Komentarze (275)
Powiedział, że Macierewicz nie wierzy w zamach. Teraz idzie dalej. "Satysfakcję daje mu niszczenie ludzi i obserwowanie ofiary"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • def11

  Oceniono 17 razy 17

  Na zdjęciu : markiz Antoni de Sade

 • monte.zuma1

  Oceniono 27 razy 17

  Do władzy doszli teraz ludzie, z ktorych każdy uważa się za zmarnowanego człowieka.
  Co więcej na nich zagłosowali również tacy sami ludzie. Czyli teraz i jedni i drudzy, będą brali odwet, bo tylko do tego są zdolni i tylko w tym znajdują satysfakcję. Chcą wziąć odwet, za swoje "krzywdy".

 • marchwianka.0

  Oceniono 23 razy 17

  Przecież A.Macierewicz tylko wykorzystuje katastrofę smoleńską do celów politycznych!!! Przez tyle lat nie przedstawił on ani jego poplecznicy ani jednego wiarygodnego dowodu "zamachu". Bo nie mają takiego dowodu! I jeszcze każą sobie płacić kasę za jakieś "pseudobadania"!!!

 • zd46

  Oceniono 16 razy 16

  W USA media wyciagnely brudy ministrowi z rzadu D.Trampa, Flynnowi a on - PODAL SIE DO DYMISJI......... w Polsce prasa wyciagnela BRUDY Z DZIESIATKOW LAT Macierewiczowi a nasza "macierewicz-flynta" smieje sie w twarz przy wtorze klapania dziobem Kaczynskiego-uzurpatora !

 • 20portal

  Oceniono 18 razy 16

  Brawo gen. Pytel. Inni oficerowie tez powinni zacząć mówić, a ludzie dowiedzą się z kim mamy do czynienia w MON.
  W USA będzie impiczment (pisownia polska). tamta demokracja sie nie obcyndala, więc Trump już sie boi.
  U nas kaczyści nie boja sie niczego. Ale do czasu.

 • outsider44

  Oceniono 26 razy 16

  Straszny jest nie sam Macierewicz - w końcu nawiedzonych mamy sporo, a i sadystycznych funkcjonariuszy by się też nieco uzbierało - straszni są ci, którzy go promują i awansują na coraz wyższe stanowiska. Za parę lat możemy obudzić się w kraju, w którym prezydentem, naczelnym wodzem i czort wie czym jeszcze, jest sadystyczny psychopata. Kto nie wierzy, niech przejrzy historię. Może zacząć od Rzymu i Jerozolimy i jechać w dowolnym kierunku.
  No i gratuluję jego wyborcom i wyznawcom.

 • pit1

  Oceniono 15 razy 15

  "Satysfakcję daje mu niszczenie ludzi i obserwowanie ofiary"

  Bo to prawdziwy chrześcijanin jest.
  Miłość do bliźniego swego to dla niego priorytet.

 • sebione11

  Oceniono 15 razy 15

  No i goowno z tego ten swir ma poparcie ciemnego ludu, kupionego za pincet i kleru dla ktorego liczy sie tylko kasa i splendor, a nie pomysnosc kraju,

 • rozterka47

  Oceniono 17 razy 15

  jak ktos wychowywany w zakładzie ojców Salezjanów ( czy jakoś tak ) ma w młodości za wzorce Mao Zedonga i Che Guevarę a w czasie działania w opozycji pomysł na dogadanie się z Rosją a potem realizuje ( tak, tak! ) wizję państwa rządzonego przez wojsko wspólnie z rzymskim kosciołem - to o jakiej dojrzałosci mówimy ?
  o jakiej demokracji
  o jakich prawach obywatelskich
  o jakim nowoczesnym państwie
  o jakiej wolności
  o jakiej normalności

 • nara2121

  Oceniono 16 razy 14

  Ciekawe jak teraz się czują wyborcy pisu, powinni wszyscy popełnić sepuku. Wyszli na nieświadomych, ale zawsze zdrajców narodu polskiego.

