"W Krakowie przyjęto uchwałę przeciwsmokową" [266. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Wybór był trudny, ostatecznie jednak: wygrało nagranie - fragment debaty sejmowej i wzajemne sprostowania byłego ministra i marszałka Sejmu, na drugim i trzecim zaś: cytaty - z Gałczyńskiego i Przybory. Zwycięskie nagranie dołącza oczywiście do premier.

A wśród premier: obszerne cytaty z wicepremiera i ministra kultury Piotra Glińskiego, ponadto - fragment debaty europejskiej z udziałem, a jakże, premier Beaty Szydło, ponadto: były polski premier Donald Tusk i być może jego niebezpośredni następca w roli szefa PO Grzegorz Schetyna o uśmiechu i nie tylko, wreszcie: radiowe wpadeczki.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - O kulturze. Piotr Gliński

TOK 2 - Tak czy nie? Guy Verhofstadt, Beata Szydło, Martin Schultz

TOK 3 - O ciemności i jasności. Donald Tusk

TOK 4 - Smile. Piotr Kraśko i Grzegorz Schetyna

TOK 5 - O konkursie. Piotr Gliński, Maciej Knapik

TOK 6 - Sprostowania. Władysław Kosiniak - Kamysz, Marek Kuchciński

TOK 7 - Kto kogo. Adam Ozga

TOK 8 - Symbole Krakowa. Bartosz Dąbrowski

TOK 9 - O snobizmie. Piotr Gliński

Głosuj w 266 Liście Przebojów

DOSTĘP PREMIUM