Komentarze (47)
PiS może zrobić wszystko, co chce? ''Może wszystko. Ale w ramach konstytucji''
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • endrju1521

  Oceniono 4 razy 0

  W kraju Kossakowskich, Kuklińskich, Lubomirskich, Radziwiłłów,

  PiS może zrobić wszystko !

  Po nich, choćby potop...

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 4 razy 0

  ''Może wszystko. Ale w ramach konstytucji''
  I tak też będzie - wystarczy zapytać w Trybunale Konstytucyjnym.

  Gdzie więc problem?

 • oby.watel

  Oceniono 4 razy 0

  Profesor Monika Płatek nie powiedziała, że PiS może wszystko ale w ramach konstytucji. Jeśli taki tytuł nie jest manipulacją, to czym jest? Nie mówiąc już o tym, że stawia w złym świetle p. prof., bo sugeruje, że nie wie co mówi.

 • tom_58

  Oceniono 2 razy 0

  Najpierw Pis "Może wszystko. Ale w ramach konstytucji".
  A dalej "To, z czym mamy do czynienia w Polsce, to łamanie porządku prawnego".
  Które zdanie prawdziwe?
  Skoro PIS może zmieniać w ramach konstytucji, to gdzie tu łamanie porządku prawnego? Jedno zdanie z drugim nie trzymają się kupy.
  Pani Płatek niby profesor prawa, a najzwyczajniej w świecie konfabuluje (czytaj - kłamie). A może po prostu robi ze słuchaczy durni.

 • jtby

  0

  "Demokracja na tym, polega, że władza może wszystko, ale w ramach konstytucji" Tak możemy sądzić my maluczcy, że konstytucja jest ważnym, fundamentalnym aktem prawnym. Dzisiejsza władza wychodzi z założenia jak w dowcipie: demokracja, demokracją, ale porządek musi być, że władza może wszystko nie w ramach konstytucji, ale mimo konstytucji. Być może za jakiś czas ludzie będą myśleli, że konstytucja, to drugie imię Kaczyńskiego, tak jak dzisiaj niektórzy kiedy słyszą Tygrys i Eufrat, to myślą że chodzi o Michalczewskiego i jego brata.

 • polskagolyzad5

  Oceniono 2 razy 0

  PRAWO W POLSCE JEST PISANE NA KOLANIE I TAK OD 1051 .DO TEGO POLSKA I POLACY SĄ NIE PRZYSŁOWNI DO REGUŁ PANUJĄCYCH W EUROPIE- CZYLI POLACY OD ZAWSZE SWOJE I EUROPA SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy -1

  PiS rządzi w imię soweckiego prawa i sowieckiej sprawiedliwości. Partia finansowana przez GRU poprzez piramidę finasnową HOPS senatora Grzegorza B.

 • starszy-65

  Oceniono 2 razy -2

  Oczywiście, że w ramach konstytucji i stworzonych ustaw bo tylko Stalin sam rządził a nawet Hitler i NSDAP rządzili w ramach obowiązującego w ówczesnych Niemczech prawa czyli konstytucji itd itp.

 • rob-au

  Oceniono 4 razy -2

  Zmienimy Konstytucje w czym problem ? e

 • jojne.klajnszwanc

  Oceniono 5 razy -3

  No i PiS robi to w ramach konstytucji. Ustawa o sądach wprost odwołuje się do art. 180 konstytucji pkt. 3-5. Choćby lepsza kasta się zesrała na tęczowo i posypywała to różowym brokatem nie da rady wmawiać, że ustawa jest niezgodna z konstytucją.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 5 razy -3

  To ciekawy motyw wiec jesli np. wladze ZSRR PRL czy innego demoluda nie lamaly konstytucji wiec z punktu widzenia tej wielkiej myslicielki byly to panstwa wzorcowo demokratyczne. Teraz wyslij dziecko na uniwersytet po roku spiora mu mozg i samo przestanie zadawac pytania.

 • wujek_12

  Oceniono 14 razy -10

  "Konstytucja wymyślona przez Kwaśniewskiego Kalisza i Michnika
  przy obfitej ilości alkoholu w przeciągu półtora miesiąca"
  cytat z wypowiedzi Józefa Zycha marszałka seniora z PSL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX