Komentarze (210)
Po co miesięcznice? "Szanujemy uczucia wdowy, która codziennie odwiedza grób męża"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • aaneczka69

  Oceniono 8 razy 8

  Płakać się chce ja się ogląda to co się działa na Krakowskim Przedmieściu! Nigdy tego JK nie wybaczę, to on i jego działania doprowadziły do takiej nienawiści pomiędzy Polakami. Oby nigdy nie zaznał spokoju, mieni się katolikiem - niech się smaży w piekle za to co z nami zrobił. Jego nazwisko po wsze czasy będzie synonimem hańby!

 • lolik52

  Oceniono 10 razy 8

  Przecież uszanuje pani uczucia wdowy, która codziennie przychodzi na grób męża, więc proszę uszanować tych, którzy co miesiąc spotykają się na Krakowskim Przedmieściu - pyta wymownie dziennikarkę.

  -to niech te "wdowy" z Krakowskiego Przedmieścia idą na cmentarz,tam gdzie są groby ich bliskich a nie pałętają się po reprezentacyjnej ulicy miasta,tam nikt im nie będzie przeszkadzał w oddawaniu hołdu i pamięci.
  Tak,demonstracje na Krakowskim to własnie polityczna hucpa i tylko.Fakt,na cmentarzu nie będzie to tak medialne i o to tu chodzi.
  Jeżeli tak zaczniemy przejawiać na ulicach miast i wsi swoją pamięć i składać hołd bliskim ,to zakorkujemy je całkowicie!a co,inni mogą a ja nie?też chcę uczcić pamięć bliskich poległych na służbie państwu...przygłup nie wie co plecie albo plecie jak każą wytyczne tego od drabinki.

 • ad2009

  Oceniono 12 razy 8

  Po co ktokolwiek przeprowadza jakiekolwiek "wywiady" z obatelem?
  pojechała zakładowa wycieczka z kancelarii LK na groby do Katynia, zabrali ze sobą paru znajomków spod innych szyldów, atmosfera swobodna jak to na wyciczkach zakładowych było, a ten obatel "zgineli za polske".
  jakby nie bliskie wybory to nikt z PiSu by sie w Katyniu nie pojawil, jak zreszta co roku.

 • newpatric

  Oceniono 12 razy 8

  Wdowa?

  To bracia byli małżeństwem?

 • amirez

  Oceniono 10 razy 8

  Te, Rychu - ogarnij się trochę i spróbuj chociaż uruchomić ze trzy komórki mózgowe.

 • lipaca

  Oceniono 10 razy 8

  Zgineli ZA Polske?! Chlopie ciebie zdrowo poPiSSdolilo. Takiego bredzenia dawno nikt nie slyszal. Rozwalil mnie fragment o spokojnym, godnym czczeniu pamieci, tak "wyglada" twoim zdaniem, obatelu ten spokoj i godne czczenie w wykonaniu Balbinyu Keu. Jestescie wszyscy takimi wiekimi HIPOKRYTAMI, ze Himalaje wygladaja sie przy tym, jak dziciece babki z piasku przy nich.
  Obatelu, zapamitaj,NIE WSZYSCY JESTESMY ZIDIOCIALYM CIEMNYM LUDEM, ktory wszystko kupiuje. Jestesmy ludzmi potrafiacymi samodzielnie myslec i oceniac to, co sie dzieje wokol.
  I ostatnie. Przestam facet pierd.olci glupoty, bo rzyganie bierze na wasze zawijanie gowna w zlotko i wciskanie, ze to cukierek.

 • goplana24

  Oceniono 12 razy 8

  Chyba pogięło starego tłuściocha .''Zginęli za Polskę '' , kto? Może jeszcze polegli.???? Hipokryzja pislamu nie ma granic . Wystarczy sprawdzić kiedy delegacja i pan naczelnik Kaczyński bywali w w Katyniu.!!!!

 • niezalany

  Oceniono 12 razy 8

  każdy szanuje uczucia wdowy, która przychodzi na grób męża... tyle że na krakowskim niejakiego grobu nie ma

 • fuzzybear

  Oceniono 14 razy 8

  Argumenty tępego debila !

 • lewulka

  Oceniono 12 razy 8

  Jak to jest być planktonem Czarnecki?

 • maks1956

  Oceniono 12 razy 8

  takie bzdety to niech Rychu pociska swoim wyborcom PiS-u

 • koza_oddam

  Oceniono 11 razy 7

  Na posterunku to zginęła wczoraj pracownica Poczty w Kielcach zadźgana nożem w pracy przez szaleńca, niestety też pracownika. A w Smoleńsku to po prostu zginęli w wypadku komunikacyjnym, podobnie jak Ci co się rozbili busem pod Grójcem kilka lat temu jadąc na chleb zapieprzać. Ich rodzinim po 250tys nikt nie wypłacił

 • klikon55

  Oceniono 12 razy 6

  No właśnie, kiedy pis zrozumie, że wszystkim, którzy zginęli w katastrofach należy się szacunek. We wszystkich katastrofach i wszystkim. Nie można tak jak pis dzielić ofiar katastrof na lepszych i gorszych.

 • robas197

  Oceniono 12 razy 6

  rychard ty gupi ćwoku..., zakłamany katolu z kolejną żoną, bywalcu wszystkich (prawie wszystkich...) partii..., zawrzyj mordę pajacu...

 • a_usher

  Oceniono 8 razy 6

  Żałoba trwająca dłużej niż rok ma cechy patologiczne. Osoby powołujące się na żałobę po 85 miesiącach bez wątpienia powinny dostać skierowanie do Poradni Zdrowia Psychicznego.

 • kenijro

  Oceniono 8 razy 6

  Złe porównanie. PiS to nie wdowy a pałac prezydencki to nie groby.
  I żeby była jasność, dla mnie to ewidentnie partyjne wiece, pod pretekstem trumiennym, ale tez nie widzę powodu dlaczego ktoś nie może przez cały usrany rok robić zgromadzeń jednego za drugim skoro w konstytucji jest zapis o wolności światopoglądowej, wolności kultywowania zabobonów w przerzeni pub. i wolności do zgromadzeń.
  Sądzę, że gdybym tam mieszkał, to po po pierwszym roku miałbym tego cyrku dość, ale nie mieszkam, więc jestem za wolnością piłowania gąb tam gdzie lud chce. W imię świętojebliwego zapisu konstytucyjnego. haha

 • adres_na_swinstwa

  Oceniono 10 razy 6

  Na grób? To oni Lecha zakopali w ogródku prezydenckiego pałacu?

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 8 razy 6

  Żadne oddawanie hołdu tym co zginęli tylko pie...nie od rzeczy, wylewanie rzeki nienawiści na normalnych ludzi i wyśmiewanie się z ofiar, zarówno tych smoleńskich jak i tysięcy ginących w wypadkach na drodze w Bolandii, gdzie życie boli, a pomniki należą się tym co są z sitwy i zostali przez sitwę zabici by stworzyć męczenników.

 • pepper-salt

  Oceniono 8 razy 6

  Ależ z tego indywiduum debil! Zginęli za Polskę? W jakiej bitwie o o co się bili? Dobrze powiedział, że wdowa przychodzi na grób męża, aby się modlić, ale ja żadnego grobu przed pałacem prezydenckim czy tam namiestnikowskim nie widzę!!!

 • lechu_55

  Oceniono 8 razy 6

  Czarnowski ! zginęli przez kilku kretynów na czele z leszkiem ! spójrz w lustereczko a ono powie ci co masz w głowie ! pomogę : PUSTKA !!!

 • tadek1300

  Oceniono 8 razy 6

  Coś chyba przeoczyłem. Czyje groby i ile znajdują się przed pałacem prezydenckim?

 • boczny_obserwator

  Oceniono 8 razy 6

  Robią tak wdowy, które nie widzą już dalszego sensu dla swojego życia po śmierci męża. Czy dotyczy to uczestników miesięcznic? A poza tym chodzą na grób męża, a nie pod miejsce jego ostatniej pracy. Czy pod pałacem prezydenckim ktoś jest pochowany.

 • wadera3

  Oceniono 8 razy 6

  Wyścig idiotów trwa.

 • bkiton

  Oceniono 8 razy 6

  Niedoszły prezesie czegoś tam, ca ma wspólnego oddawanie hołdu ludziom, którzy zginęli w katastrofie z dochodzeniem i zwyciężaniem prezesa?????
  Nie bredź, bo już dawno wszyscy wiedzą, że miesięcznica to ulubiona zabawka prezesa.

 • ironic77

  Oceniono 8 razy 6

  aha i uczuciem tej "wdowy" jest seplenienie przez megafonik stercząc na drabince i szukanie winnych i nie zgadzających się z jej cierpieniem... z tego co wiem nad grobami raczej się pochyla nad zadumą a nie drze ryja, że "oni to, oni tamto..." zważając na paradoks, że żadnego grobu tam nie ma...

 • edek40

  Oceniono 10 razy 6

  Jeśli o mnie chodzi, to Kaczyński też może chodzić na grób brata codziennie. Z naciskiem na codziennie oraz na sam - bez barierek i licznej obstawy policji, o wjeździe na płytę nagrobną samochodem nie wspominając. Niech zatem przeżywa śmierć brata samodzielnie, jak się należy, a nie robi polityczne szopki z dala od grobu.

 • zsm-5

  Oceniono 12 razy 6

  Rychu - jak ja cię nie szanuję! Ani tych pisprostaków robiących jaja na cudzym pogrzebie od 7 lat.

 • wujekdolf

  Oceniono 10 razy 6

  Rysiu ale ty głupi jesteś - szkoda że tego nie przeczytasz bo w końcu po co - jeszcze byś się dowiedział co tak na prawdę suweren o tobie myśli.

 • tygrys102

  Oceniono 12 razy 6

  rcz był, jest i zawsze będzie skończonym...debilem

 • do_mappiego

  Oceniono 12 razy 6

  Wdowa nie żeruję na śmierci swojego męża, nie wykorzystuje je politycznie, nie gada głupot, nie zieje nienawiścią. Ale co tam taki Richard wie, jak kasę ma za to że jest z naszych podatków, a poza przyczynieniem się do 27:1 nie wiem co osiągnął. Może biało-czerwony krawat z Samoobrony.

 • realizmforte2

  Oceniono 9 razy 5

  Oni tam zginęli za polską głupotę, butę i nieodpowiedzialność za dążenie do władzy za wszelką cenę. Niepotrzebnie, bo z najbardziej winnych tej katastrofy robią męczenników - bohaterów i zawłaszczają państwo wymyślnymi, cwanymi mitami, pod egidą do szpiku kości splugawionego KK i symbolu krzyża .
  A tak , poza tym ...niech wdowy i uczepieni ich , partyjni hochsztaplerzy, uprawiają sobie gorzkie żale za swoje pieniądze, nie z podatków podatnika bez końca.

 • eski57

  Oceniono 5 razy 5

  - w kościele niech sobie te żałobne spotkania robią , ALE wychodzenie na ulice i place , TO wyłącznie cel polityczny , TO sobie „urządził” J. Kaczyński do aktualizacji propagandy partyjnej , a przede wszystkim do możliwości zbluzgania przeciwników politycznych !

 • tlen69

  Oceniono 9 razy 5

  To hipokryzja przemawia przez R.Czarneckiego. Każdy, kto wspomina, przeżywa nagłe odejście , lub naturalne(zużycie organizmu lub jego niesprawność) bliskiej osoby lub znajomej wie, że są miejsca sakralne - kościół i modlitwa lub cmentarz. Zwykle głęboka żałoba trwa 1 rok. MIESIĘCZNICE PiS, co to za obyczaj politycznej nienawiści ?,J.K. z grupą PiS pod hasłami politycznymi i flagami partyjnymi, regularnie miesiącznikując od ponad 7 lat ,nadużywają cynicznie w celach politycznych tragiczną katastrofę 96 ważnych i bliskich osób, w tym śp. pary prezydenckiej, o których nie było mowy wieczorem przed pałacem. ,
  Robią z tej tragedii wręcz farsę i PiS, sami "rozciapciali swoje buty w tych miesiączkach " od dawna udowadniając, że to niepoważne politycznie i tradycyjnie.

 • realistas

  Oceniono 11 razy 5

  Hołd to oddaje się na cmentarzu, a nie przed pałacem. PiS robi hucpę.

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 9 razy 5

  Wdowie to trzeba zapewnić pomoc psychiatry skoro ma problemy i żyć dalej nie może tylko codziennie od tylu lat zapiernicza na cmentarz-to raz. Dwa-tam nie ma żadnego cmentarza tylko ulica. Trzy-debil niczego nie honoruje tylko robi happening nienawiści i pogardy do obywateli i normalnych ludzi, a za pomagaczy ma garść z sitwy i z Pomazanych i Schizofreników. To jest obłęd, sąd powinien wysłać ich na przymusowe badania do placóweczki, a po obserwacji biegłych zalecić przymusowe leczenie!

 • lipaca

  Oceniono 7 razy 5

  Obatel czarnecki puka sie w glowe, a tam....... ECHO!

 • anna.maria0

  Oceniono 7 razy 5

  Wiemy co powiedział Rycho, ale co na to dziennikarka? Czyżby nie zauważyła, że pod Belwederem nie ma żadnego grobu?

 • zmichalg1

  Oceniono 7 razy 5

  > godne czczenie pamięci tych, którzy zginęli na służbie dla Polski

  Jeśli szczucie o zdrajcach jest "czczeniem pamięci", to ja jestem Dziewica Orleańska.

 • andrzej2310

  Oceniono 7 razy 5

  Grób to nie ulica

 • tomekombat

  Oceniono 9 razy 5

  "szanujemy przecież uczucia wdowy ...." tylko jedna miesięcznica - 10.dnia miesiąca ? a ile jest wdów w kraju ? .... moja mama (niestety też) jest wdową, a miesięcznicy nie ma !

 • Janusz Mateusz

  Oceniono 11 razy 5

  Te miesięcznice są jednym z elementów walki politycznej i narzędziem zemsty na tych co się nie zgadzają z PIS bądź są w jakimś stopniu zaangażowani w to co zdarzyło się w Smoleńsku. Póki ta sprawa jednoczy ludzi i wzbudza kontrowersje to będą organizowane. Pamięć zmarłych to zupełnie coś innego, a tu tak dużo negatywnych emocji, że ta pamięć to tylko pretekst do tego by działy się złe rzeczy. To co należało by zrobić to stać się obojętnym na te wydarzenia, a jak są chętni by brać w nich udział to nie przeszkadzajmy. Niech będą, a my zajmijmy się swoimi sprawami. Może kiedyś z tego coś dobrego wyniknie. A jeśli tak to co nam to przeszkadza? Nawet jak władza się zmieni to tym bardziej będą ci ludzie zdeterminowani by w ten sposób się dowartościować. Nawet jak padają słowa, które nas oburzają to czy mają one sprawczą moc? Wszystko jest w rękach Boga a my mali wierzący i niewierzący ludzie mamy policzony czas na tej Ziemi. Cieszmy się zatem życiem i nie traćmy czasu na te sprawy, które od nas nie zależą :)

 • 2.joana

  Oceniono 9 razy 5

  Gdzie tu grób i gdzie wdowa??? Chyba że prezes zmienił płeć, o czym pan Czarnecki nie informuje!

 • androsak

  Oceniono 4 razy 4

  ten pan zawsze brednie opowiada, dziwie się, że go poważne redakcje zapraszają ?

 • ciemny_lud

  Oceniono 4 razy 4

  I co, wdowa codziennie sprasza świadków, żeby się mogła wypłakać i wymodlić publicznie?

 • Ewa Glonek

  Oceniono 4 razy 4

  Jesli HOŁD TO DLA WSZYSTKICH <<KTÓRZY ZGINELI<<<CZAS NAJWYZSZY SIE OCKNĄĆ

 • stefan4

  Oceniono 8 razy 4

  Po co Gazeta (i również TOK FM) tak często daje głos obywatelowi Czarneckiemu Ryszardowi? Przecież przez ostatnie kilkadziesiąt lat nie usłyszeliśmy od niego niczego sensownego. Chyba już czas na jakąś rozsądną dyskusję o Polsce, a nie o taką zabawę, w której redakcja daje głos temu panu, a potem wyśmiewa jego głupotę.

 • getz54

  Oceniono 10 razy 4

  Ten człowiek o inteligencji i wyglądzie mopa, który od lat powtarza wyuczone na pamięc 4 zdania współrzędnie złozone, które wystarczyły mu do zrobienia kariery politycznej w Unii Polityki Realnej, Zjednoczeniu Chrześcijańsko Narodowym, Wyborczej Akcji Katolickiej, Katolickim Komitecie Wyborczym ,,Ojczyzna,, ZChN, AWS, AWS Prawicy, Samoobrony i PiS. Zawsze blisko kościoła katolickiego, który na Rysia mógł liczyc. Megaloman, egocentryk, człowiek bez jakiegokolwiek talentu, bez honoru. Jednym słowem przyczepiło się gó&no okrętu i krzyczy ...Płyniemy !! Od portu do portu, zdarza się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX