Komentarze (163)
"Kaczyński jest ochotnikiem na wojnie hybrydowej Putina na rzecz osłabienia UE"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 9 razy 5

  No to teraz Minister Waszczykowski musi się mocno starać, żeby to wszystko naprawić.

 • nemilek

  Oceniono 8 razy 4

  Kaczyński jest przede wszystkim starym człowiekiem z problemami gastrycznymi, sterowanym przez ludzi Kościoła i kler katolicki, więc zostawcie go już w spokoju, bo nie zasługuje na tyle uwagi ...

 • hana.barbara

  Oceniono 7 razy 3

  Merkel na własne uszy i oczy chciała przekonać się, jak bezdennie głupi są aktualni przywódcy Polski, bo takie oczywiste działanie wbrew interesowi własnego kraju, jest trudne do pojęcia.

 • kurnadziad

  Oceniono 2 razy 2

  Kaczyński to niewykształcony matoł. Oprócz wielu błędów językowych, mówi jeszcze tak: „Na ulicy pisze, że ...". No i do tego: sUżby, przede wszystkiEm, sUchać, itp. Czy on w ogóle chodził gdzieś do szkoły...???

 • kurnadziad

  Oceniono 2 razy 2

  Az trudno uwierzyć, ze takie coś jak kaczyński mogło się w ogóle urodzić...

 • artau

  Oceniono 2 razy 2

  Ależ oczywiście, żoliborski dziad i macior to śpiochy KGB, obecnie FSB. Widzi to każdy, kto uważnie śledzi ich poczynania. Nawet lokaj kierowca maciora to ubek, wożący w PRL generalską świnię. Nie zapominajmy o szmatławym prokuratorze, który "narażał" swoje życie "walcząc" z komuną. Poza wymienionymi personami, jest jeszcze wielu komuchów i ubeków w rządzie etc.
  Sama zaś polityka tego "rządu" to nic innego jak laska robiona ruskim.

 • hastatrespasos

  Oceniono 4 razy 2

  Utrzymanie jedności Europy to czarny sen Fuck-Offczyńskiego. Ale on swym ptasim móżdżkiem śni także o całej Europie leżącej pokotem u jego kaczych szponów cuchnących gnojem ptactwa z jego gumna. Tylko taka jedność kontynentu mogłaby zaspokoić chore ambicje tego GIGANTOPITECUSA. Który z wyżyn swego nadętego dzioba widzi wszystko na odwrót: dla niego czarne jest zawsze bielą, a białe czernią. Bredzi że podniósł Polskę z kolan, de facto spychając nasz kraj na manowce, z I ligi europejskiej na peryferie cywilizowanego świata. Wmawia wszem i wobec, że umacnia bezpieczeństwo Kaczego Gumna (ze szmatą rujnującą Wojsko Polskie!), a w istocie czyni je bezbronnym, wystawia na łup ewentualnym agresorom ze Wschodu. To tragedia, że przy tym dyktatorze staliśmy się głównym sojusznikiem Putina w jego dążeniach do rozwalenia UE. Powtarzam więc: nie było Polaka który naszemu narodowi zaszkodził bardziej niż psychopata z Nowogrodzkiej.

 • eski57

  Oceniono 4 razy 2

  ile razy biskupi opowiadali się za ustanowieniem pierwszeństwa dla prawa naturalnego - Trybunał K. jest ubezwłasnowolniony , prokuratura podporządkowana partii , w toku ubezwłasnowolnienie sadów , ksiądz dr -doradca prezydenta powiedział niedawno , że taka opozycja , powinna za kratami urządzać sobie kabarety - jest kierunek nadany … Jarosław Kaczyński nieraz zapowiadał , że Polska ma być Katolicka …, mamy Chrystusa królem Polski .., mamy Zawierzanie spółek sk. Państwa SWIETOŚCIOM – jakie tam będą stosunki pracy ? , reforma szkolnictwa zmierza do wychowania elektoratu PiS-u i TO powiedział prof. KUL-u , „Toruń”stał się FORUM dla rządowych spotkań , A TO – jeszcze nie wszystko A jest następstwem osiągnięcia J. Kaczyńskiego ; „bez ciebie ojcze nie byłoby tego zwycięstwa” …, A przecież NIE ma powszechnego entuzjazmu w niektórych ośrodkach o przynależności do GRZESZNEJ Europy ! ? ...

 • menel13

  Oceniono 4 razy 2

  Jarosławpolskęzbaw nie jest ochotnikiem. Po prostu w Moskwie mają fotki jak wsadza swojego małego pisiorka gdzie nie trzeba.

 • jollyroger1976

  Oceniono 6 razy 2

  Ja dawno juz mówię cały PIS działa na pozytek Rosji.
  Pytanie czy świadomie czy nie, pytanie gdzie pobierają pieniądze za to.

 • kurnadziad

  Oceniono 3 razy 1

  Jarosław "Wziąść" Kaczynski. Podobno inteligent z Żoliborza.... Tak strasznie słabo wykształconego człowieka trudno znaleźć w całej Warszawie. "wziąŚĆ, SUżby, przede wszystKIEM", itp. GDZIE ten człowieczek chodził do szkoły...???

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 7 razy 1

  "z Polakami się nie da współpracować" - on to chyba Polakiem jednak nie jest....

 • antipasti60

  Oceniono 5 razy 1

  Propozycja Europy dwóch prędkości pojawiła się ok 2012 r. wysunięta przez Manuela Barroso.
  Lewandowski dobrze wie o tym, wie również że od początku nie było dla Polski miejsca w grupie krajów starej Europy.To nie Polska i nie Kaczor dzielą Europę. Robi to grupa polityków zachodnioeuropejskich, próbujących utrzymać się w siodle władzy, prestiżu i pieniędzy.

 • Karol Leszczyński

  Oceniono 7 razy 1

  Pracowałem w wakacje podczas studiów w Holandii, Wielkiej Brytanii, Austrii i Danii akurat kiedy rządził pis, gadali w parlamencie europejskim takie bzdury, że było mi autentycznie wstyd. Szybko postanowiłem, że nie będę emigrować, że będę ciężko pracować w Polsce, że moja praca będzie wysokiej jakości, że będę budować tę naszą świeżą rynkową gospodarkę. Liczyłem, że będziemy za kilkanaście lat poważnym i względnie zamożnym krajem, który sam ciężko zapracował na szacunek i uznanie w Europie. W ostatnich wyborach zagłosowałem na Razem bo rozwarstwienie zarobków nabiera niebezpiecznego rozpędu i przydałby się jakiś głos socjalistów w naszym dzikim polskim kapitalizmie, aż tu nagle... Budzę się i mamy pis u władzy. Jak to oni od razu z grubej rury: demolka w finansach, demolka w dyplomacji, demolka w edukacji, wojsku, sądach, trybunale i jeszcze tvp zmieniona w nachalną tubę propagandowa z dico polo w tle. Nie wiem czy można było trafić gorszy moment niż ten gdy Unia ma największą kumulację problemów od kiedy powstała. Tak czy inaczej to wszystko jest w 100% polskie - na ogół ogarnięte, pracowite i uczciwe społeczeństwo poszło na imprezę, która się właśnie zaczęła rozkręcać, przez jakiś czas większość będzie nap...na w trzy d... a potem przyjdzie gruby kac i wszystkim będzie głupio. Szanowna pani Merkel, poczekajcie z tym pociągiem przynajmniej do naszych następnych wyborów. Dajcie się narąbać naszej demokracji, ma dopiero ćwierć wieku, młodość ma swoje prawa, potem będzie lepiej, jeszcze trochę cierpliwości.

 • epoxy1 x

  Oceniono 5 razy 1

  Jak to dobrze, że jest Pan Lewandowski! Dzięki niemu wiemy NA PRAWDĘ o czym myśli Kaczyński - ten ruski szpieg.

 • kotmiki

  Oceniono 2 razy 0

  Dlatego rzucam na niego klatwę;zdychaj w cierpieniach za to zrobiłeś Polsce należy się \tobie Kaczyński rak złośliwy najzłośliwszy z złośliwych

 • getz54

  Oceniono 6 razy 0

  Do przedszkola nie przyjmuje się dzieci z świerzbem, łuszczycą, i wszami. Pani Angela Merkel przyjechała do Polski w roli higienistki. Spotkała się w 4 oczy ze świerzbem, rozmawiała z Łuszczycą, kazała sobie przyprowadzic do hotelowego foyer wsze z Nowogrodzkiej. Powiedziała im, albo się wykąpiecie, zdezynfekujecie i wsiądziecie do pociągu relacji Warszawa - Unia Europejska, albo zostaniecie z walizkami na peronie, a po odjezdzie pociągu natychmiast ogłoszę kwarantannę i kazę otoczyc dworzec zółtą taśmą. Epidemiologiczne skutki tej wizyty poznamy za kilka dni, a w tym czasie świerzb, łuszczyca i wsza, będą się histerycznie tłumaczyc Trumpowi, ze nie zaatakowali zbrojnie Białorusi, i nie negują holokaustu, o co oskarzają nas na polecenie Putina rosyjskie media.

 • ferroetigni

  Oceniono 8 razy 0

  " z Polakami się nie da współpracować" - Lewandowski, nie gadaj bzdur! Nie chodzi o współpracę, a o to, że Polska nie chce przyjąć "nachodźców" muzułmańskich. Być może jedyną korzyścią z II wojny światowej jest to, że Polska jest państwem bez znaczących mniejszości narodowych lub religijnych.

 • kraig

  Oceniono 10 razy 0

  .
  Gdy Unia się rozpada to własnie matoły pokroju Tuska stojace na jej czele - to jest to z czego Putin jest zadowolony.

 • adam-aga

  Oceniono 9 razy -1

  Lewandowski pier..li od rzeczy. Wizyta pokazała, że Polska nareszcie zaczęła się liczyć w Europie. A jeżeli chodzi o wiarygodność informacji to jakoś nawet i Lewandowski nie wiedział o zeszłorocznym, nieoficjalnym spotkaniu Pana Kaczyńskiego z Merkel. To świadczy kto tak naprawdę liczy się w Europie. Brawa dobra zmiana. Brawo Pan Kaczyński.

 • westgreg

  Oceniono 9 razy -1

  A co w końcu z tymi sankcjami unijnymi, które miały być nałożone na Polskę? Może by partia Pana Posła zaczęła działać w tym kierunku, zamiast organizować bożonarodzeniowo-noworoczne minipucze.

 • wortat

  Oceniono 2 razy -2

  Nie Kaczyński osłabia UE tylko lewactwo, Merkel i imigranci.

 • arkalionxp

  Oceniono 6 razy -2

  A co żłe nam było w sojuszu z ZSRR?Byłą praca,wczasy dla wszystkich,mieszkania.Dla Rosji byliśmy krajem 1 kategorii,dla zachodu po 1989 leżeliśmy gdzieś między Kamerunem,a Boliwią.Wydymali nas jak kiedyś murzynów w Afryce.

 • shedows1969

  Oceniono 8 razy -2

  Takie draństwa może wygadywać tylko zdrajca w zdradzieckiej gazecie.

 • zalep

  Oceniono 10 razy -2

  Zostawcie obecnego króla europy na następna kadencję. Historia go zapamięta jako wpuszczającego muzułmanów i tego, za którego rządów unia się rozleciała.

 • m78k

  Oceniono 10 razy -2

  Co za farmazony! "Pociąg odjeżdża bez Polski" To Niemcom zaraz odjadą Francuzi, Włosi i Holendrzy. To Szwaby zaraz zostaną z ręką w nocniku!

 • barab-ara25

  Oceniono 9 razy -3

  Mosze Levenstein, o pardon, Janusz Lewandowski jest rekordzistą w wyprzedaży polskiego mienia. W 2 lata sprzedał ponad 2 000 zakładów. WYŁĄCZNIE DOCHODOWYCH ! (Wprawdzie zaraz zjawi się jakiś "komercyjny" i powie, że Niemcy, Francuzi, Amerykanie brali nasze zakłady z łaski, litując sie nad nami. Ale faktem jest, że brali chętnie).
  A Mosze tak się spieszył, że aż fałszował dokumenty. Ale od czego są "niezależne" sądy w "wolnej" Polsce ???. Tak długo przerzucały teczkę Moszego, pardon, J.Lewandowskiego, aż większość spraw się przedawniła. Po przeszło 10 latach Lewandowski został uniewinniony, a sędzia z Krakowa orzekł, że "miał się prawo pomylić".
  Ale skutków "pomyłki" nie nakazał naprawiać !
  Czyżby sądzia też był z "naszych" ?"

 • rabieg

  Oceniono 13 razy -5

  Panie Lewandowski jesteś utrapieniem od samego początku transformacji. To rządy liberałów zepchnęły Polskę w strefę usług, lokai, sprzątaczek, taniej siły zaplecza europejskiego. Nie ma dymu bez ognia. Nic nie zrozumiałeś przez tyle lat, albo rżniesz głupa. Gdyby nie wasza forsowana lewacka polityka nie licząca się z ludźmi, obdartych z własności, pozbawiona kapitału, nie przygotowana, porzucona na pastwę żarłocznego kapitalizmu, nie byłoby sceptyków EU ani Kaczyńskiego. To wy wyhodowaliście sobie opozycję i przeciwnika nie tylko w kraju, ale też w EU. Nie pomoże tu żadna swoboda podróżowania czy emigracji. Zniszczenia są ogromne być może to koniec waszej idei.

 • representation1

  Oceniono 13 razy -5

  Lewandowski naczelny liberalny aferzysta
  ----------------------------------------------------
  Drze gębę, bo skończył się czas takich jak on. Tusk, Lewandowski i reszta tej salonowej kasty doprowadziła Europę na skraj przepaści. Nie mogą znieść, że Polska jest wreszcie suwerennym krajem.

  Pamiętam rocznicę wybuchu II WŚ świętowaną w 2009 roku na Westerplatte. To nie Tusk i Sikorski reprezentowali tam polską rację stanu. O zbrodniach sowieckich (w obecności Putina) mówił pełnym głosem prawdę jedynie Lech Kaczyński. Do tamtego momentu nigdy nie głosowałem na PiS i Lecha Kaczyńskiego, ale w owej chwili to jego właśnie uważałem za swojego reprezentanta. Kiedy w rocznicę września 1939 Moskwa produkowała kłamstwa na temat historii Polski, nie doczekałem się głosu sprzeciwu ze strony Tuska i Sikorskiego. Tylko Kaczyńscy nie milczeli. Jarosław miał wtedy rację co do obecności Putina w Polsce. Nie zaprasza się na polską uroczystość kogoś, kto pluje w twarz Polakom, kto prowokacyjnie uruchamia propagandową machinę kłamstw.

  Polityka PO/PSL lizania dupy Rosjanom zbankrutowała. Rosjanie lali na Donka ciepłym moczem. Na nic się zdały umizgi rządu PO do Rosji. Mieliśmy dotąd najwyższą cenę gazu w Europie, a Rosja regularnie serwowała nam embarga eksportowe. Tylko dzięki protestowi opozycji rząd PO/PSL nie podpisał umowy na dostawy gazu z Rosji aż do 2037 roku.

  Za Lecha Kaczyńskiego nie było naiwności, że Rosjanie to normalni partnerzy do współpracy. Kaczyńscy już dawno mówili, że miękka polityka wobec Rosji nic nie daje, bo mieli doświadczenia z epoki Kwaśniewskiego, który łasił się do Rosjan jak kundelek. W nagrodę Rosjanie postawili go w drugim szeregu na swojej trybunie w dzień zwycięstwa. On pojechał na święto do Rosji, która ignorowała polski wkład w zwycięstwo nad Niemcami, bo to facet bez honoru. Lech Kaczyński nigdy by tego nie zrobił.

  Gdyby stosowano się do koncepcji Lecha Kaczyńskiego, to Polska miałaby wcześniej gazoport, a szaleńcy z Unii Europejskiej i Obama nie byliby utwierdzani przez polskich polityków w słuszności swej poronionej koncepcji partnerstwa z Rosją. Twarda polityka nie pozwoliłaby tak rozbestwić się Putinowi.

 • gnago

  Oceniono 13 razy -5

  A Lewandowski patriota co dla dobra polaków zrobił prywatyzację? Diabeł w ornat się ubrał i na mszę dzwoni. Jesli coś jest w polskim interesie, a zbieżne z interesem rosyjskim to dalej jest polskim interesem w tym trwać

 • kkes

  Oceniono 16 razy -6

  Lemingi,jako, że jedyną zrozumiałą dla was formą jest pismo obrazkowe to wybierzcie sobie co mam wam wkleić? Żółwiki czy romantycznym spacerek po sobockim molo?

 • kkes

  Oceniono 18 razy -6

  To ten sam Lewandowski, który był zbulwersowany tym, że UE zajmuje się sytuacją w Aleppo zamiast ciamajdanem?

 • siekier35

  Oceniono 9 razy -7

  chyba się urżnę
  w piątek to jest nawet zalecane
  a nie czytanie/słuchanie bełkotu

 • mocno_kwasny

  Oceniono 13 razy -7

  Tacy ludzie jak Kaczyński, w imię swojego rozumienia świata, działają na rzecz osłabienia UE - mówił Janusz Lewandowski w "Poranku Radia TOK FM".

  prawda Janek ale trzeba bylo wytlumaczyc Makreli ze sprowadzenie 2 mln darmozjadow to raczej nie byla decyzja demokratyczna :-) poki co Merkel jest kanclerzem Niemiec a nie Europy i nie ma prawa samodzielnie decydowac o losie UE ... jesli zrozumie to zapraszamy do stolu, jesli nie degrengolada bedzie postepowac, Angole nie beda ostatni :-)

 • jan_sobczak1

  Oceniono 12 razy -8

  Dużo bardziej prawdopodobne jet że agenturą Moskwy jest plująca na własny kraj Nowoczesna i Po oraz pasterze ich trzody z GW.

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 18 razy -12

  Widzę że Lewandowski to tej samej miary polityk co prezes.
  Nie potrafi inaczej objaśnić zjawiska niż za pomocą prostackiego przekazu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX