''Stany są poważnie podzielone. I wcale nie na linii Republikanie-Demokraci''

- Trump będzie żałował, że budował wątpliwości ws. uczciwości wyborów - komentował w TOK FM Tony Housh, prezes Rady Dyrektorów Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce. Trump został 45. prezydentem USA.

Donald Trump wygrał wybory prezydenckie w USA. - Trump będzie żałował, że budował wątpliwości ws. uczciwości wyborów - mówił w specjalnym Poranku Radia TOK FM Tony Housh, prezes Rady Dyrektorów Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce. - To była z jednej strony motywacja dla ludzi, by pójść zagłosować i pokazać jak są silni, ale z drugiej to niezdrowe dla demokracji - mówił w TOK FM.

- Najważniejsze jest to, że okazało się, że Stany Zjednoczone są poważnie podzielone. Nie ma podziału Republikanie-Demokraci. Jest podział wieś-miasto, ludzie wykształceni-niewykształceni. Ludzie są niepewni, nie mają nadziei na przyszłość, nie mają poczucia, że mają takie szanse na inni - komentował Housh.

Chcesz wiedzieć więcej o Hillary Clinton i Donaldzie Trumpie? Sprawdź ich biografie >>

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (40)
''Stany są poważnie podzielone. I wcale nie na linii Republikanie-Demokraci''
Zaloguj się
 • szpung

  Oceniono 38 razy 10

  Pisalismy tu o koncu epoki, ktora zaczela sie w Budapesztanskiej prowincji przyszla do Polski pojawila sie w GB a teraz dotafila do stolicy imperium. Nie mam watpliwosci iz kolejne narody zrobia to samo, gdyz nie da sie rzadzic w nieskonczonosc globalistyczna polityka spalonej ziemii. Nie da sie w nieskonczonosc lekcewazyc uczuc narodowych tradycji wiary w swoja druzyne i proporzec. Papierowym politykom przed wszystkim nie udalo sie wygenerowac realnego wzrostu gospodarczego, a tak na prawde to przeciez o to w gruncie rzeczy chodzi i gdyby komunizm doprowadzil do dobrobytu to dzis caly swiat zastosowalby ten system, zero zludzen pozostaje satysfakcja obserwowania wszelkiej masci celebrytow i srodowisk, ktore z wynaturzen uczynily swoj jedyny program polityczny.

 • tom_58

  Oceniono 42 razy 10

  To powrót do normalnego świata.
  Świata, który jest, a nie który nam malują w telewizji.
  Chociaż Trump to dziwak to jednak to dobra zmiana.

 • cichwoda

  Oceniono 7 razy 3

  Republikanie nie tylko maja swego prezydenta ale tez senat I izbe rep.

 • angelus-silesius

  Oceniono 4 razy 2

  Trump będzie żałował, że budował wątpliwości ws. uczciwości wyborów - mówił w specjalnym Poranku Radia TOK FM Tony Housh"
  Ale czemu będzie żałował i do czego te żale doprowadzą, o tym już ten intelektualista nie wspomniał. A szkoda, bo chciałbym wiedzieć, a nic mi nie przychodzi na myśl

 • rbik53

  Oceniono 4 razy 0

  .... a giełda nowojorska zareagowała znaczną zwyżką... dziwne.... i rozruchów meksyków i czarnych nie widać....

 • dr_pitcher

  Oceniono 10 razy 0

  to tak jak w PRL. oops w Polsce

 • ppgazeta

  Oceniono 7 razy -1

  >>> - Najważniejsze jest to, że okazało się, że Stany Zjednoczone są poważnie podzielone. Nie ma jest podział republikanie-demokraci. Jest podział wieś-miasto, ludzie wykształceni-niewykształceni. Ludzie są nie niepewni, nie mają nadziei na przyszłość, nie mają poczucia, że mają takie szanse na inni - komentował Housh.

  Okazało się? Jeszcze trochę potrwa, zanim to dotrze do tych "wykształconych". Bo oni - w swoim ciepełku - nadal żyją w przekonaniu, że są lepsi i mają rację.

  W kraju będącym ikoną demokracji - własnie demokracja zakpiła z Demokratów...

 • komentator44

  Oceniono 10 razy -4

  Po raz kolejny powtorze - WIOCHY powinno sie odizolowac od miast i niech maja swoje osobne wladze, swoich trumpow czy kaczynskich. A w miastach niech rzadzą ludzie inteligentni. I zobaczymy jaki byłby kierunek emigracji. Z tym ze dla mieszkanoców wiochy obowiazkowe wizy!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX