Komentarze (56)
Lasek: Uzasadnienie ekshumacji poszukiwaniem śladów hipotetycznego wybuchu jest co najmniej dziwne
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • stanislaw.sk

  Oceniono 9 razy -5

  Panie dr Lasek, najbardziej potrzebna jest i na cito Nieparlamentarna Komisja Badania Przypadków Psychicznych u prezesów PiS.

 • nemilek

  Oceniono 35 razy -5

  Kaczyński powiedział, że samolot taki jak TU-154 ścina wszystkie drzewa jak kosiara i odlatuje dalej (wywiad w Trójce), natychmiast do Tworek !!! albo do Gniezna na Poznańską !!!, Macierewicz natomiast odkrył, że ciało prezydenta było poparzone, (konferencja prasowa), natychmiast do Tworek !!! albo do Gniezna na Poznańską !!!

 • endrju1521

  Oceniono 29 razy -5

  Panie, wybacz im, bo nie wiedzą co czynią.

  Czy Macierewicz i broszka-Szydło nie zdają sobie sprawy

  z konsekwencji międzynarodowych prowadzonego "śledztwa" ?

  Przecież rosyjska prokuratura może zwrócić się do nas

  o pomoc prawną w sprawie zamachu !

 • jan-ru

  Oceniono 12 razy -6

  Wiarygodne będą ekshumacje jak każdy z członków bandy Pana M. będzie obecny osobiście przy badaniu szczątków uczestników katastrofy.

 • wazps

  Oceniono 43 razy -7

  Czemu ludzie nie wiedzą co stało się w Smoleńsku,możliwości są dwie,po prostu g... ich to interesowało, albo są zbyt tępi na to,aby znaleźć interesujące ich informacje,no ale za to sondaże jak fajnie wyglądają,kiedy ponad 30 procent społeczeństwa przyznaje się do tego,że są idiotami...

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 49 razy -9

  a mnie nadal interesuje kto wydał rozkaz lądowania w lesie we mgle i o czym rozmawiał kain kłamczyński z bratem.

 • aeromonas

  Oceniono 48 razy -12

  Cel ekshumacji jest całkiem jasne - podrzucenie materiałów wybuchowych, żeby "udowodnić zamach".

 • nemilek

  Oceniono 20 razy -12

  Zestawmy jak zawsze mądre, zrównoważone i fachowe wypowiedzi ministra Macierewicza z żałosnym poziomem wypowiedzi niejakiego Laska. Tego się nie da porównać !!!

 • milorex10

  Oceniono 58 razy -12

  W Polsce boją sie wskazać winnych katastrofy smoleńskiej, a nawet o tym rozmawiać (może ze względu na polską rację stanu). A winni byli obecni na pokładzie samolotu. Dotąd nie wiemy, kto zmusił zestresowanych pilotów do lądowania po omacku, w gęstej jak mleko mgle, na prymitywnym lotnisku, bez pozwolenia na to lądowanie z "ruskiej" wieży. .Piloci nie widzieli ziemi pod samolotem i nie widzieli lotniska. Naruszyli wszelkie podstawowe zasady bezpieczeństwa lotniczego. Lądowali przy "czerwonym świetle". Kto ich do tego zmusił. Zwierzchnik Sił Zbrojnych, czy jego podwładny generał. Wszystko inne to tylko błazenada.

 • adamofsky

  Oceniono 64 razy -14

  Celem jest ponowny pogrzeb Lecha kaczyńskiego. Ten pierwszy był zbyt kameralny i nie służył jeszcze jako punkt wyjściowy do ogłoszenia nowej religii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX