Komentarze (150)
Żakowski broni Misiewicza po partyjnym sądzie. ''Złamano art. 60 Konstytucji. To pogarda dla równości''
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nogard-10

  Oceniono 5 razy 1

  Panie zakowski,ma pan tzw.choragiewke,gdzie powieje,taka pana wypowiedz,panski kraik,nigdy nie bedzie mial pan bonusow,niska polka dziennikarska.

 • flat-ower1

  Oceniono 5 razy 1

  Pan Żakowski chce być dowcipny ale coś mu nie wychodzi. To nie RZĄD oswiadcza cokolwiek, a komisja partyjna twierdzi, że ten osobnik, wg tej partii, nie nadaje się do pracy w instytucji państwowej. Co może też oznaczać, że inna partia może twierdzić zupełnie co innego i forować Ptysia na jakiegoś funkcyjnego . Tylko po co? Nie jest to też wilczy bilet, Ptysio może z tak bogatym CV nawet być konsultantem, lobbystą i kim tylko zechce. Może też być sherpą Berczyńskiego. Co dwóch półgłówków to nie jeden !

 • szpung

  Oceniono 23 razy 1

  Czytajac kilka tekstow z rodzaju mowimy Lenin, a w domysle partia o obronie kontytucji pod postacia misiewicza, zastanwiam sie czy gdy atakowano misiewicza to rowniez atakowano konstytucje. Tki Lemming musi sobie cos we lbie poprzestwiac zeby mu sie do konca nie popitolilo, a z kazdym rokiem bedzie coraz ciezej bo nikt juz nie wie co jeszcze jaka narracje wlaczy odchodzace koryto.

 • 55kris

  Oceniono 9 razy 1

  Wczoraj pistrolle stuliły sprzedajne uszki. Dziś nowa dostawa srebrników i nowe wytyczne, więc - w duchu miłości bliźniego - obrzucają wszystko świeżym kaczym gównem.

 • zwo3119

  Oceniono 11 razy 1

  Genialne - Zawsze można się od Pana czegoś nauczyć.
  Rzeczywiście, zwrócił Pan uwagę na aspekt, który umyka w tym bałaganie.
  Kiedy biją naszych to wrzask. ale prawdziwego demokratę poznać po reakcji, kiedy łamią konstytucję bijąc swojego. Bardzo dziękuję za to spostrzeżenie.
  Niestety, źle takie cyrki wróżą demokracji. Droga turecka dla Polski się otwiera szeroko.
  W Rosji też sobie nie pozwalają na takie kpiny z prawa.

 • robertqq

  Oceniono 7 razy 1

  no ta by może było gdyby konstytucja obowiązywała, rząd i parlament rządziły, a na stanowiska byłyby konkursy..ale odkąd rzad jest tylko marionetkowy, to tylko partia wydaje wilczy bilet na swoje stanowiska...Konstytucję to Misiewicz złamał wcześniej, np. jak odbijał siedzibę kontrwywiadu albo kazał sie tytułwac ministrem..do pierdla z gnojem i jego szefami

 • szpung

  Oceniono 27 razy 1

  Broncie Misiewicza i co ma zrobic teraz lemming ktory juz wiedzial co ma myslec o misiewiczu i nagle ich przywodcy bronia misiewicza, idzie wspolczuc tej bidnej osieroconej ludnosci ktora juz nie wie do konca co ma myslec jak zyc i co uwazac.

 • kocham.absurdy

  Oceniono 17 razy 1

  jak wdać płatna pisia swołocz udaje idiotę
  zobaczcie jak się odbyło odstrzelenie Misiewicza
  Najpierw dał głos Kaczyński,
  następnie obudził się Maliniak i zapałał partyjnym oburzeniem
  za chwilę oprzytomniała Beatka która w cudowny sposób doznała olśnienia i zrównała z asfaltem Misiewicza
  a następnie odbyła się partyjna dintojra pod światłym przywództwem Bredzińskiego
  na koniec dał głos jakiś Bochenek który z kartki odczytał peany pod adresem pisiej mafii jaka to jest uczciwa i pobozna partia która walczy z nieprawidościami.
  Ale jak tak się człowiek zastanowi to pyta się - skąd ten Misiewicz spadł? może nastąpiło cudowne poczęcie? może go znaleźli w kapuście i ojciec chrzestny pisiej mafii chciał wynagrodzić mu trudne dzieciństwo?
  Jakoś żadnej z tych wyżej opisanych marionetek ani słowem nie wypowiedziała się o autorze tego pisiego cyrku szalonym Antku
  A cyrk dalej obraduje i tworzy kolejną fikcję - jakaś banda nieudaczników w majestacie rozwala konstytucję - a Polacy mordy wsadzili w kubeł i cieszą się że kolejny oszołom chce pociagać za sznureczki i przy pomocy komórki wysyłać sms - w stylu IC 1234/17 - winien a
  IIK 234/17 - 25 lat
  XIV W - winien b - 10 lat i 100000000 nawiązki
  nareszcie będzie prawo i sprawiedliwość

 • jakobhorner

  Oceniono 9 razy 1

  Żakowski ma absolutną rację, ale w zerojedynkowym wolskim syfie, jego myślenie nie ma prawa przejść weryfikacji. Gdzie np. Suskiemu do Misiewicz! Gdzie Szyszce, gdzie Macierewiczowi, gdzie Zalewskiej do Misiewicza!

  Przypominam również, ze za pierwszego pisu Giertych wypromował na MINISTRA swojego brunatnego kumpla Rafała Wiecheckiego. Wiechecki był wtedy w wieku Misiewicza i to jemu Pan Roman wychodził ministerstwo.

 • jonkasta

  Oceniono 13 razy 1

  banda czworga

 • erte2

  Oceniono 19 razy 1

  To czy kto nadaje się do pełnienia funkcji publicznych czy administracyjnych determinują odpowiednie procedury i przepisy, a decyzję podejmują uprawnione organy państwowe. A więc do takich decyzji i postanowień nie są uprawnione władze partyjne nawet rządzącej partii. I w tym sensie Żakowski ma całkowitą rację.

 • iffa4

  Oceniono 19 razy 1

  Zgadzam się z Panem Żakowskim. Takie samo zdanie miałam po przeczytaniu wczorajszych wypowiedzi.
  Pan Misiewicz może - jak każdy obywatel - aplikować do posad w administracji rządowej czy startować w konkursach. Sprawą komisji konkursowej czy osób oceniających aplikacje jest, czy zostanie przyjęty. Ale ma być to wszystko jawne i legalne.
  Dotyczy to każdego z nas, nie tylko Pana Misiewicza.
  To co powiedział sąd wewnętrzny jakiejś partii nie powinno mieć żadnego znaczenia.

 • siekier35

  Oceniono 13 razy 1

  doczytajcie mili pisiewicze
  " łamie konstytucję"
  o to tu chodzi czarna maso bitumiczna

 • kasiapanowie

  Oceniono 9 razy 1

  Zlinczowali człowieka ?

 • qznia

  Oceniono 33 razy 1

  Może Misiewicz pójdzie do TokFM

 • kryweg

  Oceniono 2 razy 0

  Panie Żakowski, nie ma Pan się czym zająć ?

 • Jędrzej Sobuńko

  0

  Racja. Nie mozna czlowieka tak bez wyroku skazać. To nie była komicja tylko samosoąd. A jego głównym celem było odwrócenie uwagi od na prawdę winnych. Inną rzczą jest, że ludzie, którzy jak Misiewicz (Nikodem Dyzma) bez chwili zastanowienia próbyją wykorzystac dobro narodowe i pozycję dla osiągnięcia korzyści powinni być osądzeni i skazani. Ale nie w taki sposób.

 • villk

  0

  Żakowski ma rację.

 • uzbadazbesta

  Oceniono 2 razy 0

  Naród z partią, partia z nawozem.

 • uszatek_2

  Oceniono 10 razy 0

  ... wszyscy mówią i piszą o nieszczęśliwym TŁUSTYM MISIU a w tym samym czasie PiS dalej DEWASTUJE PAŃSTWO - w cieniu MISIA oczywiście .....! - tym razem DEMOLOWANE jest sądownictwo !!! Ale temat o MISIU najważniejszy..?!

 • charly42

  Oceniono 22 razy 0

  to nie Misiewicza a antka policmajstra powinni wypie......ć.

 • barbara333-4

  Oceniono 10 razy 0

  to ta władza, ten rząd, ta partia kierowała na te wszystkie stanowiska tego misiewicza. nie reagowała już od roku prawie, gdy Macierewicz robił pośmiewisko z wojska. Pani premier nie jest premierem, właściwie nie ma żadnych praw decyzyjnych, i to tez ośmiesza ten rząd. Zamiast jedna decyzja zdymisjonować macierewicza, głównego winowajce, to robi się cyrk z Misiewiczem. ...

 • 68jacekw

  Oceniono 26 razy 0

  Gdyby teraz Misiewicz skrytykował Kaczyńskiego to natychmiast TVN,media Agory,Newsweek,Fakt itp.okrzyknęły by go bohaterem i ofiarą kaczyzmu.Okazało by się,że to zdolny młody człowiek,którego niesłusznie wyrzucono z partii i zwolniono z pracy.

 • roman_j

  Oceniono 28 razy 0

  Widzę, że wielu komentatorom przydałby się kurs czytania ze zrozumieniem. Żakowski nie broni Misiewicza, ale zasad,które zostały złamane przy rozprawianiu się z nim w ramach wewnętrznych rozgrywek. Zasad zapisanych w Konstytucji. Żakowski nie twierdzi, że Misiewicz jest kompetentny. A PiS nie stwierdził, że nie ma kwalifikacji do zajmowania stanowisk jakie zajmował. PiS, czyli de facto rządzący, stwierdził, że Misiewicz "nie ma kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze publicznej i administracji publicznej czy innych sferach życia publicznego". Czy rozumiecie, co oznacza takie stwierdzenie? Najwyraźniej nie. I nie chodzi o samego Misiewicza, ale o to, że jakaś "wysoka komisja" PiS uzurpuje sobie prawo decydowania o tym, czy ktoś ma kwalifikacje do pełnienia funkcji publicznych. Następnym razem mogą tak stwierdzić w przypadku np. kandydata na burmistrza jakiegoś miasta, który nie będzie im pasował.
  Bezmyślny anty-PiSizm jest równie szkodliwy jak sam PiS. Kiedy PiS łamie prawo i zasady państwa prawa po to, żeby pozbyć się jednego ze swoich, to niektórzy przyklaskują. Niedługo Wam ręce opadną, jak te same procedury łamiące prawo zastosują nie wobec siebie nawzajem, ale wobec Was i powiedzą, że przecież wcześniej to pochwalaliście.

 • Michał Adamczyk

  Oceniono 22 razy 0

  panie żakowski - a czy my mamy w kraju równość i demokrację?? oderwał się pan od rzeczywistości zupełnie, w reżimie totalitarnym szuka pan poszanowania praw.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 13 razy -1

  pomimo minusowania nadal uwazam, że to jest głupi lans celebryty żakowskiego

  trzeba potrafić znaleźć wagę pewnych słów i działań, a nie wybiórczo jedynie robić awanturę o mało ważne stwierdzenia czy wypowiedzi

  no ale przeciez zakowski nie do końca wie czy chce w końcu ten PIS czy nie, czy jak przed wyborami proponował by dac jednak szanse PISowi, czy może jednak im ją zabrac

  ale jak to mówią - nie jest wazne co sie pieprzy, byleby o tobie mówili

 • maaac

  Oceniono 9 razy -1

  Powrót do PRLu. Nie rząd rządzi, a partia. Partia wydaje decyzje kto może a kto nie może zajmować stanowisk. Nie kogo członkowie tej partii jeśli dalej chcą być jej członkami mogą na określone stanowiska przyjmować (co jest chamstwem ale JEST zgodne z prawem) ale bezpośrednio kto może zajmować takie stanowiska.

  Paranoja. Bo działanie zgodne z prawem by było takie:

  Prezio dzwoni do Broszki - słuchaj Głupia, lecą nam sondaże pogadaj z Szalonym Tośkiem by swoją przytulankę "schował". Broszka dzwoni do Tośka - słuchaj, rozumiem ludzie mają różne gusta ale przeginałeś. Weź wyślij kolesia na jakąś placówkę gdzie będzie zarabiał dobrze ale bez przegięć (Bieńkowska miała rację poniżej 6 tyś dla takiego kolesia to grosze - tak - 7 - 8 tyś było by w sam raz). Tosiek woła Miśka: Słuchaj Kochany - sprawa się cokolwiek rypła. Pamiętasz jak mnie Jarek schował na czas wyborów? No to teraz czas schować ciebie. Popatrz Hoffmana schowaliśmy i nie zginał. Tobie też nie dam umrzeć ale musisz się nie rzucać w oczy.

  I było by po sprawie. Z Trójcą Madrycką tak potrafili to z Miśkiem nie mogli? Co zabawne ich nie było 3 a 4. Czwartym był niejaki Dawid J. lepiej znany jako "pogromca pedofilii z Wrocławia co pedofilami nigdy nie byli". Tyle, ze on nie leciał za cudze ale bawił się równie doskonale jak kolesie zamiast pracować a kolesi strofować. I włos mu z głowy nie spadł (jak za zabójstwo nie spadł i wykorzystani Policji do wrabiania swojej ofiary to za taką pierdołę miał polecieć? Dostał po nosie dopiero jak "nie pa czynu" zaczął koryta obsadzać swoimi kumplami).

 • taroudant

  Oceniono 9 razy -1

  Redaktor zawsze chce być oryginalny i stawać w poprzek popularnym opiniom. W efekcie zawsze wychodzi ne żenującego zgreda. A jeszcze ta bródka ...

 • 123waz

  Oceniono 27 razy -1

  Żakowski ma racje, to nie Misiewicz jest winny, że szef obdarowywał go stanowiskami , ale winien jest szef świr, i to jego powinna przesłuchiwać ta pseudo komisja składajaca sie z ludzi watpliwej reputacji. To, że misiewicz został przesłuchany jest kurozium na skalę swiatową. Przecież to macierewicz prowokował, podpuszczał, manipulował i robił na złość wszystkim z pisu. Show dalej trwa.

 • newpatric

  Oceniono 20 razy -2

  PIS chce nam wmówić, że nikt mu nie pomagał i nikt nie jest odpowiedzialny (Kaczyński Macierewicz):

  Misiewicz przychodził przypadkiem z tragarzami i znalazł świstek z ogłoszeniem, że poszukują kandydata bez wykształcenia i dadzą mu 50 tys. więc zgłosił się i dostał.

 • pan.szklanka

  Oceniono 10 razy -2

  Kaczyński pozbawiając Misiewicza legitymacji partyjnej przyznał, że to członkowstwo w PiS jest warunkiem koniecznym uzyskania publicznej posady. Czyż nie?

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 15 razy -3

  radziłbym obroncom misiewicza oraz zakowskiemu wypić szklanke wody, moze byc ciepła, moze przejdzie mu zatwardzenie i zacznie mysleć

  - komisja partyjna moze sobie wymyslac co chce, i tak nie ma umocowania prawnego, by ktokolwiek stosował ich 'wyroki'

  - to czy ktos weźmie pod uwagę ich ocenę misiewicza, to juz sprawa tej osoby

  - nie ma mowy o jakimś mitycznym łamaniu konstytucji, bo to nie komisja i nawet nie PIS jako takie decyduje kto kogo gdzie mianuje lub nie - to konkretne osoby

  chciałby, by swoją energię zakowski ukierunkował na prawdziwe problemy, a nie na stwarzanie tych nieistniejacych

  jest własnie artykuł o macierewiczu - bardzo ciekawy, opisujący zachowanie tego typa w smolensku

  oczywiście o tym pisali forumowicze, te informacje krązyły w drugim obiegu

  ale pytam DLACZEGO przez 7 lat nikt z dziennikarzy na powaznie nie pisał o tym i nie dopytywał się o zdrowie psychiczne tej osoby?

  zabrakło wam jaj zakowski?

 • glit64

  Oceniono 13 razy -3

  to była rządowa czy partyjna komisja? Panie Ż. Weż sie Pan ogarnij do jasnej cholery!

 • e-komentarz

  Oceniono 15 razy -3

  SARKAZM to ironiczny, szyderczy i pesymistyczny sposób ujmowania rzeczywistości,
  inaczej: drwina; gorycz; ironia; kpina; szyderstwo, książkowo: persyflaż.
  Taka właśnie jest moja ocena treści artykułu, ale mogę się mylić...

 • kemor234

  Oceniono 25 razy -3

  Najpierw zatrudniają, potem wywalają za brak kompetencji.
  Najpierw pozwalają wycinać drzewa, a jak już wycięte to ... nie pozwalają.
  CZY KTOŚ COŚ Z TEGO ROZUMIE ?????

 • kemor234

  Oceniono 37 razy -3

  No cóż. Muszę powtórzyć. Niektórzy nadal nie rozumieją.
  Pan Żakowski nie broni Misiewicza, lecz ... konstytucji.
  Czyli pośrednio NAS WSZYSTKICH.
  Z ciemnym ludem włącznie.

 • nara2121

  Oceniono 9 razy -5

  Ten jakowyś przyglup żakowski powinien być w zakladzie psychiatrycznym, a nie wypowiadać się w sprawach o których nie ma pojecia. Jeżeli ktokolwiek przyczynil się do powstania tylu szkódw zarządzaniu sektorem publicznym i nie ma do wykonywania takich czynności ani kwalifikacji, ani predyspozycji, to powinno się mu zabronić wykonywania tychże czynności, a mozliwości szleńców (Maciarewicz), obsadzajacych takie stanowiska powinny być zakazami administracyjnymi prawnie zakazane. i nie ma to nic wspólnego z konstytucją!!!

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 15 razy -5

  tak sie zastanawiam teraz - czy zminusowały mnie LEMINGI z PIS czy z PO...?

  bo niezbyt rozumiem kogo bronicie?

  celebrytę żakowskiego debilnie lansującego sie w mediach? i do tego sprzecznie podającego przykłady na misiewzację w jednej wiadomosci sprzed 5 minut, by potem tutaj misiewicza bronić???

  powtarzam - żakowski to TEN SAM, któremu znudziła się ciepła woda w kranie i który chciał by dac szanse PIS - przed wyborami - dokładnie na tej samej zasadzie lansowania swojej 'celebryskości'

  komisja partyjna nie ma charakteru sadu powszechnego RP i moze sobie wymyslać nawet ukoronowanie jarozbawa

  niemniej, akurat tak się GŁUPIO składa, ze tym razem komisja PIS miała rację, bo na TYCH stanowiskach, na których misiewicz zasiadał, wedle PRAWA nie mógł zasiadac - ze wzgledu na brak kwalifikacji (a konkretnie wykształcenia)

  komisja nie powiedziała nic innnego, jak - misiewicz nie moze zajmować tego typu stanowiska...

  ale ze to PISlamskie kundle to nie do końca wyrazili sie precyzyjnie - ale spodziewacie się czegos po suskim????

  obrona misiewicza to jedynie LANS CELEBRYTY ŻAKOWSKIEGO

  kropka

 • jagabaga92

  Oceniono 13 razy -5

  PIS wypowiedział się, że Misiek "nie ma kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze publicznej i administracji publicznej czy innych sferach życia publicznego". A pozbawienie możliwości pełnienia FUNKCJI, skoro ktoś nie ma kwalifikacji do ich pełnienia, wcale nie jest wykroczeniem przeciwko prawu do równego traktowania.

 • alojzy132

  Oceniono 9 razy -5

  niech żakowski załozy sobie firme i zatrudni Misewicza. To nic że on nie ma kompetencji . ale niech go zatrudni i to za kilkadziesiat tysi /mc

 • pawko13

  Oceniono 7 razy -5

  Zróbcie go jeszcze twarzą opozycji to na pewno PIS przegra kolejne wybory...

 • przymrozki

  Oceniono 15 razy -5

  Ojeny. Panie Żakowski, nawet dzieci rozumiej, tylko Panu trzeba tłumaczyć.

  Kaczyński nie powiedział "ten pan na terenie RP nie może sprawować żadnych funkcji publicznych, a kto go zatrudni, ten podlega karze". Kaczyński powiedział: "obecnie ten pan nie ma kompetencji do zajmowania stanowisk publicznych, dlatego ja go nie zatrudnię i to samo zalecam innym".

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 10 razy -6

  a przy okazji parę minut wczesniej celebryta żakowski mówił:

  Prawnik o średnich kwalifikacjach będzie mianował kogo chce na prezesa sądu - mówił w przeglądzie prasy Jacek Żakowski o „temacie dnia”, czyli „misiewizacji” polskich sądów.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 12 razy -8

  niech zakowski zatrudni misiewicza i po sprawie

 • kemor234

  Oceniono 44 razy -8

  Pragnę zwrócić uwagę piszącym tu "mądralom", że Pan Żakowski nie broni Misiewicza, lecz ... konstytucji. Czyli pośrednio NAS WSZYSTKICH.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 24 razy -14

  żakowski jak zwykle jak to celebryta - musi coś pieprzyć głupio, by się lansowac

  to jak z tym dawaniem szansy PIS przed wyborami

  misiewicz - jako osba BEZ odpowiedniego wykształcenia - nie może wedle prawa zasiadać na tych stanowiskach, na których zasiadał - to oczywista oczywistość

  sąd partyjny (czy komisja czy cokolwiek), to nie jest sąd RP, moga sobie wymyslac co chcą - to ich ZALECENIA a nie wyroki, których trzeba przestrzegać

  zalecenie dla swoich

  ale żakowski zawsze mozesz zatrudnić miesiewicza u siebie, skoro ma tak wielkie kwalifikacje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX