Steve Martin do Aleca Baldwina: ''Możemy wziąć ślub!''. Gwiazdy o małżeństwach gejów w NY

- Alec! Możemy teraz wziąć ślub! - napisał Steve Martin do Aleca Baldwina chwilę po tym, jak stan Nowy Jork zalegalizował małżeństwa homoseksualne. Zobacz, jak cieszyły się gwiazdy na Twitterze.
Alec Baldwin i Steve Martin Alec Baldwin i Steve Martin ap

"Alec! Wreszcie możemy wziąć ślub!"

Chwilę po ogłoszeniu nowego prawa w Nowym Jorku, Steve Martin wysłał do Aleca Baldwina krótką (żartobliwą) wiadomość: "Alec! Wreszcie możemy wziąć ślub!". Baldwin szybko oświadczyny przyjął, ale przestrzegł kolegę: "Ale jeżeli będziesz grał na tym pieprzonym banjo po godz. 23..."

 

Darren Criss - Glee Darren Criss - Glee Darren Criss - Glee

"Tu możesz wszystko"

Darren Criss, gwiazda Broadway'u i aktor (znany z serialu "Glee")... zacytował fragment piosenki "Empire state of mind" autorstwa Alicii Keys i Jay'a-Z. "Nowy Jork - betonowa dżungla, gdzie tworzą się marzenia. Tu możesz wszystko".

 

Lady Gaga: "Zrobiliśmy to dzieciaki"

Piosenkarka napisała krótko: "Nie mogę przestać płakać. Zrobiliśmy to dzieciaki".

 

"Zwycięstwo praw człowieka"

"Cieszę się, że w Nowym Jorku przeszła równość małżeństw. To zwycięstwo praw człowieka. Progres" - komentował na Twitterze muzyk.

 

Pierwsze oświadczyny gwiazdy... Przyjęte!

Nowojorski projektant mody Malcolm Harris nie tracił czasu. Kilka chwil po tym, gdy świat obiegła wiadomość o zmianach w prawie w stanie Nowy Jork, Harris oświadczył się swojemu partnerowi, z którym jest od dziewięciu lat. Oświadczyny zostały oczywiście przyjęte.

"Chodzi o... miłość!"

"Czas świętować!" - pisał z kolei piosenkach Ricky Martin. On sam, także na Twitterze, zakomunikował w marcu zeszłego roku, że jest gejem. "Równość małżeństw dla nowojorczyków! Chodzi o... miłość!" - napisał po legalizacji małżeństw homoseksualnych w Nowym Jorku.

 

Gwiazda Gwiazda "Glee" Lea Michelle w czerwieni. AP/Agencja Wyborcza.pl

"Jestem dumna, że stąd pochodzę"

Lea Michelle, aktorka musicalowa i telewizyjna (znana również z serialu "Glee"), napisała: "Miłość i równość zapanowały w Nowym Jorku!". Dodała, że jest dumna, że pochodzi z tego miejsca i że jest wyjątkowo szczęśliwa dzięki ostatnim zmianom w stanie.

 

"Historyczna noc!"

Neil Patrick Harris ogłosił, że wraz ze swoim partnerem czekali, aż odpowiednie prawo wejdzie w życie, ponieważ... oświadczyli się sobie już pięć lat temu. "To historyczna noc!" - pisał w dniu, kiedy nowe prawo zostało zaaprobowane przez stanowy senat.

 

"Oficjalnie najfajniejsze miejsce na świecie"

"Nowy Jorku! Kocham cię! Jesteś oficjalnie najfajniejszym miejscem na świecie!"

 

DOSTĘP PREMIUM