"Najwięcej obietnic w historii Polski i świata! Jak ktoś pokaże expose z większą liczbą obietnic - odszczekam"

Wg Sławomira Sierakowskiego expose Beaty Szydło obietnicami stało. Publicysta "Krytyki Politycznej" wyliczył, że nowa premier złożyła 43 obietnice. I tym samym miła pobić wszelkie rekordy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Idę o zakład, to najwięcej ze wszystkich expose w Polsce i na świecie. Proszę mi pokazać, expose z większą liczbą złożonych obietnic, to odszczekam - deklarował Sierakowski w "Poranku Radia TOK FM".

Wczoraj premier Szydło przedstawiła w Sejmie swój program czteroletni.

Adam Szostkiewicz zauważył, że wśród licznych obietnic i zapowiedzi zmian przedstawionych przez Beatę Szydło, zabrakło informacji na temat relacji państwo-Kościół.

Ale zdaniem Sierakowskiego, nie ma w tym nic dziwnego. Bo "katolickość państwa jest własnością PiS". - Nowy rząd nic nie planuje, będzie tak jak jest. Bo według PiS, polski Kościół działa świetnie. I tak ma zostać - dodał.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (12)
"Najwięcej obietnic w historii Polski i świata! Jak ktoś pokaże expose z większą liczbą obietnic - odszczekam"
Zaloguj się
 • 1theguru1

  Oceniono 13 razy 9

  BILION w środę, BILION w sobotę !!!

 • plautilla

  Oceniono 2 razy 2

  3 rp- 25 lat głupoty, wstydu, ruiny państwa, kolonizacji finansowej i tworzenia niewolników/pracowników, dreptania wokół robienia miejsc pracy zamiast tworzenia potęgi przemysłowej i obronnej RP i rozwoju przemysłu wyższych technologii, itp. Dlatego grafen polski już jest w łapach usraela...

  Mendia 3 rp = ohyda dezinformacyjna i ściemniająca !

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 4 razy 2

  www.youtube.com/watch?v=D1L3-JfZsDs

  I tyle, łaskawco!

 • ciemnyluddd

  Oceniono 10 razy 2

  Wybory wygrały parafie, ogródki piwne oraz kibole (o nicku prawdziwi patrioci)...TEKST PREZESA ustami pani Beaty...ADEKWATNY DO AUDYTORIUM...A już nawet nie ukrywają że całą resztę Polaków PO PROSTU MAJĄ GDZIE

 • rosswatowski

  Oceniono 2 razy 0

  facet, gdybyś odszczekiwał każdego bzdeta, którego spłodziłeś, wygrałbyś współzawodnictwo na najgłośniejszego Burka hy

 • plautilla

  Oceniono 4 razy 0

  Klkierzy Przestępczej Organizacji i 3 rp : nie wystarczy już obsesja na punkcie PiSu, by ostać się przy korycie trzodo tusko kopaczowa.
  Wypędziliście z Polski przez 8 lat miliony młodych Polaków na zmywaki i podcieranie d.p zachodnim starcom. Ukrywacie, milczycie o zadłużeniu Kraju na 3,8 biliona złotych jawnego i niejawnego zadłużenia wewn.i zewnętrznego; Sprzedaliście polskie zakłady zbrojeniowe za cenę jednego Caracala; przestepcy Po wykończyli górnictwo; uchwalili ustawy kpiące z Konstytucji RP w/s uzgadniania płci, konwencji gender, EllaOne dla dziewczynek, emerytury dla 50 tysięcy obywateli Izraela, ustawy niszczące suwerenność państwa, ... i ponad pół tysiąca afer dużego kalibru.
  Polacy niecierpliwie czekają na zminy w TK, osądzenie i wsadzenie niszczycieli Polski i ich medialnych popleczników.. Zasłużyliście na nie oglądanie światła słonecznego i ciężkie roboty.
  Tusk ze swa podręczną zrobili tu bantustan, krainę absurdu, gdzie zachodnie firmy płaca niższe podatki niż polskie, do tego są dotowane w 14spec.strefach ekonom.
  Zamiast rozwijania przemysłu polskiego likwidowałaś go, a Polakom robiłaś niewolnicze "miejsca pracy' w zachodnich marketach i montowniach.
  PRECZ z polskiej ziemi niegodziwcy PO i POlitrucy !

 • zdzisek1949

  Oceniono 9 razy -1

  Dla mnie Sławomir Sierakowski po jego różnych wypowiedziach to "ch.j d.pa
  i kamieni kupa"

 • Cannis Majoris

  Oceniono 8 razy -2

  Panie Sierakowski jest pan żenujący, a pana wywody są jak pana włosy, tłuste. Pisanie kretynizmów typu " Polska nie miała kolonii, ale bardzo chciała je mieć " świadczy o panu źle lub bardzo źle, proszę wybrać.

 • tarkovsky

  Oceniono 9 razy -3

  Sierakowski w 2007 roku był na emigracji umysłowej i po prostu umknęło mu przedstawienie, jakie odbyło się w sejmie po zaprzysiężeniu aktualnego papieża Europy na PR-emiera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX