Poseł Kukiz'15 czyta ćwiczenie nr 8 z podręcznika do WOS. A tam 500 zł [269 LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

W wydaniu 268 na miejscu pierwszym - obszerne fragmenty rozmowy Jacka Żakowskiego z profesorem Andrzejem Zybertowiczem, na drugim: wyznanie Jana Wróbla, trzecie należy do Andrzeja Dudy opowiadającego o swej szkolnej koleżance.

Wśród premier w notowaniu 269: autolegendarność, zaznaczanie dżinglem obecności, o niemęczącym unoszeniu, weneckiej wymowie, gimnazjalnym podręczniku i jednym słowie, które tym więcej znaczy im bardziej go nie ma.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - Powyborcza precyzja. Henryk Kowalczyk u Dominiki Wielowieyskiej

TOK 2 - Natchnienie. Rafał Wójcikowski

TOK 3 - Dialekt wenecki. Piotr Najsztub, Tomasz Piątek, Katarzyna Kwiatkowska

TOK 4 - Trafność. Tomasz Bratek, Daria Klimza-Stępień

TOK 5 - Ten trzeci. Maciej Onyszkiewicz u Aleksandry Pezdy

TOK 6 - Legendarni goście. Maciej Chmiel, Wojciech Krzyżaniak

TOK 7 - Rozmowa. Prof. Andrzej Zybertowicz u Jacka Żakowskiego

Głosuj w 269 Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM