Komentarze (60)
''Zmiany w podstawie programowej to gwałt intelektualny na dzieciach''
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ksass

  Oceniono 5 razy -1

  Miałem wątpliwości czego dokładnie dotyczy strajk, bo słuchając wiadomości w radiu państwowym słyszałem wyłącznie o 'klasycznych' postulatach podwyżek i utrzymania miejsc pracy.
  Sprawdziłem bezpośrednio na stronie ZNP www.znp.edu.pl/element/3027/STRAJK_31.03.2017 pod listą 'o co walczymy', rzeczywiście znalazły się tylko:
  - o miejsca pracy!
  - o utrzymanie warunków pracy i płacy!
  - o podwyższenie statusu zawodowego!
  Sama reforma jest prezentowana jako coś dokonanego, co rodzi związek przyczynowo-skutkowy.
  Strajk nie dotyczy zatem protestu przeciwko reformie

 • szpung

  Oceniono 5 razy -3

  Wyczuwam w tym metody islamskie czyli branie dzieci w roli zakladnikow, slowem cel uswieca srodki. Przede wszystkim nalezy skonczyc z hodowla europejczykow gdyz co pokazuja kolejne lata nie istnieje taka narodowosc, a tempo zmian etnicznych za pokolenie oznaczac bedzie koniec Europy. Zastanawiam sie nad losem srodkowej Europy, ktora dzieki swojej ksenofobii ma szanse stac sie byc moze Piemontem dla Zachodu ostoja porzadku i najdynamiczniejsza pozostalosci po wspanialym dawniej zachodzie.

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 10 razy -4

  "Po strajku rusza kampania referendalna, potem są ruchy rodzicielkiej."

  A to powyżej to na czym gwałt jest?

 • sunim

  Oceniono 13 razy -7

  Broniarz, mordo perelowska, daj sobie juz spokój. I nie wycieraj sobie gębuchy ruchem społecznym, bo nie wiesz nawet co to oznacza.

 • westgreg

  Oceniono 13 razy -9

  To już drugi dziś artykuł na stronach TOK FM jasno mówiący o tym, że nauczyciele z ZNP nie protestują przeciwko zalewskiej deformie, a jedynie przeciwko ewentualnym zwolnieniom pracowników szkół (no i oczywiście o podwyżki płac) !!!

  Korwin miał rację: To zdesperowana hołota.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX