Orliński i Stawiszyński dołączają do TOK FM. Wiosenna ramówka od poniedziałku

Premierowe programy Mikołaja Lizuta, Tomasza Stawiszyńskiego i Wojciecha Orlińskiego, a także nowy cykl historyczny - to propozycje z nowej, wiosennej ramówki Radia TOK FM. Już w poniedziałek słuchacze stacji będą mogli zapoznać się z pierwszymi nowościami, a także dowiedzieć więcej o gospodarce i sporcie w dodatkowych wydaniach informacyjnych podsumowujących dzień.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas 29 lutego w południe na antenie Radia TOK FM zadebiutuje nowy program Mikołaja Lizuta "A teraz na poważnie". Będą w nim komentowane sprawy bieżące: polityka, życie społeczne, kultura.

Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku, w godz. 12.-12.40.

- Jestem niezwykle podekscytowany, to wymarzone czasy dla dziennikarza - mówi Mikołaj Lizut, wieloletni współpracownik Radia TOK FM, autor kilku sztuk teatralnych i książek oraz laureat nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego za nadany w TOK FM reportaż radiowy.

"Kwadrans filozofa"

We wtorki w godz. 14.40-15.00 w TOK FM pojawi się nowa audycja Tomasza Stawiszyńskiego - felieton "Kwadrans filozofa". Natomiast w niedziele w godz. 13.00-14.00 Tomasz Stawiszyński w programie "Godzina filozofów" będzie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi. - Filozofia jest nie tylko w książkach. Jest też w gazetach, telewizji i na Facebooku. W politycznych kłótniach i medycznych diagnozach - mówi Tomasz Stawiszyński.

Współpracował on wcześniej z TVP Kultura i RDC, był również redaktorem działu kultura w "Dzienniku Gazecie Prawnej" oraz szefem działu krajowego i działu publicystyki w "Newsweeku".

"Piąteczek" Orlińskiego

Nowy cykl historyczny pod redakcją Macieja Głogowskiego będzie miał swoją premierę w Radiu TOK FM w niedzielę, 6 marca br. Co tydzień, w godz. 19.00-20.00 słuchacze stacji będą mogli poznać bliżej fragment historii naszego kraju przez pryzmat wydarzeń i ich bohaterów.

Do współprowadzenia programu Maciej Głogowski zaprosił dziennikarzy Radia TOK FM.

Piątkowy Salon Radia TOK FM - "Piąteczek", nadawany w godz. 20.00-21.00, poprowadzi Wojciech Orliński, który zastąpi Stefana Bratkowskiego.

Natomiast o 15.00 co piątek będzie można słuchać dodatkowego wydania programu "Światopodgląd" Agnieszki Lichnerowicz (dotąd nadawany był w tym paśmie od wtorku do czwartku). Dodatkowo od poniedziałku do piątku Radio TOK FM będzie podsumowywać gospodarcze wiadomości dnia w specjalnym wydaniu nadawanym po Informacjach Radia TOK FM o godz. 18.00.

Podsumowanie aktualności ze świata sportu znajdzie się na antenie po serwisie o godz. 20.00.

TOK FM PREMIUM