Chwalimy się. Nasi ludzie docenieni. Agata Kowalska i Ewa Podolska z nagrodami

Dwie dziennikarki TOK FM nagrodzone - Agata Kowalska przez Amnesty International, Ewa Podolska przez niemiecką ambasadę i organizacje ekologiczne.

Agata Kowalska, dziennikarka TOK FM, jedna z prowadzących m.in. audycję ''Post Factum'' dostała wyróżnienie od Amnesty International. Agata ''Pióro Nadziei'' otrzyma podczas gali 10 grudnia.

W uzasadnieniu napisano, że Kowalska ''dzięki swojej wiedzy i kompetencji, wprowadza do pracy dziennikarskiej bardzo wysoki standard. Zawsze przygotowana i dociekliwa podczas rozmów z gośćmi swych audycji, umiejętnie zadaje pytania nieoczywiste, lecz trafiające w sedno. Szybko i na gorąco podejmuje trudne tematy, np. z zakresu praw reprodukcyjnych, migrantów i uchodźców, a co najważniejsze dzięki niej słuchacze mogą te tematy poznać i zrozumieć”.

Z kolei Ewa Podolska otrzymała wyróżnienie w konkursie ''Dziennikarze dla klimatu''. Jest on organizowany przez Ambasadę Republiki Federalnej Niemiec, Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU) i Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS. Wyróżnienie Podolska otrzymała za 25 audycji o klimacie. Podolska w TOK FM prowadzi audycje weekendowe, w tym również ''Poradnik Ekologiczny''.

Agacie i Ewie gratulujemy!

 

TOK FM PREMIUM