 • lord_of_the_ducks

  Oceniono 16 razy 14

  Najwyraźniej Antoni robi wszystko by ciemny lud zapomniał co zrobił 10 kwietnia 2010 r. Kiedy inni byli w szoku po katastrofie, on najspokojniej w świecie udał się na obiad. Po obiedzie wsiadł do pociągu i wrócił do Polski.

 • japka_putina

  Oceniono 18 razy 14

  Skutki rządów PiS będą katastrofalne, na to można stawiać pieniądze. Motywacje funkcjonariuszy PiS będą jednym z ciekawszych tematów badań dla historyków.

 • justas32

  Oceniono 24 razy 14

  Polską rządzi mafia gejowska - idąca ręka w rękę z Episkopatem ...

 • pandzik

  Oceniono 13 razy 13

  W zamach ma wierzyć rozmodlony motłoch... nikt w piSSie nie wierzyw zamach

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 13 razy 13

  I dlatego człowiek z takimi skłonnościami psychopatycznymi powinien zostać z polityki wyeliminowany. Na osobę z takimi zboczeniami obce wywiady z całą pewnością pełne teczki różnych smaczków mają, w razie czego mogą takiego człowieka łatwo zaszantarzować i zostanie przez nich zwerbowany.

  Ludzie z takimi skłonnościami psychopatycznymi z automatu powinni być eliminowani z polityki, to powinna być podstawowa zasada funkcjonowania obydwu największych parti.

 • hen-live

  Oceniono 13 razy 13

  Gen.Pytel wie co mówi.Ukończył studia z zakresu psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagielońskiego.Najwyższy czas aby psychiatrzy przebadali Ministra Obrony Narodowej bo może być tragedia.

 • acototak

  Oceniono 15 razy 13

  Z wywiadu dla Newsweek marzec 2016
  "Bogdan Lis: Trudno było wtedy być liderem, to wiązało się z odpowiedzialnością za ludzi. Ja tych wszystkich osób, które chcą teraz zmieniać historię, tam nie widziałem. Antoni Macierewicz w 1983 roku chciał się ze mną spotkać, miał coś ważnego do powiedzenia. Wyszedł na przepustkę z obozu dla internowanych. Zwrócił się o spotkanie i ja się z nim spotkałem, a to zawsze jest problem, gdy się w podziemiu spotykasz z kimś, kto nie jest w strukturach podziemia, bo trzeba się odpowiednio ubezpieczyć. Szybko uciekłem z tego spotkania, bo uznałem go za agenta KGB. On namawiał mnie do tego, żebym się ujawnił, mówił, że “Solidarność kaputt, że to koniec z Solidarnością” - i mówię to z ręką na sercu - “że tak naprawdę jedynym ratunkiem jest, żebyśmy tak autentycznie, naprawdę pokochali ZSRR, bo tylko, jak oni nam uwierzą, że my ich kochamy, to dadzą nam więcej wolności”. Taki człowiek! On ma być dziś liderem tamtej Solidarności?!"

 • ap.aries

  Oceniono 15 razy 13

  biedny tosio dorwał się do brzytwy i innych zabawek - a gdzie są sanitariusze ?

 • baska_w5

  Oceniono 19 razy 13

  Szaleństwo Macierewicza jest rzeczywiste a nie "w sensie potocznym". Ten osobnik jest niezwykle niebezpieczny dla większości Polaków, tj. tych, którzy nie są wyznawcami prezesa i PiS.

 • hubertus1807

  Oceniono 14 razy 12

  PIS przypomina strukturą kastę kapłanów z Faraona gdzie główny kapłan Herhor ( Kaczyński) wraz z najbliższymi współpracownikami sprzedaje ludowi prawdę objawioną w którą sam nie wierzy a ciemny lud to kupuje .Tak jest że upływają tysiące lat a choroba na władzę pozostaje a lud mimo obowiązku szkolnego poddaje się manipulacji tak samo jak ciemni egipscy chłopi.

 • tadjan

  Oceniono 14 razy 12

  Jarosław, takich zboczeńców jak maciorek widać lubi!

 • tom-mat55

  Oceniono 16 razy 12

  sadysta nastawiony na niszczenie ludzi i czerpanie z tego przyjemności
  Nic dodać nic ująć Panie generale. Tylko dlaczego ten psychol jeszcze chodzi (jeździ) po ulicach. Czy komuś zależy żeby Polska była stanem umysłu takich popaprańców

 • skor11

  Oceniono 12 razy 12

  W pisie wszyscy są mniej lub więcej upośledzeni a najbardziej niestety ich wyborcy

 • ruter77

  Oceniono 12 razy 12

  Św. Antoni Smoleński Patron Obłąkanych !!!!!

 • zacisze16

  Oceniono 16 razy 12

  Ktoś na Nich i na Niego głosował... ja nie...

 • w_pis-du

  Oceniono 14 razy 12

  Maciarewicz ma doświadczenia podobne do Trumpa. Czego się nie dotknie to spieprzy a potem wini za to innych. Chciałbym go zobaczyć w sytuacji naprawdę kryzysowej, kiedy to np. czołgom wspieranym zielonymi ludzikami z przewidywanych na dotarcie do Warszawy trzech dni pozostał już tylko jeden.

 • houq

  Oceniono 18 razy 12

  Dlaczego politycy z rządu, posłowie i senatorowie nie przechodzą przed objęciem swojej funkcji szczegółowych badań psychologicznych? Przecież decydowanie o losach państwa to bardzo odpowiedzialna funkcja.

 • grajag

  Oceniono 11 razy 11

  To było wadomo od początku. Wszystkie kłamstwa były przeznaczone dla ciemnego luda.

 • vanad48

  Oceniono 11 razy 11

  Ten putinowski agencik przypomina swym zachowaniem wielu stalinowskich i hitlerowskich dygnitarzy...też kochali z sadystycznym błyskiem w oku czynić ZŁO....ale już nie długo....

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 11 razy 11

  Jakkolwiek by nie oceniać, nie diagnozować, na końcu wychodzi:
  pier/dol/nię/ty
  W dodatku z odbezpieczonym granatem w ręku.

 • igaks50ks5

  Oceniono 11 razy 11

  Macierewicz powinien byc przebadany psychiatrycznie,bo zaczynam sie powaznie bac...

 • igaks50ks5

  Oceniono 11 razy 11

  Macierewicz powinien byc przebadany psychiatrycznie, bo zaczynam sie powaznie bac...

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 15 razy 11

  Chorym należy współczuć.
  Odrazę budzą ci, którzy desygnują kanibali.
  Przerażenie zaś ci, którzy ślepo dają im władzę.
  Aż do czasu kiedy sami nie zostaną pożarci

 • Gutek Fircyk

  Oceniono 15 razy 11

  Sami byli opozycjoniści dają wyraznie do zrozumienia, że Antek to oszołom, taki trochę cwaniaczek...

 • kurnadziad

  Oceniono 10 razy 10

  No ale co: to nikt nie widzi jak wygląda Macierewicz? Przeciez wystarczy spojrzeć i od razu widać, ze ma sie do czynienia z cżłowiekiem psychopatycznym. To samo kaczyński. A czy Hitler nie wygladał na wariata? Wyglądał, od razu, na pierwszy rzut oka. I tak samo brzmiał. A jednak ciemna, spragniona zemsty masa ludzka wybrała Hitlera. W Polsce nienawistna masa "ciemny lud" wybrał tych świrów. I bije przed nimi pokłony. Bo dla nich wszystko jest nieważne, byle tylko dokopać lepszym od siebie. Wtdy ciemny lud ma satysfakcję. A zaraz potem bignie gdo kościółka, aby przekazać SOBIE znak pokoju....

 • Sanislaw48

  Oceniono 10 razy 10

  Najwięcej rozumu potrzeba wtedy gdy ma się do czynienia z głupcami

 • nygga

  Oceniono 12 razy 10

  ale antek nie mówi o zamachu jako zamachu.
  po prostu 10 kwietnia antek przyleciał na miejsce wypadku i wykonał zamach ręką mówiąc "i wPISdu wylądował.....cały misterny plan też wPISdu"
  i właśnie o ten zamach mu chodzi

 • nemilek

  Oceniono 12 razy 10

  Oczywiście, że psychoanaliza Macierewicza jaką nam przedstawił generał Pytel jest trafna. Czy normalny człowiek mógłby na konferencji prasowej do dziennikarzy i wszystkich Polaków powiedzieć po śmierci w katastrofie lotniczej brata swojego kolegi i jednocześnie przełożonego coś takiego : "Proszę porozmawiać z premierem Jarosławem Kaczyńskim, bo on ocenia inaczej to co zobaczył i zresztą każdy z nas kto chciałby się przyjrzeć ciału prezydenta musi inaczej oceniać to z czym mamy tam do czynienia, poparzenia na ciele prezydenta są oczywiste, są bezdyskusyjne." (video dostępne w internecie) Czy zdrowy psychicznie człowiek mógłby po swoim żałosnym tchórzostwie, jak to zwiał z powrotem do Polski na wieść o katastrofie zamiast zobaczyć zaraz na gorąco wszystko na własne oczy, na konferencji prasowej powiedzieć z dziką satysfakcją w oczach, że ciało prezydenta było poparzone w celu zasugerowania czegoś opinii publicznej i budowania w ten sposób swojej wizji zamachu? No wyobraźmy sobie przez chwile, że ginie ktoś z członków twojej rodziny w katastrofie lotniczej, a twój kolega idzie na konferencje prasową i mówi ze swadą, że na to trzeba inaczej spojrzeć bo ciało ofiary było poparzone czy popalone, czy osmolone... no też mi odkrycie..... Z tego wynika, że zbijanie kapitału politycznego na tej katastrofie przesłania Macierewiczowi ale także Kaczyńskiemu wszystko co jest w życiu człowieka normalne, przyzwoite czy ludzkie ... po prostu zabija w nich ludzkie odruchy.

 • agnrodis

  Oceniono 12 razy 10

  Macierewicz to psychopata, ktorego z zimna krwia uzywa RYDZYK do budowania Panstwa Koscielnego. To Rydzyk wymyslil cyrk Smolenski, a Kaczynski i Macierewicz sa narzedziami w jego rekach, ktorymi podsyca sensacje i nienawisc do przeciwnikow kosciola i PiSu.

 • rozterka47

  Oceniono 10 razy 10

  Jeszcze nigdy Polska tak nisko nie upadła jak za PIS. W rządzie, w administracji, w spółkach i w prawicowych mediach jest taka ilość dyletantów,i nieudaczników , dupolizów , co za żadnego dotychczasowego rządu.
  Powyłaziły z dziur jak dżdżownice po deszcz\u

 • Marcin Guz

  Oceniono 12 razy 10

  Przecież to było wiadomo co będzie jeśli wpizdu wygra wybory. Ch...nia mnie strzela jak słyszę o Macierewiczu. Dobra zmiana- to brzmi ch......ie

 • laerke

  Oceniono 12 razy 10

  Mamy szalencow i psychopatow u wladzy. :((
  I postbolszewickich aparatczykow.

 • rozterka47

  Oceniono 14 razy 10

  może to wynik trudnego dzieciństwa i pobytu w domu wychowawczym ojców jakichśtam

 • kotwkaloszach

  Oceniono 11 razy 9

  Kiedy sprowadzicie wrak??? Co osiągnęła podkomisja za pieniądze podatników???
  Na te pytania niech ministrant Macierewicz wreszcie odpowie!

 • arkon4

  Oceniono 11 razy 9

  Kreml nigdy nie miał tak wysoko umieszczonego kreta jak.....A psychopatyczne zachowanie -kamuflaż, lub świadomość ujawnienia prawdy.

 • starczypl

  Oceniono 9 razy 9

  Antoś kocha Ptysia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX