Komentarze (195)
Aborcja wróci jesienią. Biskupi dali Godek zielone światło. 'Inicjatywę przyjęli z zadowoleniem'
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • osiolek31

  Oceniono 13 razy 1

  Znowu Proboszcz będzie zawodził, że przez głupie pomysły jego zwierzchników, wierni oszczędnie podchodzą do tacy i nie wpuszczają po kolędzie.

 • Kasia Kowalska

  Oceniono 9 razy 1

  Pani Godek niech sobie wsadzi palec do dupy a nie ch się odpie... od naszych macic.Kiedyś może zrobiła skrobankę,teraz gryzą ją wyrzuty sumienia i chce się nawrócić tak jak dr Chazan.Nie znoszę takich hipokrytów,zakłamania i wtrącania się w cudze sprawy.Zajmij się swoją macicą a nam daj spokój wiedżmo.

 • adersytsrsfgdbchdhd

  Oceniono 11 razy 1

  Wyjątkowo wredny i pozbawiony empatii babsztyl. Sama wychowuje podobno niepełnosprawne dziecko - i za to chwała. Tylko dlaczego chce zmuszać do rodzenia dzieci skazanych na śmierć w krótkim czasie, już w okresie świadomości albo żyjących dłużej ale niezdolnych do samodzielnej egzystencji, czyli do godnego życia? Bo ani ona ani ten zafascynowany ginekologią kościół nie zapewni takiej opieki ani nawet środków na jej sprawowanie.

 • rasta-mw

  Oceniono 11 razy 1

  kościół handluje małymi dziećmi na ogromną skalę, dlatego potrzebują totalnego zakazu aborcji, by zapewnić sobie dostawy żywego towaru.

 • hanusinamama

  Oceniono 19 razy 1

  Ja proponuje referendum "laicyzacja Polski: KK won z polityki, szkół itd, jak ktos ma ochote to idzie do koscioła albo na pielgrzymke ale nie wpuchajcie nam sie do domów".

 • taksobiegadam

  Oceniono 13 razy 1

  Od paru dni PiStrole w natarciu na GW. Aż im się myszki palą od minusowania.
  Jak to mówią: kopiejka do kopiejki i majątek będzie wielki.

 • tommms

  Oceniono 17 razy 1

  Ciekawe dlaczego Pani Godek nie zajmuje się wychowywaniem swojego upośledzonego dziecka, tylko miota się i pulta, by utrudnić życie innym kobietom, by czasem nie miały lepiej od niej.

 • marcus1406

  Oceniono 11 razy 1

  kto ją puka? weż się do roboty czy cóś...

 • macborys

  Oceniono 15 razy 1

  Kosciół popełnia grzech bałwochwalstwa, Godek to po naszemu Bożek

 • g2cos7alfa

  Oceniono 19 razy 1

  Wyobraźcie sobie:
  - mułłowie opiniują każdą decyzję rządu lub samorządu
  - cały rząd i prezydent posłusznie biorą udział w modlitwach w meczetach, które są relacjonowane przez wszystkie media
  - w każdym pomieszczeniu publicznym na ścianach wiszą półksiężyce
  - we wszystkich szkołach są lekcje religii, wspólne wyjścia z dniami wolnymi na nauki na podstawie koranu do meczetu itp.
  - we wszystkich uroczystościach państwowych biorą udział mułłowie, wszystko oddane do użytku musi być poświęcone (no może wyjątkiem WC, bo to niegodne)
  - mułłowie (duchowni) są wszędzie finansowani z publicznych pieniędzy - w wojsku, policji, szpitalach
  itd...
  Czy to mamy w Polsce? Jeśli tak to jesteśmy państwem wyznaniowym. Problem, że wielu tego nie zauważa, a większość lekceważy.

 • czemrok

  Oceniono 39 razy 1

  Niech księża pilnują swoich fiutów pod sutannami. Wara od kobiet !

 • kyosunim

  Oceniono 35 razy 1

  Kobieta, która nienawidzi kobiet.

 • arcanka

  Oceniono 27 razy 1

  Skoro to morderstwo to powinna być kara.Trzeba być konsekwentnym.A widać,że konsekwencji nie ma. Czyli pic na wodę.Zwykłe trzymanie za mordę, żeby władzy więcej mieć.

 • satelitka1

  0

  Pani Godek się coś pofanzoliło....
  Czy ktokolwiek w tym kraju zakazywał komuś rodzić dzieci z Downem? Jak dla mnie - pani Godek może sobie urodzić jeszcze kilkoro dzieci - z takim schorzeniem, nie widzę przeszkód. Nie widzę natomiast powodu, by zmuszać innych do rodzenia i wychowywania upośledzonych genetycznie dzieci - w imię jakichkolwiek poglądów religijnych. "Bohaterstwo" - czyli poświęcenie własnego życia i przyszłości - dla upośledzonego dziecka, które NIGDY nie będzie samodzielne i ZAWSZE będzie "na łasce najbliższych" - winno być sprawą indywidualną - a nie przymusem państwowym.
  Gdyby większość w Sejmie mieli sataniści - musielibyśmy poświęcac pierworodnych synów na ołtarzu diabła i np. wpylać ich ciała? bo komuś odbija szajba religijna i chce zakazić społeczeństwo swoją doktryną?

 • mirekch60

  0

  Kobieto masz nie pełnosprawne dziecko to twoja sprawa,ty i kler odwalcie się od innych kobiet.

 • eski57

  0

  Biskupi , zamiast problem aborcji regulować wyłącznie wobec katolików i w kościołach , to ONI „dają zielone światło” K. Godek – fanatyczce – pewno z zemsty , że skoro ona może mieć dziecko ułomne , TO muszą wszystkie kobiety i wojuje o całkowity zakaz aborcji !
  Ta Godek do zbyt gorliwych katoliczek chyba NIE należy , skoro ma TYLKO dwoje dzieci , a wg starej zasady katolickiej powinien być w małżeństwie ; „co rok prorok” ! Wstyd , że biskupi TAKĄ zawziętą karierowiczką się posługują !
  Aborcję – zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i prawem Kobiet , za dopuszczalną uznaje ETYKA świecka i wiele innych religii , natomiast polscy biskupi uzurpują sobie prawo do narzucania swej woli wszystkim – chyba w interesie ośrodków zakonnych i hospicjów dla ułomnych dzieci – państwo płaci 4000 zł na m-c za jedno dziecko – dobry interes !! ?

 • jggc

  Oceniono 4 razy 0

  Czy katolikom ktoś czegoś zabrania. Więc jeśli jestem/jesteś katolikiem to nie dokonam aborcji i wara tej pani co zrobią polki ona może sobie urodzić jeszcze i piątkę downów tylko co po jej śmierci ......pewnie liczy że czarny się takimi dziećmi zaopiekuje tyle że to kosztuje a czarny nie dba o nic tylko o kasę. Czarny chce zmieścić Polskę w kościele a to kościół ma się zmieścić w Polsce. Precz a Konkordatem precz z dyktaturą czarnych.

 • getz54

  Oceniono 4 razy 0

  Współczuję ogromnie pani Kaji Godek. Jest ona dla mnie klinicznym przypadkiem osoby dotkniętej syndromem sztokholmskim. Nie wiem jakich krzywd doznała w dzieciństwie od swoich obecnych mocodawców, wiem tylko do czego te podłe hieny w sutannach są zdolne wobec niewinnych, bezbronnych dzieci. Pranie mózgu jakie ta pani przeszła jest tak silne, ze boi się nawet ujawnic swojego wykształcenia, byc moze odbycia praktyki w jakimś zboczonym zakonie zeńskim u przełozonej ,,Bernardetty,, ? Pani Kaju, skoro jest pani taką, powiedzmy zeby nikogo nie obrazic, zarliwą katoliczką, czy w swoim katolickim sumieniu, zgodnie z wyznawaną przez panią wiarą katolicką, nie wydaje się pani, ze za swoje zycie została pani ukarana przez pani Boga dzieckiem z zespołem downa ? Albo, ze jak równiez głosi pani wiara, została pani doświadczona przez, nie wiem, jakąś świętą trójcę, czy którąś z licznych Matek boskich, zielną, gromniczną... do cierpienia ku chwale Dzeza Chrystusa, albo jego ojca wszechmogącego, i ma pani juz miejsce w niebie przy oknie obok państwa Terlikowskich, ojca Kolbe, pana Popiełuszki, Wojtyły..... Wcale nie trzeba mścic się na niewinnych kobietach, tylko dlatego ze są normalne, niewierzące, ze wiedzą, iz mają tylko jedno jedyne zycie i drugiego od nikogo, nigdy, nie dostaną. Chcą ten szczęśliwy okres przezyc w szczęściu i radości z kazdego dnia danego im przez przeznaczenie, jak pisklę ptaka, noworodek zółwia, kocię geparda, które zostało świadomie przez matkę pozostawione przy zyciu, bo jest zdrowe, silne i nie będzie cierpiało ani męczyło się w swoim krótkim zyciu. To tez są według pani religii boze istoty. Niech pani bierze z nich przykład i odpieprzy się od innych kobiet, przestanie zajmowac się etyczną stroną ich zycia, bo z pani syndromem sztokholmskim i uległością wobec szubrawców w sutannach jest pani nierwiarygodna, i załosna niestety.

 • Iza Krzyczkowska

  Oceniono 10 razy 0

  Drodzy czytelnicy, W związku z coraz trudniejszą sytuacją odnośnie antykoncepcji: klauzula sumienia, ograniczenie dostępu do antykoncepcji awaryjnej i różne pomysły fanatyków religijnych, aby karać lekarzy za wypisywanie antykoncepcji (projekt antyaborcyjny PFROŻ) udostępniam możliwość zakupu antykoncepcji (również awaryjnej) na blogu. Oferta to dwie sieci brytyjskich aptek, recepta wystawiana bez żadnych komentarzy i dziwactw typu klauzula sumienia i realizowana w brytyjskiej aptece. Ceny niestety wyższe niż w Polsce, ale jako oferta rezerwowa może być. Róbcie zakupy bez narażania się na katolickie sumienie, bez uczucia zażenowania , wrażenia potępienia i oceniania, bez bieganiny i zastanawiania, która apteka realizuje recepty.

  izakrzyczkowska.blogspot.com

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 4 razy 0

  Przejrzałam forum i oczywiście zobaczyłam wściekłe szwadrony nadwiślańskiej krucjaty w obłędnym ataku na rozumną ludność polską.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 8 razy 0

  @emes90
  Polskich Panów-Katolików jakiś tam cieśla z Nazaretu nie będzie pouczał co to jest chrześcijaństwo. Amen.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 8 razy 0

  Nie ma drugiego takiego państwa w Europie, w którym obłędna inkwizytorka miałaby poparcie większości sejmowej.
  Ta większość nie zadowoliła w ubiegłym roku Gądek i jej psychotycznego środowiska tylko dlatego, że przestraszyła się czarnych parasolek.
  Czarno widzę.

 • rbik53

  Oceniono 6 razy 0

  .
  Jacy faceci ! ! ! Jacy w sukienkach ! ! ! ? ? ?
  - Po prostu stare pier**dziochy w szlafrokach....

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 8 razy 0

  pani godek, jesienią tego sejmu już nie będzie.

 • rumpa

  Oceniono 10 razy 0

  Żaden człowiek nie ma prawa żądać od innego człowieka - aby przeżyć - ani jednej jego komórki, ani szpiku, ani krwi, ani fragmentu wątroby, ani nerki. NIC. Jeśli inna osoba PODARUJE fragment swojego ciała,to ok. Ale prawo chroni integralność cielesną człowieka i inna jednostka nie ma prawa do żadnych żądań względem ciała innej osoby, czy bez tego umrze czy nie. Co więcej, prawo chroni nawet trupa, więc pewnego pięknego dnia możesz zejść z tego świata, bo rodzina trupa, albo sam trup - nie wyraził zgody na to, aby ci użyczyć swoich, kompletnie zbędnych mu już tkanek.Codziennie umierają setki ludzi, bo prawo do integralności cielesnej chroni i ciebie i mnie i trupy od zostania przymusowym dawcą. Setki ludzi w pełni świadomych, z rozwiniętym systemem nerwowym, którzy cierpią i się boją - i to na 100% . Cierpią i oni i ich rodziny, które chcą aby oni żyli.
  Godek i towarzystwo tymczasem chce zmusić kobiety, aby zostały wyłączone spod tej ochrony, pozwolić obcej istocie pasożytować na ciele kobiety, zmusić ją do koszmaru porodu - bo ????? Właściwie bo co? I nie mamy tu nawet świadomej cierpiącej i bojącej się jednostki, tylko gluta z zaczątkami narządów, bez świadomości, którego NIKT nie chce i nikt po nim płakał nie będzie.

 • eski57

  Oceniono 6 razy 0

  Biskupi , zamiast problem aborcji regulować wyłącznie wobec katolików i w kościołach , to ONI „dają zielone światło” K. Godek – fanatyczce – pewno z zemsty , że skoro ona może mieć dziecko ułomne , TO muszą wszystkie kobiety i wojuje o całkowity zakaz aborcji !
  Ta Godek do zbyt gorliwych katoliczek chyba NIE należy , skoro ma TYLKO dwoje dzieci , a wg starej zasady katolickiej powinien być w małżeństwie ; „co rok prorok” ! Wstyd , że biskupi TAKĄ zawziętą karierowiczką się posługują !
  Aborcję – zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i prawem Kobiet , za dopuszczalną uznaje ETYKA świecka i wiele innych religii , natomiast polscy biskupi uzurpują sobie prawo do narzucania swej woli wszystkim – chyba w interesie ośrodków zakonnych i hospicjów dla ułomnych dzieci – państwo płaci 4000 zł na m-c za jedno dziecko – dobry interes !! ?

 • andree111111

  Oceniono 8 razy 0

  Trzeba urządzić biskupom gorąca jesień i wypędzić tych zdrajców do Watykanu. Kobiety jesteśmy z Wami, precz z Kaja Godek i innymi oszołomkami.

 • pandzik

  Oceniono 8 razy 0

  Raz na zawsze trzeba odpie...ć te czarną mafię od państwowego koryta... bez tego ten kraj stoczy sie w otchłań...

  Zobaczymy jak chętnie wyznawcy pedofilii wyskoczą z tych 5-10% dochodu miesiecznie.

 • Kasia Kowalska

  Oceniono 20 razy 0

  Episkopat niech się zajmie pedofilią wśród księży bo unieszczęśliwia dzieci na całe życie ,które są przez księży gwałcone.Najlepiej krytykować kogoś a nie [patrzeć na swoje brudy,zamiatane pod dywan.Nigdy już bym nie poszła do żadnego księdza do spowiedzi,bo nawet nie wiem co za pedofil za kratką siedzi i podnieca się.

 • jonaszewski

  Oceniono 12 razy 0

  Gorąco kibicuję pani Godek. Jeśli ktoś może pozbawić partię rządzącą władzy, to właśnie tacy ludzie jak ona - bezkompromisowi, nieuznający żadnego punktu widzenia poza własnym, wtykający swój nos do cudzych łóżek i macic, domagający się bohaterstwa od innych i sadystycznie zainteresowani powiększaniem cudzego cierpienia.

 • fortuna1972

  Oceniono 18 razy 0

  "Cieszymy się, że za propozycją stoją kobiety"

  Ten Godek faktycznie jest kobietą? Serio? Bo ja - według kaczystowskiej nomenklatury - mogę ją uznać co najwyżej za wyrób kobietopodobny.

 • sammm

  Oceniono 12 razy 0

  Najwięcej do powiedzenia mają mężczyźni i kler - to chyba jakiś ponury żart jest. A najbogatsza sekta świata ma się coraz lepiej i coraz bardzie włazi z buciorami w nasze życie :/

 • sourirer

  Oceniono 12 razy 0

  A przy trzepaniu ilu przyszłych ludzi zostaje zamordowanych !
  Powinna być obowiązkowa spowiedź, a po niej trzepaczy - do więzienia !

 • soltysowa_z_brzeszcz

  Oceniono 18 razy 0

  Godek - najlepszy dowód na to, że nie powinno być żadnych ograniczeń w prawie do aborcji.

 • frodozbagien

  Oceniono 14 razy 0

  K-wa! Słońce się wypali, a Polacy ciągle będą tę aborcję wałkować. Bez sensu.

 • leszekkrzysztof

  Oceniono 6 razy 0

  jutro to dziś...
  Projekt można zastosować już dziś, bez batalii sejmowej, jego autorom. W przyszłości dodać 5 (pięć) lat więzienia.

 • matatjahu

  Oceniono 20 razy 0

  drwić nie ma z czego i kogo, ale imć pani Godek ma problemy sama ze sobą, potrafi powtarzać tylko wyuczone, niemające nic wspólnego z nauką medyczną, teksty, co wielu jej rozmówców słyszało i widziało osobiscie. publiczność też to widziała i słyszała w róznych programach telewizyjnych, gdzie autorytety z zakresu medycyny nie mogły tej pani przekrzyczeć. to kolejny "doberman" PIS-u i KK. niedouczona, ale wierna, bezczelna i pyskata...

 • dziadek_wladek35

  Oceniono 18 razy 0

  boooosz, dlaczego karzesz nas takimi pokrakami mentalnie siedzącymi w średniowieczu ?! co ci ten biedny kraj zrobił?!

 • pietrix79

  Oceniono 18 razy 0

  Dopóki KK ma coś do gadania w procesie tworzenia prawa w tym kraju, zawsze będziemy ubezwłasnowolnieni w wielu sprawach. To tylko przykład, dlaczego nie wolno w świeckim państwie na to pozwolić. KK ma zbyt mocną pozycję i powinien być odsunięty od decydowania o kształcie prawa. Ma swój dogmatyczny punkt widzenia, który krzywdzi wszystkich myślących inaczej niż oni. Kler niech się zajmie swoimi duchowymi sprawami a od prawa państwowego wara!

 • 11lech

  Oceniono 14 razy 0

  przeczytane - "praprzyczyną zła i wszelkiej niegodziwości wobec kobiet jest religia. Jak nieprawdopodobnie trudno przebić się z tą informacją do umysłów większości ludzi. A to przecież banał i "oczywista oczywistość". To w umysłach kościelnych mizoginów - ludzi nienawidzących kobiet i odnoszących się do nich z wyższością i skrywaną pogardą - rodzą się co rusz nowe pomysły i próby ograniczania ich samostanowienia. Przebijają ich w tym "zbożnym celu" prawicowi fanatycy, pasjami bijający żony w domowym zaciszu. W efekcie przemyśleń "miłych Bogu" powstają prawa okrutne wobec kobiet, urągające przyzwoitości, prowadzące do katolickiego szariatu. Nie pozwólmy na próby równania naszego kraju do Malty i Irlandii - jak usłyszeliśmy z trybuny sejmowej. Równajmy do cywilizacji!"

 • matts06

  Oceniono 20 razy 0

  Powiem tak, jestem zwolennikiem liberalizacji obecnej ustawy, ale coraz bardziej chyba skłaniam się do tego by PiSowi w końcu udało się kolanem przepchnąć jakieś zaostrzenie obecnej ustawy... Wiem że to brzmi paradoksalnie. Żal by mi było kobiet, które musiałby urodzić dziecko z ciężką wadą, które np. umrze zaraz po urodzeniu, żal był by też oczywiście samych dzieci. Jednak nie wiem czy istnieje jakaś inna możliwość by przerwać ten pat, by wreszcie część Polek, która jest bierna politycznie wreszcie się obudziła. Może taki kubeł zimnej wody dobrze by podziałał? Może gdyby wreszcie przepchnąć zaostrzenie, to Polki się obudzą? Może wreszcie (skoro jest błogosławieństwo Kościoła) ludzie się ockną i w końcu twardo przeciwstawią się Kościołowi? Może dzięki temu kolejny rząd będzie mógł jasno odciąć Kościół od państwa? I może dzięki temu w końcu będzie też społeczne przyzwolenie na zliberalizowanie obecnej ustawy?
  Na pewno nie jest to łatwe, bo jeśli dojdzie do zaostrzenia, będziemy mieć masę tragedii i przykrych, traumatycznych sytuacji, więc pewnie lepiej byłoby tego uniknąć. Aczkolwiek jednak mam coraz większe przekonanie, że na Polki i Polaków najlepiej działa taki mocny kubeł zimnej wody, tylko coś takiego może wywołać jakąś większą reakcję, jakiś bunt i chęć zmiany. Tak więc może to jest potrzebne?

 • naw18

  Oceniono 10 razy 0

  Móóóóóódlmy sieeeeeee...
  O panie, jesli gdzies tam jesteś, daj nam zdrowie, bo na rozum za późno, tym bardziej , ze sa sprzeczne opinie jak należy to slowo rozumieć... I moze w koncu powiedz nam o co tu chodzi, skąd jesteśmy, dlaczego robimy to co robimy i dokad idziemy...I moze wyjasnij, czy istniejesz... a jesli tak, to dlaczego nas olewasz?

 • stanislaw.sk

  Oceniono 16 razy 0

  ...to biskupi mają swój klub parlamentarny, a Ordo luris koło poselskie? Dziwne, bo w koło Wojtek kłamliwie powtarzają, że do polityki się nie mieszają, sex ich nie ciekawi, pedofilią są zgorszeni i to dzieci ich do niej prowokują....

 • amg53

  Oceniono 10 razy 0

  tak na ogląd,to ta pani ma poważny problem z prokreacją i wizerunkiem kobiety,może wrodzona anoorgazmia ???

 • pepper-salt

  Oceniono 18 razy 0

  Czy Godek to z angielskiego bożek? God - Bóg to Godek - bożek(?).

 • spyderman2

  Oceniono 20 razy 0

  pisi nierząd totalny to ciągła ksenofobia i prymitywizm.

 • pietia503

  Oceniono 14 razy 0

  takie pomysły jak ta cala kaja nawiedzone baby mają albo z niedojeba albo z pierejeba. Chyba to pierwsze u niech bo w czasie ru...ia się modli chyba. Ohyda.

 • tegepe

  Oceniono 18 razy 0

  Ile dzieci ma ta niuńcia z tą śmieszną grzywką?

 • hastatrespasos

  Oceniono 7 razy -1

  Hierarcha nie będący ani autorytetem moralnym, ani żadnym innym, grzesząc nie tylko pychą bredzi: „Dotąd zarzucano nam, że faceci w czarnych sukienkach próbują coś narzucać polskim kobietom...” ZARZUCANO? A więc wypiera się, że kościołek jako instytucja, i jego sukienkowi żołnierze, wywierał zawsze, a teraz jeszcze bardziej bezczelnie, wywiera presję na pozbawienie kobiet ich podstawowego prawa. Do swobody decydowania o swym ciele i o macierzyństwie, bez pytania ani spowiednika, ani sPISkowego politruka. Takich perfidnych faryzeuszy, łgarzy, hoduje właśnie kościółek – siedlisko i wylęgarnia wszelkiego zła. W Polsce trzeba zbierać podpisy pod wnioskiem o referendum na temat przywrócenia świeckiego państwa, i zdecydowanego rozdziału państwa od kościoła, a nie pod całkowitym zakazem aborcji. Ta inicjatywa Kaji Goździk to znakomity wkład tej czarnej sotni, tych (wg Boya) naszych czarnych okupantów, do Roku Praw Kobiet ogłoszonego właśnie przez Sejm Kaczego Gumna na 2018 r.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX