Migacz, który przestał migać i niepokonany prof. Vetulani [242. NOTOWANIE LISTY PRZEBOJÓW]

Nie słuchasz Radia TOK FM 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne. Notowanie 241. wygrał prof. Jerzy Vetulani.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych.

Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu Tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować.

Co piątek po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto), można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

Co nowego?

Notowanie 241. wygrał prof. Jerzy Vetulani - i ta propozycja dołączy do premier. Na drugim: fejki a rzeczywistość. Na trzecim - ćwiczenie na dykcję.

Wśród premier zaś: ucieczka Cezarego, jaki kierunek wskazuje migacz w studiu, kot jak tygrys, początek oraz komu dołoży pani premier.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Dokładanie. Piotr Lewandowski u Jakuba Janiszewskiego

TOK 2 - Prawie jak... Słuchaczka, Dorota Sumińska

TOK 3 - W ogóle... Adriana Łukaszewicz u Cezarego Łasiczki

TOK 4 - Migacz. Ryszard Petru u Janiny Paradowskiej

TOK 5 - Cele nierekreacyjne. Prof Jerzy Vetulani u Aleksandry Pezdy

TOK 6 - Będą dalsze odcinki? Milo Kurtis u Hanny Zielińskiej

Głosuj na Listę Przebojów TOk FM

DOSTĘP PREMIUM