Spektakularna laudacja prezydenta Dudy dla Kaczyńskiego [259. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

258. notowanie naszej "Listy" bezapelacyjnie wygrywa prezydent Andrzej Duda - w dniu desygnowania premier Szydło mówiący przede wszystkim o wielkościach prezesa Kaczyńskiego. Na drugim: Adam Bielan o miażdżącym dowodzie odwagi prezydenta Dudy, na trzecim - rozetki i kokardki.

Wśród premier: dużo cytatów, w formie nagrań z publicznych wystąpień nowej władzy - prezesa Kaczyńskiego, prezydenta Dudy i innych - ale też cytaty cytowane ustami posła Brejzy, ponadto, między innymi, o samej czynności jak i technikach dyplomatycznej niekonfrontacyjnej asymetrii.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Gratulacje. Prezydent Andrzej Duda

TOK 2 - Prawo, sprawiedliwość, solidarność, równość, władza, odpowiedzialność. Andrzej Dera, prezydent Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński

TOK 3- Z czym kojarzyć się może prezydent. Maciej Głogowski, Cezary Łasiczka

TOK 4 - Cytaty. Krzysztof Brejza

TOK 5 - Od nowa. Stanisław Piotrowicz w rozmowie z Michałem Janczurą

TOK 6 - Co naukowiec to naukowiec. Prof. Bohdan Szklarski u Cezarego Łasiczki

TOK 7 - Szlachetność i pojednanie. Jacek Sasin u Jana Wróbla

TOK 8 - Zaapelował. Jarosław Kaczyński i Ryszard Petru

Głosuj w 259. Liście Przebojów

TOK FM PREMIUM