Komentarze (103)
''Upolitycznione jest wszystko od konia do piosenki. Umyka np. to, że na posterunku zabito człowieka''
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mczes57

  Oceniono 8 razy 0

  PO zamiatało wszystkie brudy pod dywan.Pis co najmniej wyciąga jakieś konsekwencje. Dziwi fakt że jak chce zrobić porządek w sądownictwie, to opozycja broni tego układu do upadłego. Ryba psuje się od głowy. Zostawiliście panowie z byłej ekipy syf w wymiarze sprawiedliwości i tego syfu dalej bronicie.

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 12 razy 0

  Pisiory to najgorsza rasa polityków. Latami ich selekcjonowano by stworzyli agresywnie wściekłe pokolenie polityczne. Tak jak pitbulle mają poobcinane uszy do walk, by nie było za co złapać, pisiory mają pozatykane uszy, by nie słyszeć prawdy. Toną we własnych plwocinach, bo zaczęli wrzeszczeć i machać łapami.

 • liberau

  Oceniono 24 razy 0

  Szok? Przecież ta władza nie kieruje się ani zasadami ani prawem, o przyzwoitości i honorze nie wspominając. To bolszewicy kierujący się leninowską zasadą prymatu woli politycznej nad wszystkim innym. Jeśli nie ma woli politycznej, to choćby któryś dostojników PiS osobiście trzymał ten paralizator - włos mu z głowy nie spadnie, a pisowscy aparatczycy będą bez zażenowania śmiać się do kamery twierdząc, że warunki nie dostosowały się do prędkości jazdy.

 • tenare

  Oceniono 30 razy 0

  Zamordowano człowieka w resorcie prowadzonym przez Ziobro.

  PIS przekroczył cienką linę.Terror, gnojenie ludzi dla nich to za mało. Teraz są zabójstwa.

 • jottsp

  Oceniono 30 razy 0

  czemu min. Sprawiedliwosci + Prok. Gen nie podal kiedy "zepsul" sie monitoring na komendzie , kiedy zgloszono go do naprawy (jesli w ogole) i co sie zepsulo (podal tylko ze "nie dzialal ze starosci" !!!! , co sie dzialo z zakatowanym pomiedzy wejsciem do komendy a tortorowaniem w ubikacji, czy policjanci juz wczesniej tak traktowali zatrzymanych a jesli nie to czemu tak latwo sie pogodzli z nia, co sprawozdali swoim przelozonym,

 • tomtg123

  Oceniono 38 razy 0

  Policja Błaszczaka zamordowała człowieka.Prokuratura Ziobry przez ROK zamiatała sprawę pod dywan, dzięki czemu bandyci chodzili dalej w mundurach. Jak to nazwać: państwo teoretyczne, czy raczej państwo mafijne?
  Dla mnie to jest zwykła mafia. "Rodzina Kaczyńskiego" - jak rodzina Corleone, albo jak gang pruszkowski.

 • marudna.maruda

  Oceniono 26 razy 0

  U nich każdy chce się koniecznie zapisać w historii. Macierewicz rozwaleniem armii, Kurski zniszczeniem publicznej telewizji, Ziobro- rozdeptaniem praworządności, Radziwiłł- ochroną płodów, ale psychicznym niszczeniem już żyjących, Zalewska- pogrzebaniem edukacji.... Dobra zmiana, rząd fachowców, miłosierdzie, znaki pokoju, udział w mszach koniecznie w pierwszym rzędzie, ręka w rękę z kk, którego to urzędnicy również bardzo sie starają, żeby wierni uciekali z kościołów. Absurdy? Owszem, ale ktoś tych mądrych inaczej wybrał.

 • munaciello

  Oceniono 32 razy 0

  Rząd stawia na podobnych sobie polucjantów, czyli na typów, których poczucie władzy doprowadza do orgazmu.

 • tomaselli

  Oceniono 1 raz -1

  Panie Zielonka , a ilu to ludzi zostalo zamordowanych, badz "popelnialo samobojstwo" na komisariatach za czasow PO. Nielicznie skazani i to na symboliczne kary w zawieszeniu pewnie dalej plamia mundur policjanta.

 • xymeon_x

  Oceniono 9 razy -1

  mnie w pisie już żadna podłość i niegodziwość nie szokuje... zastanawiam się tylko gdzie oni pochowali tych przyzwoitych? przecież pis nie składa się z samych kreatur jakie widzimy w telewizji

 • tomtg123

  Oceniono 19 razy -1

  Kaczyński trzyma w ręce paralizator, on jest współ-odpowiedzialny za to, co się stało.

  Policja Błaszczaka zamordowała człowieka. Prokuratura Ziobry przez ROK zamiatała sprawę pod dywan, dopuściła do tego żeby mordercy chodzili w mundurach i pełnili służbę w policji.
  Dlaczego na to pozwoliła ? Bo PiSowcy się bali że skandal wywróci rząd, a we Wrocławiu zaczną sie zamieszki.

  Policja okłamała rodzinę co do przyczyn śmierci, a prokuratura przez ROK nie postawiła zarzutów mordercom, bo byłby skandal.

  No ale 'niestety' tak się zdarzyło, że materiały wyciekły do TVN, okazało się że to bestialskie morderstwo na komisariacie i wtedy zaczął się prawdziwy pożar w burdelu, nagle zwolniono policjanta-mordercę (którego wcześniej przez ROK nikt zwolnić nie mógł) , nagle wszyscy w PiSie sa zdziwieni i oburzeni....
  Są zdziwieni, oburzeni - ale przede wszystkim NIEWINNI...
  Bo o dymisjach nie ma mowy.
  2 dni temu Ziobro i Błaszczak w Sejmie stwierdzają, że nie odpowiadają za to, co się stało (jeden to szef policji, drugi - prokuratury), a Kaczyński im zaraz potem GRATULUJE.
  Ja mam proste pytanie : to za co odpowiadają te bezczelne zakłamane gnoje ?

  I to okreslenie ('bezczelne zakłamane gnoje') dotyczy całej trójki, Kaczyńskiego, który wsadził obydwu tamtych palantów na stołki, oczywiście też.
  To jest zwykła mafia. Szef mafii odpowiada za przestępstwa swoich 'cyngli'.

 • Wojciech Karcz

  Oceniono 19 razy -1

  przecież facet poległ na posterunku poprzez spadnięcie z krzesła - santo subito - dokonał większego heroizmu od lecha kaczynskiego który tylko spadł z wysokości 30 cm nad ziemią

 • newpatric

  Oceniono 30 razy -2

  Tutaj na pewno wiemy juz jedno - winny jest bezpośrednio rząd Kaczyńskiego i układ, sitwa jaką stworzyli.

 • zerozer52

  Oceniono 30 razy -2

  Nie zabito a zamordowano.

 • zd46

  Oceniono 20 razy -2

  Panowie Ziobro, Warchoł, Jaki, tak wygląda pozbawianie praw SUWERENA, rozbijanie JEDNOŚCI NARODOWEJ i bezprawie do jakiego dążycie. Narodowcy, kibole i część Policji poczuli się "zbyt mocno" i poczuli WASZ WIATR W PLECY przeciw Polakom, których "ZWIECIE - ONI". Nie bądźcie bezrefleksyjni i arogancko podli !!!

 • condor-2

  Oceniono 23 razy -3

  Głupi i Głupszy do dymisji,natychmiast.

 • zd46

  Oceniono 15 razy -3

  Szanowna Policjo, działajcie w swej TRUDNEJ PRACY na rzecz Polaków, dla Polski i tak, abyście w każdej chwili mogli spojrzeć we własną twarz. Nie działajcie dla wsparcia partii, dla Prawa i Sprawiedliwości, bo to nie ma nic wspólnego z prawdziwym i obiektywnym prawem ani ze sprawiedliwą sprawiedliwością. Prawo i sprawiedliwość w wykonaniu PiS-u, jest ułomne, żeby nie mówić "POKRACZNE" i wyłącznie partyjniackie. Popatrzcie na swoich kolegów, "ZWERYFIKOWANI", a jednak kopnięci w d......dę. Władza dla ŻĄDZY władzy, może wszystko !!! Nawet zdeptać Konstytucję własnego kraju. Czy to normalna władza???

 • niezalany

  Oceniono 35 razy -3

  i bez odbicia tvpis nic się nie zmieni; "dziennik telewizyjny" powoduje, że pisowcy mają we łbach propagandowy szlam zamiast informacji

 • sailor20170605

  Oceniono 31 razy -3

  Kaczor upolitycznił śmierć swojego brata i bezwstydnie wycina wraz z Macierewiczem hołubce na jego trumnie, a dalej to już poszło. Tylko i wyłącznie piSS jest winny zdziczenia obyczajów w naszym kraju.

 • sailor20170605

  Oceniono 23 razy -3

  Niestety taki mamy klimat, że wszytko sprowadza się do polityki ale dlatego, że duża część jest zbulwersowana postępowaniem władzy, która wszytko upolitycznia.

 • sailor20170605

  Oceniono 29 razy -3

  Suweren sobie wybrał takie wadzeeee, że te mają suwerena w dudzie.

 • maaac

  Oceniono 17 razy -5

  Precyzyjniej zabity nie był "niewinny" on tylko został zabity "niewinnie". Innymi słowy był winny ale zupełnie czegoś innego i nie było najmniejszych przesłanek by w TEJ sprawie został tak potraktowany. Ale wybielać go nie należy - to przestępca mimo, że został zakatowany przez innych przestępców.

  Kolejna sprawa - zestawianie sprawy Opola i zamordowania człowieka na komisariacie jest idiotyzmem. jedno i drugie jest złem. One są w innych sferach wiec mimo, że równie ważne są nieporównywalne. To tak jak by się pytać co ważniejsze upieranie się czy 2+2=4 czy żeby człowiekowi ratować życie.

 • stanislaw50

  Oceniono 26 razy -6

  MNIEJ NIŻ ZERO, MNIEJ NIŻ ZERO .... taki poziom oni stanowią. Palą głupa. Jak przysłowiowe świnie udają, że deszcz pada !!!
  A gdzie HONOR - oni znaczenia tego słowa nie znają !!!!
  demos

 • stanislaw50

  Oceniono 28 razy -6

  Ciekawe, czy PŁASZCAK, ZIELONKA i ZBYSZEK tak by traktowali sprawę, gdyby chodziło o osobę z ich rodziny !!!!
  A może by im ktoś tak z funkcjonariuszy wpie....dol spuścił zamias wysypywać konfetti !!!!
  demos

 • zd46

  Oceniono 30 razy -6

  Efekt ideologii PiS-u: " szukać wroga, gonić wroga, eliminować wroga", bo "wróg jest wszędzie i czai na nas i na dobrą zmianę"

 • zd46

  Oceniono 20 razy -6

  M Błaszczak, J. Zieliński, weźcie przykład z pana Ćwiąkalskiego, pora przestać politykować, pora przestać zajmować się gaciami i włóczęgami po Polsce, "SMĘTNEGO, CYKLICZNE-GO ŻAŁOBNIKA". Pora przerwać wasze pokropki i poświęcenia a NALEŻY ZAJĄĆ SIĘ WYKONYWANIEM OBOWIĄZKÓW, S W O I C H !!!! Panie Błaszczak, tokuje pan jak "postrzelony cietrzew" o "Polsce bezpiecznej" a wasze służby ZNĘCAŁY się nad Polakiem !!!! Cholernie groźny proceder, czyżby to też element oddziaływania na opozycję? Czyżby w podtekście słychać było nutkę fałszywą acz groźną: "uważaj Polaku, bo ...........i paralizatory też". Kochani, władza PiS-u nas nie ściga, ale MOŻE TO ZACZĄĆ ROBIĆ W KAŻDEJ CHWILI. Prokuratura-ich, TK-ich, sądy-JESZCZE NIE ICH, tak jak umysły i rozumy ludzi światłych, a nie ogłupiałych ideologią wzorowaną na komunistycznym i prezesowym JEDYNOWŁADZTWIE !!!!! Prezes to nie "mąż stanu ani wąż stanu" to zwykły "szlauf ogrodowy lejący na wszystkie strony świata".

 • zd46

  Oceniono 18 razy -6

  Wrocław-katowanie Polaka, Biała Podlaska-gaz, kajdany, bicie Czeczenów ??? Błaszczak, Zieliński, Ziobro, to jednak PRAWDA, że nie lubicie innych niż tych z PiSu !! No tylko nie użyli paralizatora !!! Błaszczak z Zielińskim, policjanci , straż graniczna WYKONUJĄ TO CO NAKAZUJĄ PRZEŁOŻENI czyli panowie B,Z,Z, szczucie na innych kończy się dramatami i łamaniem prawa !!!!Efekt ideologii PiS-u: " szukać wroga, gonić wroga, eliminować wroga", bo "wróg jest wszędzie i czai na nas i na dobrą zmianę"

 • spam_box

  Oceniono 21 razy -7

  Wszystko to jest pokłosiem bezbożnictwa i nieklepania zdrowaśków.

 • wolnoscipokoj

  Oceniono 16 razy -8

  Nie róbmy z Igora Stachowiaka męzczennika. To był pospolity bandzior osiedlowy. Nie bez powodu był wielokrotnie zatrzymywany i aresztowany. Sam wiele razy byłem wzywany na komendę i wszyscy policjanci bardzo kulturalnie ze mną rozmawiali. Pewnie dlatego, że nie łamałem kodeksu karnego i nie grałem twardziela wobec policjantów.

 • xynat

  Oceniono 17 razy -9

  "...Niewinny człowiek jest zamordowany na posterunku policji...". Niewinny? Naćpał się dopalaczy, rozrabiał w Rynku aż ludzie zadzwonili po policję. Zmarł z przedawkowania. A tu pajace opowiadają że ... niewinny. Jak on był niewinny to Niemcy w 1939 także byli niewinni.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 22 razy -10

  to nie jest szokujace

  to panstwo PIS

  to jest natomiast oburzajace

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX