"Święta wdowa. W sercu ma tylko Ojczyznę, na honor i godność nie starczyło miejsca" - Celiński bez litości o Gosiewskiej

Celiński oburza się kolejnymi roszczeniami jednej z wdów smoleńskich. Surowo podsumowuje jej ''porozumienie'' z ministrem Macierewiczem ws. wypłacenia kolejnych pieniędzy - tym razem 750 tys.

Europosłanka Beata Gosiewska, dogadała się z ministrem Macierewiczem ws. kolejnego odszkodowania za śmierć męża w katastrofie smoleńskiej.

Wdowa po Przemysławie Gosiewskim domagała się 5 milionów, ostatecznie zrewidowała swoje oczekiwania i wynegocjowała 750 tys. (po 250 tys. na siebie i dwójki dzieci) kolejnego odszkodowania od MON.

- Ludzi zatkało chyba. Święta wdowa - posłowanie do PE z pensją równą pensjom zachodnich deputowanych i emerytura europejska z solidnym mnożnikiem prawie 1000 euro za kadencję i wcześniej uzyskane pieniądze za śmierć swojego męża, to za mało - komentuje na Facebooku Andrzej Celiński, b. działacz opozycji.

Celiński zauważa, że kolosalnej kwoty minister Macierewicz „ze swojej portmonetki wysupła”.

- To są prawdziwe paniska. I pańcie! To są prawdziwi patrioci! Poza Ojczyzną, którą Dobry Pan im zwrócił na nic więcej w ich sercu nie ma miejsca. Na osobistą godność i honor też. A prezes oczywiście milczy. Kocha swoją partię tak jak pani Gosiewska publiczną kasę - podsumowuje.

Gosiewska domagała się pieniędzy od Ministerstwa Obrony Narodowej, a kiedy sprawa została upublicznona zarzuciła mediom. - Te artykuły mają na celu tylko szkalowanie mnie i moich dzieci, budzenie nienawiści do nas, zazdrości - stwierdziła.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (275)
"Święta wdowa. W sercu ma tylko Ojczyznę, na honor i godność nie starczyło miejsca" - Celiński bez litości o Gosiewskiej
Zaloguj się
 • szpung

  Oceniono 74 razy 40

  Ciekawe co mial w sercu Celinski gdy wyczolgiwal sie z samochodu po solidnym spozyciu. Czlowieku aby byc sedzia innych nie mozna miec takich wpadek, zawsze ci to wyciagniemy.

 • zdziwiony6

  Oceniono 41 razy 39

  Moim zdaniem sprawa jest daleka od zakończenia. Pani Gosiewska odczeka kolejne 5 lat, zażąda 7 milionów (dzieci już starsze i ich utrzymanie coraz więcej kosztuje), łaskawie zgodzi się na 1 milion i znowu wszyscy będą zadowoleni.

 • hmmm11

  Oceniono 31 razy 27

  To nie są wdowy smoleńskie !!! To nie są Sybiracy !!!!!!!!!!!!
  Od początku zrobiono źle, trzeba powiedziec im jasno albo kasa albo prawo do zasiadania w loży 10 kwietnia na honorywm miejscu. Dla mnie to obrzydliwe te całe roszczenia, gdzie dziewczyna pow " Dzięki tacie studiuje w paryżu i gdyby żył to bym dokończyła i mam je dokończyć". To ustawka PIS-PO doprowadziła do tej patologii.

  Przypomnę, iż wcześniej był wypadek busa, gdzie było więcej ludzi niż powinno i nikt nie dostał odszkodowania. Ale nikt nie spytał dlaczego ? Bo zabrano PKS !!! To jest tragedia a tam byli żywiciele rodzin a nie studia w paryżu itp

 • yan57

  Oceniono 28 razy 26

  najgorsze i najbardziej pazerne są te pisowskie wdowy Smoleńskie ... żałoba się skończyła a dobra zmiana nastała to próbują zrobić biznes z katastrofy...wstydu nie ma jedna z drugą.

 • 1stanczyk

  Oceniono 28 razy 24

  Gosiewska, swoimi typowymi dla "patriotycznej suki Polki" roszczeniami, wystawia wizytówkę (nie takiej znowu) świętej (jakby się mogło wydawać) pamięci Gosiewskiemu a tym samym całemu kierownictwu PiS-u, ktorego sp Gosiewski był znaczącym ( w swoim czasie wicepremierem) członkiem.

  Bo rozwieść się po to żeby być w kolejnym zgodnym związku małżeńskim z chciwą suką to ma swój ciężar gatunkowy !

  Czego trzeba więcej żeby wyborcy zdali sobie wreszcie jasno sprawę o co w tym pokoleniowym "patriotycznym" szambie okrągłostołowego podwórkowego gó...arstwa tak na prawdę chodziło i chodzi ?

 • ot48

  Oceniono 36 razy 22

  Szkoda, że Gosiewska nie leciała do Katynia było by cztery razy po 250 tysięcy.

 • hotin

  Oceniono 129 razy 21

  Celiński to taki autorytet jak z samochód Warszawa w porównaniu z Mercedesem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX