ruch i odwrócić lub zahamować swą własną erozję. Nie wystarczy być wspaniale wykształconym, by nie popełnić błędu bycia pomieszanym prorokiem.

 • hektor7-1

  Oceniono 16 razy 4

  Pan Żakowski od pewnego czasu dryfuje w kierunku PiS... To właśnie tacy dziennikarze, zasiewają niepokój wśród elektoratu i starają się wmówić, że PO, to już praktycznie nie istnieje... Oby się Pan przeliczył...!

 • mementom

  Oceniono 12 razy 4

  Żakowski zaczyna szczekać jak ratlerek. Pora się przypodobać nowej władzy? Celem nominacji było zapewnienie sprawnej kontynuacji prac rządu a nie poprawianie słupków. Tak jak i poprzedni ruch miał na celu uniemożliwienie rozgrywania niewyjaśnionej jeszcze przez nizależną prokuraturę afery taśmowej w trakcie kampanii przed nadchodzącymi jesiennymi wyborami.

 • c.t.k

  Oceniono 22 razy 4

  Kiedy zaczną się ucieczki szczurów?

 • old_roughneck

  Oceniono 7 razy 3

  Akurat ludzie wybrani do rządu wydają się całkiem ok, abstrahując od tego, czy do wyborów będą w stanie coś konstruktywnego zrobić czy nie.
  Pan Żakowski zagubił się trochę w tej swojej totalnej krytyce.

 • gasior1st

  Oceniono 7 razy 3

  Niech Pan juz odejdzie i bedzie laskaw wziac z soba Panow Millera i przede wszystkim Czarzastego

 • cool_observer

  Oceniono 5 razy 3

  No, panie Żakowski !. Używaj sobie w roli "pożytecznego idioty" PiS-u !. Bo być może już pod koniec roku będziesz pisywał tylko okolicznościowe peany na cześć "Umiłowanego przywódcy, wielkiego sratega, geniusza Mazowsza, Karpat i... Żoliborza" ! :-)))

 • konfuziussagt

  Oceniono 5 razy 3

  Panie Zakowski.
  Nie wyglada na to, ze jest Pan umyslowo niedorozwiniety,
  a wiec swiadomie Pan szkodzi
  .W dodatku przystraja sie pan w piorka Eksperta- Nieomylnej Wyroczni.
  Oj, nieladnie.

 • forester44

  Oceniono 5 razy 3

  Traumę przezywam także i ja. Gdy czytam Żakowskiego, który jeszcze nie tak dawno był piewcą obecnej ekipy. Teraz Jacek przyłączył się do siepaczy walących w PO. Nieważne, co zrobi lub czego nie zrobi Kopacz i rząd. Od Żakowskiego dostanie już tylko kopa. Cóż ten pan zawsze będzie miał zajęcie, niezależnie od tego, kto będzie przy władzy. Jakież to przecież proste smarować wazeliną, a jak się przesmaruje, to walnąć obuchem. Szkoda tylko, że w sytuacjach, gdy liczy się klasa człowieka, temu panu jej brakuje.

 • a.k.traper

  Oceniono 3 razy 3

  Pisałem jak tylko panią Kopacz nominowano, że czeka ją bardzo trudne zadanie i prywatnie uważałem, że nie jest to odpowiednia kandydatura podobnie jak niektóre zmiany.
  Co do dziennikarzy, to ponoszą one dużą odpowiedzialność za to co się w Polsce dzieje, gdyz zamiast pisać o tym co społeczeństwo mówi i tłumaczyć potrzebne zmiany skupiają się na pierdołach typu: kto gdzie pierdnął i z kim się przespał.
  Jak panu Żakowskiemu sie to nie podoba to albo niech napisze jak by to zrobił albo się zapisze do PO i próbuje robić albo niech nie zawraca głowy swoim ględzeniem bez sensu.
  W PO sie sporo zepsuło ale w mediach to się całkiem zj...ło.
  Najlepszym wyjściem dla PO jest zgodnie z życzeniem opozycji podać rząd do dymisji i "niech się bida wścika"

 • rabingoldblatt

  Oceniono 15 razy 3

  Jacek Żakowski krytykujący Plebanię Obywatelską: bezcenne.

 • adamofsky

  Oceniono 33 razy 3

  Ale przecież Kopacz klęknęła przed Franciszkiem, dając mu POLSKĄ jabłonkę.
  Na dzień dzisiejszy, Polska potrzebuje najbardziej, żeby papież zjadł sobie polskie jabłko. Brawo. Świetna ocena priorytetow.

 • mieszkoi

  Oceniono 4 razy 2

  Szanowny Pan Jacek bredzi jak w kawale o góralu: jak będzie słońce to będzie pogoda, jak będzie deszcz to nie będzie pogody. Jakoś jego prognozy sprzed 2 miesięcy nie przewidywały porażki komorowskiego i spadku notowań po, sukcesu kukiza i dudy. Wyborcy oczekują od PO działania które odwróci notowania PO i w takiej atmosferze łatwo siedzieć z tyłu i sobie mówić że wszystko to na nic. PO ma pod górę i przegrało batalię ale szanse na wygraną jednak są.

 • disloyall

  Oceniono 4 razy 2

  W USA nie ma ministra sportu.
  W RFN nie ma ministra sportu.

  Po co komu w Polsce Minister sportu ?
  Rozdzielac tramki z przydzialu, jak kiedys za komuny ?

  Jezdzic na Sportowe Igrzyska i przyjmowac gratulacje ?

  A najwiekszy Skandal to to tysiace pierdzistolkow w tym ministerstwie. Paletaja sie po swiecie, na przyczepke wyjazdow sportowcow. Kiedys to byli wylacznie byli oficerowie Gwardii lub Legii :-)

  Ile to NAPRAWDE NIKOMU NIEPOTRZEBNE MINISTERSTWO kosztuje ???? Ile mozna by bylo rocznie zbudowac sal gimnastycznych ? boisk ? czy pensji dla profesjonalnych trenerow ?

 • starszy-65

  Oceniono 2 razy 2

  Autor nie wyjaśnił o jaką okazję i dla kogo chodzi przy zmianie w rządzie.

 • bogdan331

  Oceniono 2 razy 2

  Pan Jacek Żakowski pisze do rzeczy i dobrze główkuje.Trolle piedolą jak im wygodnie.Zapomniał dodać tylko,że premierzycha tylko przyklęknęła i pocałował w łapę Franka.A powinna zrobić to o czym mówił Radek co Polska robi wujowi Samowi.
  Lody lody dla ochłody!Jedna pani chorowała zjadła loda wyzdrowiała....itp ..itd

 • jaca_bdg

  Oceniono 1 raz 1

  Po ministerialnych nominacjach poczułem radość, zaciekawienie i nadzieję. A redaktor Żakowski mi to wszystko zepsuł. Jest mi tak normalnie, po ludzku przykro :(

 • flymen22

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Premier nie zmarnowała żadnej okazji, po prostu rozkłada PO jak to już zrobiła ze służba chorych. Jest w tym super.

 • jerzykkur38

  Oceniono 5 razy 1

  Znany komunista,Żakowski,dołączył do całych tabunów dziennikarzy tzw.niepokornych.Jego nihilizm i totalne frustracje,sięgnęły Himalajów.Niby dorosły facet a daje sobą manipulować,jak dziennikarz Gazety Polskiej,Radia Maryja,Telewizji Trwam czy Telewizji Republika.W mieście,w którym mieszkam,wszystkie inwestycje są realizowane w ustalomych wcześniej terminach.P,S.Miasto pięknieje z dnia na dzień.Żal mi pana,że znowu złapał pana ostry atak kamieni żółciowych czy moczowych,na które zawsze cierpią,w każdej swojej wypowiedzi takie tuzy intelektu jak Błaszczak czy Brudziński.Rozejrzyj się pan dookoła,a może pan dostrzeże zmiany ,jakie zaszły w Przenajświętszej Rzeczpospolitej.

 • wmc-33

  Oceniono 5 razy 1

  Dryf jest faktem, ale zaczął się wcześniej, z mianowaniem pani Kopacz na premiera. Kopacz nie straciła żadnej okazji do zmiany tego kursu, bo takiej okazji nie było i zapewne już nie będzie (no chyba żeby Jarosław Zbawiciel rzeczywiście zbawił Polskę od swoich rządów jakimś atakiem smoleńskiego entuzjazmu). Można niby unikać grubych błędów, ale nawet to się pani premier kompletnie nie udaje. Co zrobi krok, włazi na minę. Tak jak z tym Pikusiem z Sącza. Nie wiedziała, nikt jej nie powiedział???

 • prawdaboli88

  Oceniono 5 razy 1

  Prawda jest taka ze szary Polak zarabia w tym kraju najniższą krajową czyli 1300 zł.
  Najniższa plus reszta pod stołem bo oczywiście umowa śmieciowa i pracodawca robi wszystko aby zapłacić jak najniższą składkę i ubezpieczenie.Polak się nie stawia bo gdzie pójdzie,a jak się postawi to usłyszy ,,mam na twoje miejsce wielu albo ściągnę Ukrainca'' Szary Polak jest kopany w dupę w tym kraju.Mamy antyPolski rząd który napycha kieszenie naszymi pieniędzmi.
  www.youtube.com/watch?v=Fihv5n4G3iI

 • forester44

  Oceniono 3 razy 1

  Lewak Żakowski zrobi wszystko, by wejść teraz w łaski ludu. Żeby go lud czytał i komentował. Teraz o okropnej PO i Kopacz, której jeszcze nie tak dawno sekundował. Tylko że lud już się dawno panem Żakowskim i jego nietrafionymi analizami znudził. Panie Żakowski i na pana już czas. Zmiany, zmiany, zmiany. Niech pan posunie doopsko i zrobi w redakcji miejsce młodszym. Piszę to jako stały czytelnik Polityki.

 • konfuziussagt

  Oceniono 3 razy 1

  Co za bzdury.

  Pani Premier zrobila swietne posuniecie.
  Oderwala sie od przeciwnika i moze kontratakowac.

  Powinna rozprawic sie ze szystkimi swiniami
  co ryja pod polskim rzadem,
  dezinformuja i oglupiaja polskie spoleczenstwo

  Ramie w Ramie z dywersantami Putina.

  Szkodnicy powinni odpowiedziec

  za zdrade interesow narodowych,

  i wspolprace z obcym mocarstwem na szkode Polski.

 • peter-321

  Oceniono 7 razy 1

  Panie Zakowski czas na Pana. Zmiana generacji. Chyba ze chce pan dalej isc tym razem reke w reke z Kaczynskim , Szczyglo, Maciarewiczem , Brudzinskim, Ziobro, Kempa, Blaszczakiem , Sasinem , Suskim , Kurskim , Cymanskim, Dera, Polaczkiem, Ujazdowskim , itd., i demontowac Polske. Na Pana juz najwyzszy czas by zakonczyc swojke gledzenie.

 • Romuald Mrela

  0

  Hej hejtery. Walcie te swoje kalumnie jeszcze szybciej i duuużo więcej. Bo kieszonkowe już niedługo się skończy. A całej reszcie normalnie myślących ta akcja pomaga tylko utrzymać przekonanie o właściwym oddaniu głosu w zbliżających się z dnia na dzień wyborach. I nie będzie to bynajmniej POstkomuna.

 • cracovia.figiel

  0

  Marek Falenta od 10 lat współpracował z CBA i ABW zamknął do więzienia dziesiątki osób.Chciał zamknąć Gronkiewicz Waltz ale Donald Tusk zabronił !!!
  Stonoga

 • cracovia.figiel

  0

  Panie Kwiatkowski proszę w ciągu dzisiejszego dnia wytłumaczyć dziennikarskim szujom tj. agentce Dorocie Kani, Chłopcom Jarosława Kaczyńskiego Karnowskim oraz Moszemu Czuchnowskiemu dlaczego nie zawiadomił Pan prokuratury o fakcie spotkania z Janem Kulczykiem który oczekiwał od Pana zniszczenia jego współpracownika, który odszedł z firmy i chciał wyprzedzić Kulczyka w budowaniu przedsiębiorstw energetycznych na Ukrainie.
  Panie Kwiatkowski dlaczego Prezes NIK-u odpowiedział Kulczykowi „ja nie mam takich kompetencji, idź do ABW”.
  Efektem Pańskiego doradzania Kulczykowi były głuche telefony do żony Michała Lisieckiego lub telefony podczas których kobieta referowała żonie Lisieckiego sytuację rodzinną , wiedzę o miejscach nauczania ich dzieci itd…
  Przez Pana Lisiecki musiał korzystać z ochrony bo czuł się zagrożony.
  Michał ucho miałeś a może jeszcze masz w Redakcji-zapeniam!
  Czekam na Pańskie wyjaśnienia do 16-tej , później Panu pomogę.
  Stonoga.

 • damtek

  0

  Pan Żakowski punktuje każdy ruch PO na minus. Ale przecież po wygranych wyborach, ta partia może wskazać innego premiera, bo chyba najbardziej nie lubi Pan Ewy Kopacz. Ma Pan prawo, tyle że niczym się Pan nie różni od opozycji w opluwaniu. Kopie Pan grób Platformie, pomimo że jeszcze wyborów nie przegrała i ma całkiem spory elektorat. Próba PO wyjścia z kryzysu raczej powinna budzić szacunek, a na pewno nie należy się tej partii kopanie w podbrzusze. To było dobrych 8 lat, natomiast KuPIS oprócz rozwalania państwa niczego nie proponuje.A może zna Pan i potrafi wymienić pozytywne zmiany, które nastąpią,gdyby oni przejęli władzę. Chętnie przeczytam Pański artykuł na ten temat.

 • jabbaryt

  Oceniono 4 razy 0

  Tajną i najstraszniejszą bronią PISu są rady Jacka Żakowskiego.
  Jakobyły wyborca PO a obecnie PISu, bez analiz p Jacka, wiem bardzo dobrze dlaczego PO jest synonimem kłamstwa, zdrady i partyjniactwa.

 • disloyall

  Oceniono 6 razy 0

  Pijaczek Miro Drzewiecki wraca...News tygodnia.... Standardy Platformy ! Miro wraca ! Wczorajszy wystep w Polsacie News......

  Chryste ile trzeba miec bezczelnosc, by plesc do kamery androny o moralnosci i jako dran, oszust i pijaczek wystawiac certyfikaty uczciwosci, pracowitosci i widoki na sukces.

  Zamiast sie cieszyc, ze sie chodzi na wolnosci, a nie siedzi w wiezieniu w pizamie.
  Bo sama przynaleznosc do rtzadu Tuska - to w ciemno 5 lat bezwzglednego pudla, bez pytania o nazwisko.

 • observanto

  Oceniono 6 razy 0

  Tylko patrzeć, jak zaraz ukaże sie pińćset artykułów Lisa, albo Wyeloywyeskey, że te nominacje to było genialne posunięcie!

 • judeosceptyk

  Oceniono 6 razy 0

  moze nagroda dla Bronka POdniesie slupki ?

  Ale jakos tak PO cichu w garazu przy ul. Czerskiej

  nagroda miała zostać wręczona Komorowskiemu 15 maja przed drugą turą wyborów prezydenckich. Laudację na cześć laureata miał wygłosić Donald Tusk. Jednak ostatecznie przyznanie tytułu przesunięto w czasie.

  – Uroczystość wręczenia tytułu Człowieka Roku „Gazety Wyborczej” będzie miała charakter kameralny i wewnątrzredakcyjny. Odbędzie się w terminie uzgodnionym z kancelarią Prezydenta RP – tłumaczyła portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Graboś, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Agorze.

 • si-si2

  Oceniono 8 razy 0

  Wszystkim wiadomo ze chłopcy szli do władzy PO wielką unijną KASĘ , dzięki której można było porządnie się nachapać , a tylko pan Żakowski przez 8 lat tego nie zauważył.

 • forester44

  Oceniono 4 razy 0

  Żakowski, mam ci już tylko jedno do powiedzenia: F.ck off!!!!!!

 • gawor4

  Oceniono 4 razy 0

  Jacek ! skończ z tymi popaprańcami !
  zapisz się do PiSu !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX