"Myśli pan, że krowy oglądają telewizję?" "Myślę, że krowy by tego nie wytrzymały" [282. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 281. naszej "Listy" wygrały pokrzepiające cytaty z listów naszych Słuchaczek, które będąc w sile wieku oddają sie imponującej wręcz aktywności fizycznej, na drugim: kolejna wróżba autorstwa Jana Wróbla, na trzecim: Jana Marii Jackowskiego myśli o konstytucji.

Wśród premier w notowaniu 282. - czy krowy są fankami telewizji, jak wymawia się "wysoka izbo", ponadto, m.in.: o transparencie, gitarze, polityce, trybie ogłaszania przerwy oraz świadomości głosującego.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Aktywność. Łukasz Długowski u Pawła Sulika

TOK 2 - Dobrze, dobrze. Jacek Żalek u Piotra Kraśki

TOK 3 - Obora TV. Władysław Kosiniak-Kamysz u Janiny Paradowskiej

TOK 4 - Czas na przerwę. Michał Fajbusiewicz u Wojtka Krzyżaniaka

TOK 5 - Sprzężenie nie gitarą. Paweł Sulik

TOK 6 - Joanna Antonik, Mariusz Ciarka, Paulina Nawrocka

TOK 7 - Serce a rozum. Jan Wróbel

TOK 8 - Między Gliwicami a Paryżem. Zbigniew Ziobro

TOK 9 - Przeciw. Władysław Kosiniak-Kamysz u Janiny Paradowski

Głosuj w 282 Liście Przebojów

TOK FM PREMIUM