Radio TOK FM też gra z WOŚP. ''Unikalna zastawa rodowa'' i - gratka - autorski serwis radiowy

W niedzielę 25. finał WOŚP. Radio TOK FM gra razem z Orkiestrą. Można wylicytować m.in. oryginalne kubki TOK FM z podpisami dziennikarzy. Jak co roku będzie okazja do przygotowania i przeczytania na antenie autorskiego serwisu informacyjnego.

W niedzielę 15 stycznia odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Radio TOK FM dołącza do akcji. Chętni mogą wziąć udział w licytacjach na rzecz WOŚP. 

Aukcja 1: autorski serwis informacyjny w TOK FM

Możesz wystąpić w radiu i przeczytać Informacje TOK FM. Będzie Cię słychać w 23 największych polskich miastach i na całym świecie za pośrednictwem internetu! 

Zwycięzca aukcji z pomocą naszego dziennikarza przygotuje i przeczyta na antenie autorski radiowy serwis informacyjny. Nagranie dostanie w formie elektronicznej.
Serwis informacyjny trwa około 6 minut, jego przygotowanie (napisanie, zmontowanie dźwięków) - 3-4 godziny. Gość w ekipie Pierwszego Radia Informacyjnego pozna szczegóły tworzenia programu stacji, pozna naszych prowadzących, weźmie udział w wycieczce po radiu i wdroży się w działanie naszego multimedialnego newsroomu!

Link do aukcji>>

*Uwaga:
Informacje przeczytać można tylko z warszawskiego studia Radia TOK FM. Termin do uzgodnienia. Redakcja zastrzega sobie prawo do niewyrażenia zgody na emisję wiadomości przygotowanych przez zwycięzcę aukcji, jeżeli naruszą obowiązujące prawo, normy obyczajowe lub standardy obowiązujące w Radiu TOK FM".

Aukcja 2: ''Unikalna zastawa rodowa" TOK FM

Komplet 6 kubków  z podpisami dziennikarzy TOK FM - m.in. Jacka Żakowskiego, Doroty Warakomskiej czy Dominiki Wielowieyskiej. 

Link do aukcji>>

Aukcja 3 - miniatura nagrody Roberta Biedronia

Miniatura Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk za rok 2014 

Licytowana rzeźba to symboliczna miniatura nagrody dla Roberta Biedronia - z tego samego materiału (bazaltu), ale inna od wręczonej nagrody. Może służyć jako przycisk do papieru na biurko. Projekt statuetki przygotował architekt Michał Kempiński.

Link do aukcji>>

Nie będzie sztabu w Tokio, nie będzie znaczka pocztowego... Owsiak w TOK FM: Staramy się nie mieć focha>>

 

TOK FM PREMIUM