Komentarze (176)
Lis: Wałęsa ma przepraszać za ewentualne winy? Niech Kaczyński przeprosi za winy realne
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • berwis1

  Oceniono 12 razy 2

  Brawo Tomek.To co mowisz napawa nadzieja ze przezyjemy pod rzadami tej bandy.Ta katolicka horda padnie niedlugo przygnieciona wlasna glupota.Musimy byc razem.Apelujcie do ludzi nauki kultury sztuki zeby sie smialo wlaczyli do walki z ta watacha bo to potrwa juz niedlugo.

 • elrobertos

  Oceniono 10 razy 2

  Nie przypominam sobie w ogóle ani jednej sytuacji, kiedy by pan prezes oficjalnie kogoś przeprosił, a w ciągu lat. kiedy jest aktywnym politykiem obraźliwych, insynuujących i paskudnych od każdym względem wypowiedzi nazbierał się pokaźny worek. Samo to, że nie stać go było nigdy na to, by przyznać się do winy już bardzo źle o nim świadczy. Tak,że tego panie prezesie, daj pan spokój i się najlepiej nie odzywaj.

 • chomik1966

  Oceniono 8 razy 2

  A co to rewolucja kulturalna, że Wałęsa ma robić samokrytykę?Najpierw należy udowodnić winę, a dopiero potem osądzać. A jeżeli już osądzać, to należy spojrzeć na całokształt. Sorki PISiorki, ale taki Duda to ratlerek wobec Wałęsy. Jeżeli zasługą Dudy ma być jeżdżenie na nartach, to sobie pojeździjcie, byle z dala od naszego kraju.

 • siekieraaxe

  Oceniono 16 razy 2

  Jestem za.
  Niech Kaczynski przeczyta donosy Bolka.
  Zorganizuje imperze na 100 par (jak słynne urodziny prezydenta),
  zaprosi na nie wszyskich. nikomu nieznanych roboli ze stoczni ,
  ujętych w kwitach Bolka I ICH OFICJALNIE PRZEPROSI.

 • maxim-sn

  Oceniono 10 razy 2

  Tchórz Kaczyński , etatowy kłamca , nie bierze odpowiedzialności za to co się dzieje -nieee, to inni łamią prawo, demokracje wolność. On jest przecież nikim, jest zwykłym posłem .

 • zasadniczook

  Oceniono 1 raz 1

  tak tak, właśnie, Kaczyński zachowuje nienawistne milczenie, a juz niedługo wyjdzie że Kiszczakowa współpracowała z Kaczyńskim i to od dawna!!!

 • zd46

  Oceniono 5 razy 1

  Lecha Wałęse poniżono i zaatakowano ciosem w podbrzusze, a teraz A. Macierewicz SZYDŁUJE i SZYKUJE INTRYGE NA Bronisława Komowskiego !!!!!! ON wie o szalenstwach Antka przy niszczeniu ochrony wywiadowczej Polski przy likwidacji WSI i to bez uprawnien dostepu do tajemnicy panstwowej. Nie był URZEDNIKIEM !!!!!! Teraz bedzie strzelal kulami w płot ale niech pamieta, ze "to Bog kule nosi". Biskupi w SKANDALICZNY SPOSOB, niemal odtracili oficjalnie, od oltarza B.Komorowskiego i po ktorej stronie stanal kosciol? Mowiac jezykiem skarlalym J.Kaczynskiego: "STOI TAM GDZIE stalo ZOMO”. Jeszcze jestesmy MY nierozKODowani !!!!!!

 • dawaj.flaszkie

  Oceniono 9 razy 1

  W dawnych czasach posłańcowi, który przynosił złe wieści ucinano głowę.
  Oj, zbiera ci się, Kaczka, oj zbiera.
  I tobie, Kurski, też się zbiera, za te wszystkie złe wiadomości w TV.
  ;-)

 • janeklewandowski1957

  Oceniono 11 razy 1

  Kaczorek ma przeprosić za to ,że razem z tatą donosił ,tylko o tą władzę chodziło żeby teczki kaczorków nie ujrzały światła dziennego .A kaczorek musi jeszcze przeprosić za Smoleńsk ,bo to on na siłę tam wysłał brata i ta tragedia to przez niego ???

 • sil.m

  Oceniono 11 razy 1

  Powtarzam i przynudzam ale:
  Pan LECH dobrze odpowiedział arcybp. Głódź : zważmy to czym zaszkodziliśmy Polsce i to co dla jej dobra zrobiliśmy. I tak:
  1/W grudniu 1970 zostało zabitych ~ 40 osób, w Elblągu, Gdańsku,Szczecinie i Gdyni.. Nie było KORu, robotnicy byli pozostawieni samym sobą. PAD ukrywa i nagradza w Kancelarii Prezydenta Macieja ŁOPINSKIEGO (ps. Muzyk) , który w 1971 wstąpił do PZPR , kiedy rodziny opłakiwały śmierć robotników . On stanął po stronie PZPR!! Był jej wiernym członkiem do 14 grudnia 1981, przez 10 lat jako dziennikarz chwalił i umacniał ustrój i PRL !! Walczył z opozycją demokratyczną, a za PIS-u: frukty w SKOK-ach, KGHM i kancelarii prezydenta Kaczyńskiego. Wieczorem przed lotem do Smoleńska obalał z prez. LK małpki i pucharki wina o potem był opóźniony wylot, mgła przy lądowaniu i 96 osób przeniosło się do Pana... a LK leży na Wawelu po zaplanowanym rozpoczęciu kampanii przezydenckiej przez brata Rząd wspiera w min. sprawiedliwości prokurator Pasionek znany z prokuratury wojskowej i śledztwa smoleńskiego a w sejmie sprawami konstytucji i sprawiedliwości steruje poseł PIS- p. Piotrowicz [prokurator PRL-u] ,który oskarżał opozycjonistę Pikula i bronił księdza pedofila z Tylawy. Wspomnę też byłych członków pzpr : np.Jasiński, Pietrzak, Wolski, Targalski. Czabański , Kryże 2/W latach 70-tych wielu duchownych współpracowało z SB (~20%). Wśród nich żyjący do dzisiaj kapłani i biskupi. Udokumentował to ks. Zaleski w książce "Księża wobec bezpieki". Kto z tych np. o ps. Cappino, Grey, Lucjan, Libella. Łukasz, Hejnał wyraził publicznie żal za grzechy i skruchę? Nikogo nie zlustrowano – wszyscy są nobliwi i chcą się cieszyć najwyższym zaufaniem, a na ambonie praniem mózgów owieczek zajmują się toksyczne rydze i egzorcyści episkopatu za słuszne srebrniki.
  3/Geniusz musi błysnąć : mamy nowy komunizm z prymitywnym, ubeckim Rajmundowiczem nasiąkniętym Dziełami Lenina .z dedykacją mamy: z Leninem żyj, z Leninem spij, z Leninem zbieraj kwiatki. Dziennikarze poszukiwali metryki chrztu braci i nie znaleźli. Może ktoś wie gdzie i kiedy to się odbyło? Reżim pana JK prewencyjnie chce zdeptać i opluć Pana LW. Żadna podłość nie uczyni z JK nic więcej niż marnego i groteskowego dyktatorka.
  4/teczka Bolka z archiwum Kiszczaka -prawdziwa czy nie - jest dla gó...arzy w krótkich majtkach magnesem do studiowania wypocin faceta, który wiedział, że
  jest gnidą i się podkoloryzował. Wykorzystywał przeciwników Wałęsy tzw. Gwiazdozbiór: Gwiazdę, Wyszkowskiego i Walentynowicz. W latach 80 - tych Anna dostała sfingowane przez SB dokumenty, a żonie polecił odnaleźć i wejść
  w kontakt z Wyszkowskim i zażarło - wszyscy czytają o Kiszczaku- manipulatorze i najsprytniejszym oszuście PRL-u jako „źródło prawdy i mecenas patriotyzmu"
  5/Lech Wałęsa, zrobił i zaryzykował dla Polski więcej niż jakikolwiek obecnie żyjący polityk, była to gra w pokera z komuną, trudna gra ale wygrał ją dla nas ,już wolnych obywateli i wolnej Polski. Teraz ci którzy krzyczą "agent", robili kariery dzięki niemu wiedząc doskonale o podejrzeniach – rodzi się pytanie nie o rolę Wałęsy tylko o cele tych wszystkich przybocznych których już nie chcę wymieniać z nazwiska – stańcie w prawdzie i publicznie zważcie swoje zasługi i winy oraz porównajcie z Panem Bolkiem-Lechem Wałęsą. On pozostanie legendą, dobrą legendą—a wy? Gnidy i szczury. Na nic te parszywe i żenujące zagrywki.
  Motto: „Tylko historia kiedyś zważy wszystko na szalach, oddzieli ziarno od plew, sprawy najważniejsze od nieważnych i wyda swój werdykt"

 • almir_almir

  Oceniono 23 razy 1

  Czy w polsce mozna odebrac obywatelstwo?
  W Niemczech udalo sie to zrobic z Erykiem Honeckerem i jego zona.
  Gdyby tata mozliwosc istniala, to nalezaloby natychmiast zastosowac ja do pana prezesa i jego swity z "dudusiem" i "szydelkiem" na czele.

 • 0

  Nie przepadam za T. Lisem, ale popieram jego wypowiedzi dotyczące Kaczyńskiego i tej całej demolki naszego Kraju.Ten karzeł niszczy wszystko posługując się wiernymi sługusami żądnymi władzy za każdą cenę.No cóż TKM.

 • Benek Merit

  0

  "Lechu - jesteśmy z Tobą !!!!"
  --------------------------
  "Wojtek! Jesteśmy z tobą! Trzymaj się! Uwolnić Wojtka!". Tak krzyczeli pod oknami Krollopa rodzice Poznańskich Słowików. Nie przestali "być z Wojtkiem" gdy dowiedzieli się, że deprawował ich dzieci, nie przestali, gdy trafił do więzienia, nie przestali nawet wtedy, gdy się okazało, że niektóre z dzieci obdarował HIV, a wielu nie przestało nawet po jego śmierci na AIDS.
  Wszystkim w bagatelizowaniu prawdy przyświecały szlachetne motywy: bo światowa renoma chóru, bo rozsławianie Polski, bo pielęgnowanie młodych talentów, bo wysoka kultura...
  I mniej szlachetne: bo podróże, pieniądze, kariera, przynależność do elity...
  I całkiem mało szlachetne: bo wstyd, bo co w świecie powiedzą...
  A w rzeczywistości? Karierowiczostwo, hipokryzja, przerost ambicji, pazerność i kompletny zanik moralności (gdy ojciec, sam kiedyś molestowany przez "Wojtka" prowadzi do niego własnego syna)...
  W tej pełnej wzajemnego zrozumienia atmosferze każdy, kto próbował odsłonić choćby rąbek prawdy stawał się natychmiast obiektem wyzwisk i napaści.
  Bo ludzie nienawidzą prawdy, a jeszcze bardziej jej glosicieli, którzy burzą ich świat - świat mitów i iluzorycznego bezpieczeństwa.

 • pandzik

  Oceniono 6 razy 0

  Niech pan Wałęsa tylko mniej komentuje w sieci. Raz a dobrze i koniec pieśni. Z idiotami smoleńskimi i tak sie nie wygra

 • tuitam_online

  Oceniono 4 razy 0

  Nie za ewentualne, a za kłamanie.

 • observanto

  Oceniono 8 razy 0

  Nie wiem jak Pan Lis, ale ja tam nigdy nie będę darzył sympatią i uwielbieniem donosicieli, kapusiów, kolaborantów i konfidentów za pieniądze!

 • scypio72

  Oceniono 14 razy 0

  Może i jej symbolem ale niech mi ktoś wytłumaczy czemu nie zrobił dekomunizacji ? Wy naprawdę uważacie go za jakiegoś wybitnego intelektualistę? To obalanie to była jakąś prowizorka. Pod jakimi hasłami strajkowali ludzi w 1980 wiecie ? Co obiecał a co zrobił.

 • myszykiszek

  Oceniono 10 razy 0

  " Na razie pragnienie prawdy wyzwala w nich najniższe instynkty "

  Poprawka: "[deklarowane] pragnienie prawdy".
  Jest to pragnienie zemsty za wyimaginowane krzywdy Wodza.

 • sailor2016

  Oceniono 12 razy 0

  Kaczyński ma przeprosić? Wolne żarty on przecież robi wszystko dla dobra narodu i kota:) Tylko durny naród nie chce tego docenić i szlaja się tłumnie po ulicach Warszawy i innych miast na jakiś tam manifestacjach.

 • bonifacyp

  Oceniono 6 razy 0

  Niech wredny kaczor przeprosi polakow za klamstwa o zamachu w Smolensku i za insynuacje, ze to Tusk i Komorowski zamordowali 96 osob, aby utrzymac sie przy wladzy! Ponadto kwity, ktore podpisuje prezydent sa tysiac razy gorsze od kwitow "bolka"

 • kuranieptak

  Oceniono 9 razy -1

  Płatne ku... gotowe bronić nawet kapusia, którego donosy pomogły zniszczyć kilkudziesięciu ludzi. Co z post-esbeckie kłamliwe, obleśne ch...e.

  Yelita.

 • krystoff2

  Oceniono 7 razy -1

  Lis - pierwszy analityk RP. A czemu milczy nasz drugi wybitny prorok. Od czasu jak zakonnica w ciąży jakoś szczęśliwie dotarła do drugiego krawężnika w jednym kawałku - milczy. Rebe !!! Chce - my cię słu - chać, Chce - my cię słu - chać,!!!

 • krystoff2

  Oceniono 9 razy -1

  Resortowe dzieci bronią LW. Chichot historii. A ja się pytam gdzie jest Wachowski - jedyny przyjaciel (albo prowadzący) LW jakiego w życiu miał.

 • ch3heg

  Oceniono 17 razy -1

  Czy ktos może zmusic lisa do badan psychiatrycznych? Przeciez on powinien siedziec w pokoju bez klamek, to wariat z fiksacja na punkcie Kaczyńskiego.

 • zdrajca89

  Oceniono 17 razy -1

  4 Marca do kin wchodzi pierwszy fabularny film w Żołnierzach Wyklętych.
  Zapraszamy na film o prawdziwych Polskich bohaterach.
  --Historia Roja--
  www.youtube.com/watch?v=_irB8S0QAQw

 • xxx-111

  Oceniono 23 razy -1

  Henia Krzywonos ustaliła, że podpisy nie są prawdziwe, Wałęsa nie był Bolkiem, wszystko ukartował Kaczyński. To powinno wystarczyć, aby zamknąć sprawę.

 • rootsman4

  Oceniono 2 razy -2

  DZIENNIKARZ co zdradził żonę, z świadkową ze swojego ślubu, broni boCHatera co zdradził POlskę i donosił...Aaaa dajcie spokój, przestaję być lewakiem chyba już....

 • ateofi

  Oceniono 2 razy -2

  Wielka szkoda, że 'Newsweek", który kiedyś był magazynem na wysokim poziomie, teraz za czasów tego aparatczyka PO'wskiego, Lisa, stał się gadzinówką, służącą do politycznych ataków na rząd. No cóż, niedawno przyjechał zarząd TVN, między innymi jakiś babsztyl z Ringer Axel Springer i nakaz był jasny "walić w PiS ile się da" więc Lisek tylko bezmyślnie wykonuje rozkazy. A swoją drogą za co Kaczyński ma przepraszać Lecha Wałęsę i resztę Polaków? Za to, że Wałęsa był "Bolkiem"?

 • chinskibadziew

  Oceniono 6 razy -2

  Lis odleciał popie...... mu się totalnie co jest dobre a co złe ,jestem ciekaw jeżeli na niego by donosił i zamknęli go i wypałowali czy też by nie miał do niego pretensji ?
  Komuna to nie była taka jak z filmów Bareji ....

 • ateofi

  Oceniono 4 razy -2

  Kwintesencja "demokracji" w III RP: TW Stokrotka przeprowadza wywiad z TW Bolkiem.

 • andrzejlang

  Oceniono 6 razy -2

  Ja pier... Nikt o zdanie nie zapytał tych na których Wałęsa donosił. Oni powinni zdecydować, czy Wałęsa ma przepraszać. Reszta to bełkot bez związku z tematem.

 • ele37174

  Oceniono 2 razy -2

  h t t p s://www.youtube.com/watch?v=WvA-sOaB4sU

 • Werty Wert

  Oceniono 14 razy -2

  red. Lis i jego poziom na TT "Twarzą PIS-owskiej rewolucji może być Sasin. Tępy PiS-owski trep, który powie każdą głupotę, jeśli spodoba się to JarKaczowi" - i taki ktoś ma order państwowy i wiele prestiżowych nagród? acha i jeszcze poparł kampanię hejt STOP!!! Co się z tym czlowiekiem stało, rozumiem krytykować, ale zniżyć się do takiego poziomu?

 • aaron.goldstein

  Oceniono 18 razy -2

  Ewentualne winy Wałęsy? Donoszenie na kolegów za pieniądze i wchodzenie w chore układy z reżimem. Ale Lis przecież robi to samo. Pluje od lat na Polske i Polaków za pieniądze.
  To jest ten sam typ człowieka - zresztą poziom zakłamania taki sam jak u Wałęsy.

 • zdrajca89

  Oceniono 16 razy -2

  Czy Wałęsa ma za co przepraszać?
  -Największe pretensje Polacy mają do Wałęsy za to ze po 89 roku nie rozliczył zbrodniarzy stanu wojennego którzy popełnili zbrodnie na narodzie Polskim.Wałęsa obalił litra z Kiszczakiem a nie komunę.Komuniści oddali władzę ale w zamian zażądali nietykalności i wysokich emerytur.I tak o to po 89 roku żadna władza z Wałęsą na czele ni rozliczyła Jaruzelskiego ani Kiszczaka.
  -Czemu Wałęsa dwukrotnie nie podpisał ustawy która miała na celu pozbawienie komunistów wysokich emerytur oraz stopni wojskowych?
  -Wałęsa zdradził idę Solidarności w Magdalence a Polskę sprzedał przy okrągłym stole,jedyne co mu się udało to wprowadzić Żydokomunę po 1989 roku.
  www.youtube.com/watch?v=NoYji-YNI8g

 • 5iur3k

  Oceniono 8 razy -2

  Nie rzucim ziemi skąd nasz ród!
  Nie damy pogrześć mowy.
  Polski my naród, polski lud,
  Królewski szczep Piastowy.

  Nie damy, by nas gnębił wróg!
  Tak nam dopomóż Bóg!
  Tak nam dopomóż Bóg!

  Do krwi ostatniej kropli z żył
  Bronić będziemy ducha,
  Aż się rozpadnie w proch i w pył
  Krzyżacka zawierucha.

  Twierdzą nam będzie każdy próg!
  Tak nam dopomóż Bóg!
  Tak nam dopomóż Bóg!

  Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz
  Ni dzieci nam germanił,
  Orężny wstanie hufiec nasz,
  Duch będzie nam hetmanił.

  Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg!
  Tak nam dopomóż Bóg!
  Tak nam dopomóż Bóg!

  Nie damy miana Polski zgnieść
  Nie pójdziem żywo w trumnę
  W Ojczyzny imię, na jej cześć
  Podnosi czoła dumne.

  Odzyska ziemi dziadów wnuk!
  Tak nam dopomóż Bóg!
  Tak nam dopomóż Bóg!

 • 2-julita

  Oceniono 14 razy -2

  a co ma Kaczyński do tego że Wałesa donosił ubekom ???????????????
  on mu tego nie kazał robić
  sypał kolegów dla pieniędzy

 • Marek Paczkowski

  Oceniono 16 razy -2

  Lis co byś nie pisał,to i tak jad cię sączy i przez tekst przebija,nawet zgubiłeś logiczne myślenie.Niedługo i onet cię nie uratuje,oj będzie cieniutko!

 • dryl1

  Oceniono 14 razy -2

  Gwiazda Onetu i pudelka się mądrzy. Kuba Wojewódzki pęka z zazdrości patrząc na błyskotliwą karierę red. Lisa.

 • butlun1

  Oceniono 8 razy -2

  Przecież nikt nie chce przeprosin. Wystarczy tylko, żeby przestał kłamać.

 • szyszkowski

  Oceniono 6 razy -2

  Lis ma celne spostrzeżenia :) no ale trudno mówić o obiektywnym dziennikarstwie. Powinien zostać politykiem i się już oficjalnie z pisem napier......ć :)

 • Józef Bąk

  Oceniono 5 razy -3

  Współczuję wam koderaści.To może być uleczalne tylko drastyczną metodą.Na razie hasajcie.Przy okazji możecie zapytać Bolka o jego system ,bo ciągle się chwali,że wygrywał systemem?

 • kosobudy

  Oceniono 7 razy -3

  hiena nadaje - kto się takim czyms przejmuje - lisie liż d....e tym co ci dawali medale - i przeproś Polaków za swoje życie !!!!

 • langston

  Oceniono 7 razy -3

  Kaczynski ma przeprosic za to ze KOD napuscil Kiszczakowa by ujawnila piery na Bolka?:)
  ech lisku lisku

 • janpe1

  Oceniono 11 razy -3

  Oj Tomuś Tomuś czemu ty w prywatne swoje sprawy mieszasz Walese ? Wszyscy wiemy, iz Kaczynski nie moze cie przeprosic za to, ze cie wypie... z TVP po prostu dlatego, ze Polacy za takie przeprosiny pozbawiliby Kaczynskiego wladzy!
  No bo przeciez za wyjatkiem >leciwych< ktorych jest kilka tysiecy, milioooooony Polakow nie chca twego powrotu do TVP bojac sie nawrotu zrzygiwania sobie podlog na twoj widok. Kaczynski to wie, i dla dobra Polakow za twe wypierniczenie z TVP cie nie przeprosi chocby nie wiem co.

 • Werty Wert

  Oceniono 13 razy -3

  Kiedyś red Lis śmiał się z "winy Tuska" a teraz sam stosują teorię "winy Kaczyńskiego"

 • zdanowicz

  Oceniono 11 razy -3

  Ale Lisisko się zaplątał. Kaczyński powinien przeprosić za Komorowskiego, Tuska i Lisa. Wałęsa na POmniki.

 • maxim-sn

  Oceniono 3 razy -3

  gdzie posty?

 • katiakorta

  Oceniono 11 razy -3

  podpisy i donosy Wałęsy znalezione u Kiszczaka
  spokojnie leżą sobie w IPN
  a my słuchamy (jak zwykle ) o złym Kaczyńskim
  - ot odwracanie uwagi ciemnego luda od rzeczywistego
  problemu

 • panwude

  Oceniono 15 razy -3

  z Lisem to tak jak z czarnym rycerzem z monty pythona, wycieli go z wszystkiego, a on ciągle myśli, że się liczy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX