Bierecki: czekam aż powstaną Rodzina Radia TOK FM albo kluby "Gazety Wyborczej", które będą bronić demokracji przed PiS [264. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Świąteczno-noworoczne 3 tygodnie bez premier "Listy" mijają, przed nami premiery - do których dołącza zwycięzca 263. notowania, czyli Ryszard Petru. Na miejscu drugim Jarosław Kaczyński, na trzecim: Beata Szydło.

Wśród premier - o mediach, spadających drzewach i ławeczkach, o schematyzmie myślenia, o trzustce i wątrobie, o nieefektowności efektywności, o odgłosach podczas oddychania górną częścią płuc i wreszcie - odważna samokrytyka w sprawie padaki.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - Gastrycznie. Jacek Żakowski, Trzódka

TOK 2 - Jedna litera, a tak wiele zmienia. Piotr Apel u Macieja Zakrockiego

TOK 3 - Padaka na maksa. Monika Stachowska

TOK 4 - Górna część płuc. Krystian Zięć u Przemysława Iwańczyka

TOK 5 - Problem z krytycznym podejściem. Piotra Semka i Agnieszka Romaszewska-Guzy u Jana Wróbla

TOK 6 - Ogień. Ryszard Petru

TOK 7 - Unifikacyjność schematyzmu. Grzegorz Bierecki

Głosuj w 264. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM