Żalek: Kampania wyborcza wewnątrz PO przeradza się w konkurs piękności

Studio TV
20.08.2013 08:16
Jacek Żalek, PO i Jan Wróbel w Poranku radia TOK FM
Komentarze (11)
Zaloguj się
 • zorn.gottes

  Oceniono 24 razy 8

  panie żalek, że pana od własnego populizmu i od prawicowej hipokryzji, łeb nie napie*dala, to jest jakiś cud.

 • litrahalf

  Oceniono 18 razy 8

  Mam nadzieję, że wybory w PO oczyszczą partię z takich ludzi jak Żalek, którzy są w gruncie rzeczy piątą kolumną PiS-u. Ludzi, którzy jak Żalek nie po trafią odróżnić przestępstw motywowanych rasową czy etniczną nienawiścią od przestępstw pospolitych lub bredzą coś o drugim Singapurze nie wyjaśniając jak chcą przerobić Polaków na Chińczyków. Ludzi, którzy własną hipokryzję biorą za jakieś moralne pryncypia.

 • jerzysm42

  Oceniono 19 razy 5

  Nie mogę patrzeć na Żalka. Tyle katolickiej obłudy jest w jego gębie, że może startować razem z Gowinem i Markiem Jurkiem w konkursie mistera hipokryzji.

 • vomitorium1

  Oceniono 6 razy 4

  biały godson

 • errata_net2

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Wróbel, co to znaczy "macie"? A pan (nieprzypadkowo małe "p") ma jakiegoś innego ministra spraw wewnętrznych?

 • arvelli_net

  Oceniono 2 razy 0

  ... my z sunsiadem na ten przyklad idziem kolo wychodka, na trawie posidzieć i pooddychać powietrzem znad łonki, żalek idzie do mediów aby frustracje swoje wylać, a my w tem czasie i widoczki i zapach (wieje łod łonki winc wychodek nie zanieczyszcza powitrza) i tylko własne przemyślenia... cóż, sezon sie kuńczy, wyborcy wracajom i sondaże partii żalka spadną na pysk... tak do 15% :) alem siem wtedy uśmiejem:)

 • klarneta8

  Oceniono 6 razy 0

  ZALEK, GODSON i GOWIN-to najwieksza pomylka PO.

 • mojpiesek11

  Oceniono 12 razy 0

  Panie Żalek, z pana taka sama gnida jak z tej najbardziej nieapetycznej gwiazdy Gowina. Te sprawy, jeśli Gowinowi chodziło rzeczywiście o dobro Polski, powinny być omawiane wewnątrz partii a nie na ulicach. Chodziło toto upocone, z pianą na ustach po miastach , gdzie ludzie wymijali go z obrzydzeniem i co osiągnie? Choćbym się z nim zgadzała, metodę jaką wybrał uważam za łajdacką hucpę wobec "swojej" partii. Nie mówię już o panu i Godsonie bo jesteście żałośni i rownie obrzydliwi jak wasz uśliniony guru.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny