Hartman przewrotnie. Dziękuje Misiewiczowi: Za dokonania na polu walki o uwolnienie Polski spod reżimu Kaczyńskiego

"Wysiłki całej naszej opozycji nie odepchnęły od PiS tylu wyborców i zwolenników co jeden nasz 'oficer dywersji', nasz nieoceniony Konrad Wallenrod Trzeciej Rzeczypospolitej" - pisze do Bartłomieja Misiewicza filozof Jan Hartman.

Na swoim blogu Jan Hartman postanowił podziękować... Bartłomiejowi Misiewiczowi. Filozof wysuwa hipotezę, że urlopowany rzecznik MON działa wywiadowczo, jedynie odgrywając rolę "zdegenerowanego i cynicznego karierowicza, łączącego niebotyczną bezczelność z bezdenną ignorancją". 

"Pragnę w imieniu całej polskiej opozycji z całego serca podziękować Panu za niezłomną postawę i niezwykłe dokonania na polu walki o uwolnienie Polski spod władzy endeckiego reżimu Jarosława Kaczyńskiego oraz jego akolitów, na czele z Pańskim 'przełożonym', min. Antonim Macierewiczem" - pisze Hartman.

"Każdy Pański wybryk znaczy więcej niż stutysięczna demonstracja"

"Wzięte razem wszystkie wysiłki całej naszej opozycji nie odepchnęły od PiS tylu wyborców i zwolenników co jeden nasz 'oficer dywersji', nasz nieoceniony Konrad Wallenrod Trzeciej Rzeczypospolitej w Pańskiej osobie!" - zwraca się do Misiewicza.

Hartman wypomina rzecznikowi i medal "za zasługi dla obronności kraju", i salutowanie mu przez żołnierzy, i słynną imprezę w Białymstoku. Zdaniem publicysty, każdy skandal związany z Misiewiczem sprawia, że tysiące Polaków "odwracają się ze wstrętem od PiS, na który być może wcześniej głosowali i który popierali".

"Każdy Pański wybryk znaczy więcej niż stutysięczna demonstracja. Każdy Pański hamburger i każdy oddany Panu oficerski salut liczy się za sto przemówień sejmowych posłów PO i Nowoczesnej" - zaznacza. I zapewnia, że ojczyzna mu tego nie zapomni.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (197)
Hartman przewrotnie. Dziękuje Misiewiczowi: Za dokonania na polu walki o uwolnienie Polski spod reżimu Kaczyńskiego
Zaloguj się
 • Lech Pawluk

  Oceniono 31 razy 29

  Czy w Polsce brakuje wykształconych, kompetentnych, rozsądnych ludzi do rządu, aby korzystać z pomocnika aptekarza? Komprtującego tak ważny resort.

 • cmok_wawelski

  Oceniono 33 razy 23

  To nie Misiewicz jest winny temu, ze majac na srebrnej tacy czekoladke - siega po nia mlaskajac. To psi (pis) - system, jego zarzadcy, pomagierzy (Muchomor + lokalne parafie) i jego wierni wyborcy.
  Pis = Partia Posad i Stranowisk.

 • sunzi15

  Oceniono 24 razy 18

  PS. Wyczuwam niezwykla nerwowosc PiS-troli.
  Wyluzujcie.
  Przeciez wg OBOPu slupki wam rosna.
  Czyzbyscie nie wierzyli wlasnej sondazowni?

 • notremak

  Oceniono 15 razy 15

  Akurat jak Miś "Mop" Miesiewicz coś z tego pojmie!
  Jak to szło? Chyba tak:
  Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat,
  przed nami siódma klasa...".

 • dyst2

  Oceniono 17 razy 15

  Kariera Misiewicza to plucie w twarz kazdemu porzadnemu Polakowi. Co za nedzny zalosny kraj. Podzielic go na dwie czesci. Zachod do federalnej Unii ('twardego jadra') a Polska PiS i Misiewicza niech sobie zostanie na wschodzie i tam niech sobie urzadzaja swoje polskie bagienko.

 • def11

  Oceniono 17 razy 15

  Czyli Misiewicz zasłużył sobie na medal dla obronności kraju..., ( przed PiS-em :)

 • tumaxer

  Oceniono 14 razy 14

  No, to wygląda na to, że ten order mu się należał.

 • miro26.56

  Oceniono 18 razy 14

  podła bolszewicka zmiana.!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX