Komentarze (109)
"Nie dam się zastraszyć" - Bodnar nie zamierza rezygnować ze stanowiska
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tlen69

  Oceniono 2 razy 0

  Wspieramy Pana i popieramy. Tylko NIE CZŁOWIEK nie myli się !!! Każdemu człowiekowi może zdarzyć się lapsus z powodu braku uzupełnienia pełnego toku rozumowania. Wywiady mają określony czas.

 • ponury424

  0

  Polacy popełniają błąd, przyjmując narrację, wykazując się kurtuazją, żeby nie obrazić uczuć nacji, których potomkowie byli katami ich przodków, że byli mordowani przez mitycznych hitlerowców, nazistów, komunistów, banderowców, etc. A np. skład narodowościowy Brygady Dirlewangera, liczącej około 3 tys. żołdaków, która w ramach policyjnej grupy Reinefartha dokonywała pacyfikacji Powstania Warszawskiego, przedstawiał się następująco, Niemcy, około 2000, Rosjanie-400, Żydzi-268, Romowie-240, Ukraińcy-120. Ta mieszanina ludobójców, wraz z policjantami Reinefartha, jedynie na Warszawskiej Woli, w dniach 5-9 sierpnia 1944 roku, bestialsko wymordowała ponad 60 tys. Polaków, mieszkańców Woli, w tym przeważnie kobiet i dzieci. I to w tym czasie, gdy powstańcy warszawscy jeden z trzech czołgów które posiadali, skierowali do wyzwalania obozu, tzw. Gęsiówki w którym w tym czasie więźniami byli Żydzi. W tym wypadku też należy obwinić panie Bodnar, poza bezsporną winą narodu niemieckiego, który w Polsce reprezentował Wehrmacht, SS, Gestapo, narody, Rosyjski, Żydowski, Romski i Ukraiński.

 • philosophe

  0

  Brawo Panie Bodnar ! Nalezy walczyc z tym powszechnym zaklamaniem i tumiwisizmem w Polsce- m.in. w sprawie kapusia Walesy, lecz rowniez czerwonych zdrajcow i innej halastry. Agent Rosji i zdrajca Polakow Dmowski uznawany jest przez niedoinformowanych za bohatera..

 • darazetes9898

  Oceniono 22 razy 0

  idzcie plebsie potomkowie szmalcownikow mordercow Zydow do Sadu Polskiego na Bodnara , na Comey na Hartmana , tak Hartman napisal tydzien temu POLACY ZABILI 100.000 ZYDOW , liczba znacznie zanizona , idzcie do sadu macie ich !!!!!! zbeszczecili plebs polski , NIGDY NIE POJDZIECIE BO WIECIE ZE PRZEGRALIBYSCIE !!!!!!!!!!! ZAWLECZCIE ICH DO SADU , CZEKAMY ! klamcy polskiego sasiedzkiego holocaustu

 • darazetes9898

  Oceniono 26 razy 0

  BRAWO panie Bodnar jest pan czlowiekiem honoru , TAK POLACY WYMORDOWALI , WYDALI , SPALILI OKOLO 200.000 POLAKOW POCHODZENIA ZYDOWSKIEGO . Napisal o tym publicznie prof. Hartman dajac bardzo skromna liczbe mordow 100.000 . dobre i to . Jest pan niezwyle odwaznym czlowiekiem , pocieszajace cos sie zmienia ,, juz nie groza szubienica . oprocz tego jest okolo 25 ksiazek na temat SASIEDZKIEGO HOLOCAUSTU .

 • Andrzej Sakowski

  Oceniono 1 raz -1

  Panie Bodnar, tu nie chodzi o straszenie. Nikt Pana nie straszy. Pan znowu plecie głupoty. Pan szkodzi swoimi wypowiedziami naszemu krajowi, a ponieważ Pan tego nie rozumie, powinien poddać się Pan do dymisji. Jeszcze powtórzę nikt panu nie grozi, pana po prostu nikt o zdrowych zmysłach nie chce na tym stanowisku. Pana obowiązkiem jest obrona praw każdego człowieka, ale przede wszystkim praw polskiego człowieka, a to Panu jakoś kiepsko idzie

 • getz54

  Oceniono 11 razy -1

  Lekcja 2 z eseju Timothy Snydera ,,O Tyranii,, Broń instytucji.
  ,,To instytucje pozwalają nam zachowac przyzwoitośc,, ...... ,, Istytucje nie obronią się same. Jezeli nie będziemy chronic kazdej z nich od samego początku, runą jedna po drugiej,, Dlatego bolszewicka rewolucja, podobnie jak i ta PiS-owska, zlikwidowała wszelkie instytucje pozarządowe kontrolujące ich poczynania. Odebrała finansowanie, wysłała kontrole, zakwestionowała podstawy prawne ich istnienia. W 1933 roku Niemcy podobnie jak obecnie Polska, stały się państwem jednopartyjnym, w którym upokorzono wszystkie najwazniejsze instytucje państwa. Aby zatwierdzic ten nowy ład, władze Niemiec ogłosiły referendum, w którym ,,prawidłowa,, odpowiedz była oczywista. Nasze referendum za rok. Niektórzy niemieccy Zydzi jak wielu Polaków w 2015r. w Polsce zagłosowali zgodnie z zyczeniem nazistowskich przywódców w nadziei, ze ten gest lojalności uczyni ich częścią nowego systemu. Była to jednak prózna nadzieja. Zydzi zostali wysłani do Oświęcimia, Polacy pozostali w Polsce gorszym sortem. Przypomnijmy sobie zazartą walkę PiS-u o stanowisko RPO w 2015r. Jeszcze przed wyborami parlamentarnymi PiS zaczął zawłaszczanie państwa. Tak jak Stalin gdy wojska alianckie walczyły na plazach Normandii ,,wyzwalał kraje bałkańskie i ustalał na ich terytorium swoją władzę.

 • darazetes9898

  Oceniono 19 razy -1

  Bodnar , Comey , Hartman ludzie honoru ludzie ktorzy sie nie boja plebsu ! POLACY WYMORDOWALI DECHAMI , SPALILI , WYDALI , POLICJA POLSKA ROZSTRZELIWALA , TLUMILA POWSTANIE W GETTCIE , 200.000 OBYWATELI POLSKICH POCHODZENIA ZYDOWSKIEGO ! JEDYNY PREZ. POLSKI KWACH ODDAL TYM OFIAROM 1 PROCENTOWI CZESC W JEDWABNEM. JEST JUZ 30 KSIAZEK NA TEN TEMAT I PIEKNY ARTYKUL HARTMANA z bardzo skromna liczba ofiar 100.000 ale niech i tak bedzie wy wszyscy klamcy Polskiego Sasiedzkiego Holocaustu palicie sie w piekle CALA WIECZNOSC modle sie aby Bog o was nie zapomnial !

 • pietrix79

  Oceniono 17 razy -1

  Bardzo dovrze powiedział. A reakcja? Cóż, prawda w oczy kole... Kto uważa że nie było Polaków pomagających w eliminacji Żydów Hitlerowcom w czasie wojny, powinien się dwa razy zastanowić czy dyplom ukończenia szkoły nie był w jego/jej przypadku nadużyciem. Obecna władza tak kocha historię, że wbrew faktom będzie twierdzić co innego, ale to tylko czasowe upośledzenie w budowaniu narracji nacjonalistycznej, a nie fakty historyczne. Wiele krajów ma ten sam balast w tej kwestii. Nie należy już dzisiaj chodzić za Żydami i przepraszać bez końca za czyny sprzed wielu lat, ale nie można też tak kłamać, że takie wydarzenia miały miejsce. Nie nam oceniać czyny i wybory osób żyjących w tych okrutnych czasach. Obyśmy w naszych czasach nie musieli się obawiać, że to się może powtórzyć. A może się powtórzyć.

 • six_a

  Oceniono 18 razy -2

  powiesz prawdę i jeszcze weź przeproś. niedługo w podręcznikach od historii będzie, że lech kaczyński pokonał hitlera po wyrównanym pojedynku w bierki.

 • stefan4

  Oceniono 8 razy -2

  Po cholerę spierać się o tak zamierzchłe sprawy? Przecież od końca II wojny światowej minęły już 4 pokolenia, a ostatni ludzie, którzy mogą ją jako tako pamiętać, mają już co najmniej 90 lat.

  Niech historią zajmują się historycy, a my mamy dość problemów współczesnych.

 • nygga

  Oceniono 10 razy -2

  Bodnar - The Last Man Standing.

 • wan20_3

  Oceniono 20 razy -2

  To za komuny tak nie atakowała władza Rzecznika jak te Szmaciaki z PiS i kundle od Kukiza.

 • sara-banda

  Oceniono 24 razy -2

  Ma Pan Bodnar rację. A teraz najbardziej drą japy pewnie potomkowie szmalcowników, którzy nadal biją i nawołują do pogromów ludzi innych ras. Np. z czym się spotkała w polskich miastach wycieczka berlińskich licealistów? - właśnie z tym, o czy mówi Pan Bodnar.

 • jes-ter

  Oceniono 19 razy -3

  Pisowskie karły moralne chcą odwołania Bodnara. Wiedzą, że wyższość moralna jest po jego stronie.

 • matrel

  Oceniono 13 razy -3

  Aha, to już z komentarzy znamy opinię przewodniej siły narodu na temat RPO...

 • laik404

  Oceniono 44 razy -4

  Brawo za odwagę Panie Bodnar!

  Pisowska swołocz nienawidzi każdego mądrego, niezależnego człowieka i próbuje go zaszczuć.

  Dziś głowę wysoko podnoszą miernoty potrafiące tylko podstawiać kuwetę. Ale oni "odważni" tylko dlatego, że na wysokich stołkach wokół same inne miernoty, a wszystkim steruje mściwa menda z Żoliborza

  No - dalej ruskie pachołki, nie spać. Do minusowania!

 • cyreliusz

  Oceniono 12 razy -6

  /Bodnar oskarża Polskę , Polaków o współudział w Holokauście./ W trybie natychmiastowym powinien przestać pełnić urząd.

 • zd46

  Oceniono 19 razy -7

  Jedyne slowa przepraszajace a stanowiace motto dzialania PiS-u, to ( w lagodnej formie): "SPIEPRZAJ DZIADU" !!!! Nikt z nich nie przeprosi !!!

 • kemor234

  Oceniono 37 razy -9

  Lech Wałęsa swoje wystąpienie w amerykańskim senacie rozpoczął słowami
  "My Naród ... ". Otrzymał owacje na stojąco.
  Wystąpienia Kaczyńskiego do "Polaków?" ochrania policja ...
  Czy ktoś zauważył różnicę ?????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX