Ktoś jeszcze pamięta Napieralskiego? "To ten, co śpiewał, że to on?" [256. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu Tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

W notowaniu 255. głosowaliście przede wszystkim na fragmenty debat z cyklu Usłysz Swojego Posła: ex aequo na miejscu 3. znalazły się dwa, i jeszcze jeden: ten o nieobecnym Pawle Kukizie zajął miejsce 1., na drugim zwycięzca ubiegłotygodniowy, czyli szepczący Piotr Najsztub.

Wśród premier m.in. rozważania nad kolejnymi wieczorami wyborczymi w przestrzeni pomiędzy wynikami sondażu a wynikami wyborów, ponadto: jak - wg jednego z naszych gości - zachowuje się typowy inteligent oraz Jana Wróbla refleksje nad profilowaniem i standaryzacją, wreszcie: Adam Balcer o bębnach, trąbach i przeznaczonych przez dzieci na makulaturę plakatach pewnego prezydenta.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Skąd mamy orkiestry wojskowe. Adam Balcer u Agnieszki Lichnerowicz

TOK 2 - O profilowaniu. Jan Wróbel

TOK 3 - Osoba. Agata Kowalska, Krzysztof Woźniak

TOK 4 - Dzień dobry. Maciej Głogowski, Dominika Wielowieyska

TOK 5 - Riposta. Debata USP Warszawa - Piotr Bakun, Agata Kowalska

TOK 6 - Audycja tańsza. Aleksander Kwaśniewski, Tomasz Piątek, Sergiusz Kowalski u Piotra Najsztuba

TOK 7 - Typowy inteligent. Henryk Wujec

TOK 8 - Zewnętrzność wewnątrz. Ryszard Wojtkowski

TOK 9 - O standaryzowaniu. Jan Wróbel

TOK 10 - Do 4 lat więzienia. Adam Balcer u Agnieszki Lichnerowicz

Głosuj w 256. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM