Lis miał milczeć ''w proteście'', ale nie wytrzymał. ''Zdenerwowałem się na samo wspomnienie popisu pani magister''

''Chamstwo'', ''buta'', ''pogarda'' - publicyści w Poranku Radia TOK FM byli porażeni zachowaniem sędziów Trybunału Konstytucyjnego podczas spotkania z dziennikarzami.

''Trzódka'' czyli Tomasz Lis, prof. Wiesław Władyka i Tomasz Wołek w Poranku Radia TOK FM komentowali wczorajszą - głośną - konferencję Julii Przyłębskiej. Prezes TK reagowała emocjonalnie na pytania dziennikarzy, odmawiała odpowiedzi na nie, uśmiechała się, machała rękami, rugała i pouczała zgromadzonych

Publicyści na jej zachowaniu nie zostawili suchej nitki.

Wołek: Wrażenia mam straszne. To był niebywały popis chamstwa, arogancji, bezwstydu, absolutnego poczucia bezkarności. Szydercze, triumfalne uśmieszki znaczyły: co nam zrobicie? To pogarda.

Władyka: Wrażenie było kontaktu z czymś ohydnym, z bezczelnością.

Tomasz Lis początkowo nie chciał sprawy komentować ''w proteście''. Ale nie wytrzymał. - Zdenerwowałem się na samo wspomnienie popisu pani magister - powiedział redaktor naczelny ''Newsweeka''. - Nielegalny Trybunał Konstytucyjny pod przewodnictwem nielegalnego prezesa klepie nielegalną ustawę (o zgromadzeniach), czyli łamie prawo. To jest popis bezprawia, niesłychany w swojej treści i formie - komentował Lis w Poranku Radia TOK FM.

Zdaniem Tomasza Lisa nie jest przypadkiem co i czyimi rękami jest robione. - To nie chodzi o to, żeby zdeptać polskie prawo i sądy, żeby zgwałcić polską armię. To nie jest przypadek, że polskich oficerów upokarza Misiewicz, że do upokarzania opozycji używa się pana Piotrowicza, nie przez przypadek do upokarzania sędziów sądów powszechnych używa się pana Jakiego. Mamy być nie tylko pokonani, ale upokorzeni, opluci, pogrążeni, zgwałceni, niezdolni do oporu - mówił podenerwowany Lis. 

Jego zdaniem to teraz jest czas, żeby mówić ''tak, tak, nie, nie''.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (157)
Lis miał milczeć ''w proteście'', ale nie wytrzymał. ''Zdenerwowałem się na samo wspomnienie popisu pani magister''
Zaloguj się
 • tygrysio_misio

  Oceniono 44 razy 42

  oj tam oj tam... piszcząca magister z ciąganym całe dzieciństwo za jedno ucho doktor habilitowany odstawili niezłą szopkę

  ja do dziś nie mogę wyjść z podziwu dla poziomu piszczenia tej pani oraz "zespół rozczyga" " na podstawie artykułu czydzieści" "czynaście"...

  widać, że lubią sobie pociągnąć... na następnym posiedzeniu znów mogą mieć L4 na kaca :-)

 • praskiso

  Oceniono 42 razy 38

  Pani Wolfgangowa jest typowym przedstawicielem bolszewickiej elity władzy, którą tak troskliwie odbudowuje jaśnie pan, prezes szczególnej troski, Jarosław "Tchórz" Kaczyński.

 • acide94

  Oceniono 35 razy 29

  Niech ziobro-zero zbada, czy Wolfgang oddał pieniądze, które brał od SB!

 • efi ehad

  Oceniono 34 razy 28

  Jak widać, na nic się nie zdadzą spacerki, marsze i miękkie protesty, tu musi ruszyć tłum, wściekły tłum suwerenow, a to może spowodować odebranie środków służących do skorumpowania owego suwerena czyli pieniążków i tyle w temacie

 • spluwa-orginal

  Oceniono 30 razy 28

  Postawimy " kosy w sztorc " i pogonimy bydlakow .Polak potrafi .

 • japka_putina

  Oceniono 29 razy 27

  Lis ma chyba znowu rację. Ci Misiewicze, Piotrowicze, Przyłębscy, czy Jaki, nie mogli się wziąć tylko i wyłącznie z jakiejś totalnej głupoty i krótkości ławki. Samo ich istnienie na zajmowanych stołkach ma poniżać.

  Jeżeli ktoś chce rzeczywiście rozpieprzyć ten kraj, to mianując takich ludzi właściwie może wziąć wolne i tylko "paczeć" na owoce, a właściwie na produkowane przez nich ruiny. A nie wolno też zapominać o Morawieckim, Błaszczaku, Szyszko, czy Zalewskiej - oni też "robią swoje". Każde z nich z osobna jest w stanie swoją niekompetencją zrujnować Polskę, a co dopiero działając razem!

 • acototak

  Oceniono 30 razy 24

  Pani mgr prezes nie za bardzo wie o czym mówi, dlatego woli unikać odpowiedzi. Bardzo słuszna taktyka, lepiej milczeć niż rozwiać wątpliwości.

 • mikoli1

  Oceniono 25 razy 21

  Przecież to jest koerwa jakiś koszmar. Jeżeli to się dzieje naprawdę, to Polski po prostu już nie ma. Jest Kaczpospolita Wolska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX