Nitras: Najłatwiej byłoby Kaczyńskiemu się odwzajemnić i powiedzieć: sam jesteś wariatem

- Kaczyński chorobę, niezrównoważenie psychiczne sugeruje wszystkim, którzy się z nim nie zgadzają. Każdy, kto mu nie przytakuje, uważany jest przez niego za wariata - mówi w ''Dzienniku Gazecie Prawnej'' poseł Sławomir Nitras.

Do kuluarów sali plenarnej Sejmu nie mogą wejść dziennikarze, ale osobisty ochroniarz Jarosława Kaczyńskiego już tak. Poseł Nitras zirytował prezesa PiS, bo wypytywał jego ochroniarza, co robi w zamkniętej części kuluarów Sejmu i filmował to. - Czy aby pan jest o zdrowych zmysłach? - wypalił prezes PiS.

 

- Kaczyński chorobę, niezrównoważenie psychiczne sugeruje wszystkim, którzy się z nim nie zgadzają. Przyzwyczajony jest do relacji poddańczych i każdy, kto działa inaczej, kto mu nie przytakuje, uważany jest przez niego za wariata. Najłatwiej byłoby mu się odwzajemnić i powiedzieć: sam jesteś wariatem.Gdyby zapytać opinię publiczną, kto jest większym wariatem - ja czy Jarosław Kaczyński, to jestem pewien, że to nie ja byłbym faworytem w takiej sondzie - mówi Nitras w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

- Uważam, że prezes Kaczyński zbyt mało doświadczył w życiu pozytywnych bodźców od świata. Proszę zwrócić uwagę, że potrafi być ciepły wobec zwierząt, co bardzo osobiście cenię. Nie może być do końca zły,tylko ponieważ mało dobrego od świata go spotkało, to jest agresywny wobec tego świata. Nie lubi tych, którzy mają odwagę się z nim nie zgadzać - mówi Sławomir Nitras w obszernym wywiadzie dla ''Dziennika Gazety Prawnej''.

Sławomir Nitras od początku kryzysu w Sejmie jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych - nagrywa filmiki, robi relacje z sejmowych korytarzy, do których dziennikarze nie są wpuszczani. Zjawisko określane jest przez część komentatorów jako ''Nitras TV''.

 

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (39)
Nitras: Najłatwiej byłoby Kaczyńskiemu się odwzajemnić i powiedzieć: sam jesteś wariatem
Zaloguj się
 • endrju1521

  Oceniono 13 razy 11

  Ten karłowaty warchoł, powinien przedstawić

  swoje badania psychiatryczne.

 • falowod

  Oceniono 6 razy 6

  Hitler tez kochal zwierzeta.Mial oczarka alzackiego , suke z ktora odbywal spacery i osobiscie karmil.

 • stef0909

  Oceniono 6 razy 6

  Panie pośle już nie pierwszy raz ten gnom pana obraża!! tak po ludzku i chrześcijańsku powiedz mu pan aby się odpie...ł i spiepszał jak zwykły dziad....

 • big_gadu

  Oceniono 6 razy 6

  Ogłaszamy publicznie że jest chory psychicznie,
  a on do sądu pozew a my o potwierdzenie faktu,
  tylko jak zmusić do wykonania badań !

 • jezierskiadam

  Oceniono 14 razy 6

  Donald Tusk ma duże doświadczenie w kwestiach związanych z psychiatrią.
  Matka Tuska przez całe życie pracowała w szpitalu psychiatrycznym.
  Donald często odwiedzał mamę w pracy.
  To dlatego mianował zaufanego psychiatrę Klicha Ministrem Obrony Narodowej, gdy Kaczyński był zwierzchnikiem sił zbrojnych.
  Niestety.Klich nie zapobiegł rozszerzonemu samobójstwu cierpiącego na depresję, Lecha Kaczyńskiego. Depresją. którą Kaczyński tłumił alkoholem.

 • krynolinka

  Oceniono 12 razy 6

  Jeżeli pan prezes uznaje czyjeś zachowanie za patologię to jak opinia konsylium złożonego z najwybitniejszej klasy specjalistów .Trzeba zapamiętać ,że wolność się należy wszystkim w Polsce .Wszystkim tym którzy przytakują prezesowi .Reszta ma zamknąć pyski albo Ziobro się zajmie w odpowiedni sposób.

 • checho-fil

  Oceniono 9 razy 5

  Bo on jest wariatem.

 • jerzy1400

  Oceniono 3 razy 3

  Prezes nie jest wariatem tylko groźnym psychopatą.

 • arvelli_net

  Oceniono 3 razy 3

  ... przedszkolne powiedzenie "kto się przezywa, sam się tak nazywa" widac jest panu prezesowi obce... cóż, chodził do INNYCH przedszkoli niż nam się wydaje :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX