Witała prezesa Kurskiego i wreszcie została doceniona? Anna Popek będzie miała dwa programy w TVP2

Anna Popek ma szanse poprowadzić dwa zupełnie nowe programy. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, telewizyjna Dwójka właśnie dopina ich projekty. Przypomnijmy: dziennikarka towarzyszyła Jackowi Kurskiem w konferencji po objęciu prezesury w TVP.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Pierwszy z projektów to teleturniej kulinarny. Powstał już nawet pilot tego programu z udziałem Popek. Co ciekawe, projekt oparty jest na polskim formacie i ma dotyczyć rodzinnego gotowania.

Drugi ma być oparty na formacie zagranicznym. Pomysł jest taki: egzotyczne wakacje jako spełnione marzenia. - Zobaczyć w nim będzie można jak ludzie poświęcają się dla rodziny, a ich wysiłek zostaje nagrodzony wakacjami - mówi Wirtualnemedia.pl Maciej Chmiel, szef TVP2.

Pierwszy z nich może trafić na antenę TVP2 w wakacje, a emisja obu zależy od pozyskania sponsorów - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Warto przypomnieć, że Anna Popek była wśród dziennikarzy, którzy towarzyszyli Jackowi Kurskiemu podczas jego pierwszej konferencji po objęciu prezesury w TVP.

Jednak, jak podkreśla dyrektor Chmiel, tych dwóch spraw nie należy ze sobą łączyć.

Popek od lat jest związana z TVP2, jako współgospodyni prowadzi "Pytanie na śniadanie".

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

TOK FM PREMIUM