Komentarze (209)
"Kim jesteś, żeby pluć na Michnika i Komorowskiego? Cóżeś zrobił dla ukochanej Polski? Ryczałeś 'raz sierpem, raz młotem'? To jest Twoja zasługa?"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tomaselli

  0

  "Pan profesor " hahahahahaha ! Ale sie usmialem...

 • john.styber

  Oceniono 10 razy 0

  Brawo Panie profesorze! Bardzo mądre i celne słowa. Niestety, nieuctwo jest w Polsce królem, a ignorancja królową.
  Narodowcy to banda nastoletnich onanistów. Wyrób polskiej edukacji gimnazjalnej.

 • philosophe

  Oceniono 4 razy 0

  Czy nie nalezyloby publicznie zdemaskowac, wobec obecnie dostepnych dokumentow, R.Dmowskiego, jako agenta Ochrany, a potem Czeki - zdrajcy Polski ?

 • kotmiki

  Oceniono 26 razy 0

  Polscy faszyści już w latach 30 jeździli do Berlina składając hołdy Hitlerowi ,oferując mu wierność błagali o sojusz

 • Zdzislaw Ambroziak

  Oceniono 3 razy -1

  p Agnieszko w pelni popieram pani zdanie,partie tj Platforma,Nowoczesna,czesciowo pewne jednostki z PIS powinne byc zdelegalizowane bo one sklucaja narod, wiecej przynosza zla jak dobra.

 • Małgosia Jętczak

  Oceniono 9 razy -1

  Cała tajemnica to: baba (nie stać go), samochód( nie stać go) i kasa (nie ma). To jest drugie dno Prawdziwych Patriotów.
  Właściwie szkoda czasu na głęboką analizę, bo przedmiot analizy nie jest skomplikowany.

 • much0m0r.sr0m0tnik0wy

  Oceniono 29 razy -1

  Panie Hartman!
  Napisał pan piękne słowa, które sa kroczkiem w stronę unikania podziałów. Pierwszy krok został zrobiony. Następne powinni też zrobić inni, szczególnie Ci co nie stoją w dobrym miejscu, a nie maja potrzeby niczego się wstydzić.

  Dzieci, młodzież otrzymują pewne wychowanie w domach.
  Jednak wiedzę dostają w szkołach.
  Jaką wiedzę otrzymali, jeśli idą za narodowcami? Wspieranymi słowami i pieniędzmi przez rządzących i kler - rozsiewacz nienawiści, a nie miłości. Tego Jezus ich nauczył?

  Niewiedza, brak świadomości historycznej to WINY KOLEJNYCH RZĄDÓW!!!!
  bez wyjątku. Zmniejszono lekcje historii - to mamy teraz tego efekty.
  Któryś z polityków, któraś partia sprzeciwiała się temu? Nie pamiętam.

  Może już najwyższy czas ukrócić te poselskie głupoty, to bytowanie za wysoki pieniądz, bez odpowiedzialności za podnoszenie łapska?

  Może już najwyższy czas, by tak jak prezydent kraju, mogli być wybierani do Sejmu tylko na dwie kadencje.
  A potem do roboty !!! Dla dobra Polski.

 • klara551

  Oceniono 45 razy -1

  Plucie jest łatwe a praca niekoniecznie. Inne nacje mają różne formy rekreacji i odstresowania czyli jogę tai chi,bieganie, muzułmanie kręcą się w Mekce wokół kamienia itd a my? My mamy marsze łysych pał z pałami, porykiwanie,popluwanie czyli co kraj to obyczaj.To takie polskie rykowisko gdzie samce waląc się w cherlawą pierś pokazują swoją niemoc intelektualną.A ja wolę jakieś altanniki czy cietrzewie

 • kam2006

  Oceniono 8 razy -2

  Niestety Polakow,a szczegolnie mlodziez te stadionowa nalezy uczyc patriotyzmu,Zapomnieli.za patriotyzm nie jest tylko robieniem burd.obrazaniem obcych,wyciaganiem reki po unijne pieniadze.a nastepnie opluwanie Unii,wyszukiwaniem domniemanego wroga jakiegos wyimaginowanego przez Rydzyka,Pawlowicz.Sobecka etc lewaka.obrazanie tych ktorzy wywalczyli Polakom wolnosc i demokracje .ktorej nie doceniaja.Niestety Europa i swiat coraz krytyczniej patrza na Polske.Czy 10000 tys policjantow w Bukareszcie ktorzy mieli strzec miasto przed kibolami z Polski o tym nie swiadczy.?

 • eski57

  Oceniono 16 razy -2

  Charakterystyka prof. Chartmana ludzi opętanych zawiścią i nienawiścią wobec osób naprawdę zasłużonych i o innych poglądach - przednia ! - Skąd w ludziach partii nacjonalistycznych , skrajnych prawicowych bierze się agresja ? Na pytanie TO odpowiada ludzki genom , który zawiera gen agresji , również powodem agresji mogą być zaburzenia psychiczne ! Gdyby EDUKACJA potrafiła młodzieńcom o takich skłonnościach stworzyć warunki do wyładowywania agresji w sporcie , to może nie byłoby kibolstwa na taką skalę i agresywnego uczestnictwa w pochodach patriotycznych i tp. Ale - oczywiście pierwsi w dostępie do świadomości tych agresywnych młodzieńców wyrabiają sobie partyjni i interesowni specjaliści od nakierowania agresji KU swoim celom !
  W Święto Niepodległości będziemy mieli okazje zobaczyć , które PATRIOTYCZNE grupy będą najaktywniejsze !

 • puzonik48

  Oceniono 8 razy -2

  Liczniki nie biją ? Celowo ?

 • bogucjusz

  Oceniono 30 razy -2

  Wielce naiwny jest Hartman myśląc, iż przesłanie tego artykułu dotrze do zakutych pał faszoli i innych ONaniRyków...

 • marudna.maruda

  Oceniono 40 razy -2

  "Machanie flagami nikogo patriotą nie czyni. "- pan Hartman nie zauważył, że nadeszła dobra zmiana i pojawiły się nowe standardy? Wiele słów nabrało zupełnie nowego znaczenia. Teraz dobra władza wskazuje, kto patriota. Narodowcy są w jednym szeregu z Hoserem, Chazanem, Terlikowskim, Ziobrą, Macierewiczem. Największy patriota roku- Macierewicz, bardzo sobie ceni narodowców i ich aktywność.

 • getz54

  Oceniono 22 razy -4

  On jest polskim katolikiem panie profesorze. Niewykształconym, nie posiadającym zadnych specjalnych umiejętności, które pozwoliłyby mu zmienic jego podły los. Pochodzi z zacofanej, katolickiej rodziny, która wierzy w słowa proboszcza dobrodzieja, ze Michnik to Zyd, Komorowski to komuch, a Ruscy tylko czekają zeby napasc na Najjaśniejszą i złupic ją z jej bogactwa. Obcy są jego zaprzeczeniem, wyrzutem sumienia, są ambitni, pilnie uczą się języka polskiego, znają swój język narodowy i jeszcze angielski, posiadają umiejętności pozwalające znalezc im pracę. I właśnie dlatego są dla niego zagrozeniem. Zabierają mu pracę, której i tak nie dostanie bo jest za głupi. Wizyta w kościele raz w tygodniu to jego jedyna rozrywka, posłucha tam muzyki, i ktoś mu zaśpiewa, taki kontakt z kulturą go roztkliwi, spowoduje, ze wzruszy się własnym wzruszeniem nad wielkością Polski, jego ojczyzny, ze obetrze z brudnej gęby łzy wzruszenia, wezmie w łapy bejsbola i pójdzie w miasto domagac się od napotkanych cudzoziemców wypieprzania z jego kraju. Walnie z dyni polskiego profesora bo mówi z niemieckim kolegą w obcym języku. Podpali mieszkanie lekarza z Pakistanu, który byc moze kiedys uratuje mu anonimowo zycie w szpitalu. W niedzielę pochwali się księdzu Mędlarowi, który za te zasługi poklepie go po policzku, da parę złotych na puszkę piwa. Chce się zyc. A raz w roku, 11 listopada pojedzie do ukochanej stolicy i pokaze mieszkańcom Warszawy, ze Polska jeszcze nie zginęła dopóki Kaczyński zyje.

 • andrzej1.61

  Oceniono 26 razy -4

  Polski narodowiec: mocny w kupie, uległy tyłkiem i ustami księdzu, damski bokser, donosiciel i kolaborant, tchórz w razie potrzeby poświęcenia dla ojczyzny (oczywiście oprócz bicia przeciwników politycznych, tylko nie uzbrojonych). Jak mało charakterystycznych cech tych ludzi resztę przypomnijcie.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 11 razy -5

  Słabe. Wystarczyłoby wytłumaczyć, że założyciel ONR, TW Bolek Piasecki, za komuny wysługiwał się NKWD, a cały dzisiejszy polski nacjonalizm to popłuczyny po towarzyszu Moczarze. Innymi słowy, nacjonaniści robią dokładnie to, co komuna chciała, żeby robili.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 21 razy -5

  "Lewakiem" jest każdy, kto nie upaja się aromatem pierdów z kaczej dudy. Nawet republikański senator McCain. To słowo niewiele znaczy.

 • puzonik48

  Oceniono 54 razy -6

  Niestety to kompleksy wywołują wściekłość zakompleksionych :( Czują się podle bo niczego nie osiągneli ,niczego nie zbudowali ,więc robią wszystko ,żeby zdeprecjonować osiągnięcia innych :(( Są butni i głośni ,w grupie agresywni ,bo na to im władze pozwalają,a media wcześniej nazywały ich "środowiskami patriotycznymi ".
  Nikt nie lansował patrioty pracującego ,płacącego podatki ,dbającego o swoje otoczenie ,pracującego dla dobra wspólnego ,bo to przecież jakiś nieudacznik ?:(((
  Tych uczciwie pracujących obywateli PiS nazwał hołotą :(((Dzisiaj staliśmy się gorszym sortem !

 • grenlandzki-opos

  Oceniono 22 razy -6

  Definicja jest bardzo prosta, lewak to ten, który nastaje na mój majątek. Potem lewica kościelna przejęła to hasło i zaczęła dorzucać jakieś brednie światopoglądowe, rowery i wegetarianizm. Ale rdzeń zawsze dotyczył prawa własności. I nie, nie ma możliwości, żebym uszanował poglądy kogoś, kto chce mi ukraść moje dobra.

 • gebe14

  Oceniono 33 razy -7

  ma racje gość .. ja to cały czas powtarzam ... te łyse pały i im podobni w wiekszości nawet nie pracują ... to są nieroby i pasożyty społeczne ... tacy nam niepotrzebni .. do rami , do afganistanu i niech tam giną w walkach

 • oldaczom

  Oceniono 40 razy -8

  W pierwszej kolejności oponenta trzeba szanować i domniemać jego dobre intencje. Przynajmniej tak zakłada się od momentu powstania zachodniej cywilizacji w Starożytnej Grecji. Teraz stoimy przed zmianą cywilizacyjną i odgięciem w stronę siły, a nie wolnej dyskusji, rozmowy. Coraz mniej jest tego Greckiego otwarcia i ciekawości na inne poglądy.

 • kurnadziad

  Oceniono 35 razy -9

  Statystyczny "narodowiec": brak urodzenia, wykształcenia, intelektu, kindersztuby, manier, a nawet wyglądu (grube karczycho, podobny do wieprza). Brak kasy, ALE bardzo rozbudzone aspiracje i apetyt bez granic. Dlatego tak sie burzy i usiłuje wszlkimi sposobmi dorwać do koryta. A potem, juz tylko, cytując samego "narodowca": kwik-kwik, chrum-chrum.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 40 razy -12

  Widzę to spory wysyp konserwatywnych ćwoków. Jesteście w stanie skumać takie proste prawdy jak na przykład:

  jesteś biedny bo jesteś głupi
  oraz
  jesteś głupi bo nie masz wykształcenia?

  Może to za dużo jak na jeden dzień dla prawicowego pantofelka?

 • norbertrabarbar

  Oceniono 34 razy -12

  Jeżeli polski patriotyzm ma wyglądać tak jak marsze 11 listopada to ja rezygnuję z bycia Polakiem. Konserwatywne gęby bez cienia inteligencji mogą sobie zawłaszczyć polskość i patriotyzm - jakoś ostatnio przestało mi zależeć.

 • zelalem

  Oceniono 48 razy -12

  Ale machanie chorągiewką, jak i obwieszanie się krzyżykami jest łatwiejsze.
  No i to widać!

 • eurowatch

  Oceniono 21 razy -13

  Panie Hartman,

  Pan sobie przypomni swoje niedawne dywagacje na temat kazirodztwa, dobrze? (Vide: niezalezna.pl/59885-prawdziwa-twarz-lewicy-hartman-chce-dyskusji-na-temat-legalizacji-kazirodztwa) Może okaże Pan trochę wstydu i zamilknie?

  Kim Pan jesteś, Panie Hartman, żeby pouczać cały świat? W głowie się nie przewróciło?

  Co mi zrobił gej? Co mi zrobił lewak? Wiele złego, Panie Hartman. Na gruncie zawodowym (z takimi ludźmi pracować się nie da), na gruncie prywatnym (ich postrzeganie świata to irracjonalizm), na gruncie społecznym (upadek obyczajów, jakiego obecnie doświadczamy, to głownie ich dzieło).

  Uspokój się Pan, Panie Hartman.

 • kemor234

  Oceniono 49 razy -13

  Doświadczenia pierwszego roku rządów PIS jednoznacznie wskazują, że tegoroczny
  Dzień Niepodległości, będzie najmniej radosnym Dniem, jaki pamiętam.
  Stanie się to, (oby nie !) do czego obecna władza konsekwentnie dąży.
  Jad nienawiści sączony nieustannie w umysły "prawdziwych Polaków" wybuchnie z ogromną siłą. Duża część "ciemnego ludu" umacniana jest w poczuciu bezkarności.
  Rozpocznie się "walka" na krzyże i krzyżyki, medaliki i medale, kominiarki i szaliki.
  Prawdziwi patrioci pokażą tym ... nieprawdziwym. Co pokażą ?
  Małostkowość i ... głupotę. Prawdziwą niestety.

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>BOŻE CHROŃ POLSKĘ<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 24 razy -14

  kim jest mityczny lewak?

  to proste

  jest kazdym (czy może nawet wszystkim), kto nie jest tym, który używa tego okreslenia

 • kemor234

  Oceniono 33 razy -15

  Już niedługo w tym kraju braknie pieniędzy nawet na ... chorągiewki.
  Ludzie będą się lali gołymi drzewcami. W bitewnym zapale nawet nie zauważą, że zostali wpuszczeni w maliny.
  Dzisiejsi "decydenci" będą sobie w luksusie oglądać w TV zmagania "ciemnego ludu".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX