Rulewski przyszedł do Senatu w więziennym drelichu. ''Kraj zamienia się w zakład karny''

Senator Jan Rulewski przyszedł do Senatu w więziennym drelichu. Dziś Senat ma głosować nad ustawą o SN.

Jan Rulewski przyszedł na dzisiejsze obrady Senatu w więziennym drelichu. - Ten strój jest jak najbardziej adekwatny do tego, co się dzieje w Polsce. Nasz kraj przekształca się systematycznie w zakłady karny - mówił senator PO w rozmowie z dziennikarzami. Senator ma też białą różę - jak uważa Jarosław Kaczyński - znak nienawiści. 

Jan Rulewski w latach 80. był jednym z najbardziej znanych działaczy Solidarności. I sam przekonał się, jak wygląda życie w więzieniach.

PiS przeforsowało w błyskawicznym tempie pakiet ustaw dot. sądów, w tym Sądu Najwyższego, które de facto uzależniają je od ministra sprawiedliwości. Po awanturze przyjął je Sejm. Dziś Senat ma głosować nad ustawą o Sądzie Najwyższym. 

Wczoraj w wielu miastach Polski odbyły się protesty przeciwko zmianom.

''Demokracja umiera w ciemności''

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (245)
Rulewski przyszedł do Senatu w więziennym drelichu. ''Kraj zamienia się w zakład karny''
Zaloguj się
 • lord_of_the_ducks

  Oceniono 43 razy 21

  Po naszej stronie są Wałęsa, Frasyniuk, Rulewski, Pinior, Łożiński, Borysewicz i wielu innych

  Po stronie Kaczora jest prokurator stanu wojennego Piotrowicz, przyjaciel kapusia SB i szpiega GRU Macierewicz., kapuś SB Zelnik, towarzyszka Łaniewska zasłużona wielce za prace na rzecz PRL, i wiele postkomunistycznej swołoczy, która nie zdążyła spłynąć rynsztokiem historii

 • do_podziwu

  Oceniono 43 razy 19

  Niech zobacza rzadzcy w jakich strojach ...przez lata beda paradowac w czasie polgodzinnych spacerkow.

 • guru133

  Oceniono 32 razy 16

  I tak oto dożyliśmy czasów, kiedy bohater walczący kiedys o wolną Polskę musi znowu protestować przeciwko poczynaniom sekty kurdupla, który wtedy siedział jak mysz pod miotłą pod spódnicą mamuśki i głaskał kota a teraz horda jego płatnych najemników i trolli wyśmiewa się z tego bohatera na tym forum. Ale, pokonaliśmy komunę w latach osiemdziesiątych, pokonamy nowokomunę genseka Kaczyńskiego,m którego celem jest zniszczenie demokracji w naszym kraju. A butnej marionetce tego rządu, straSzydle radzę dalej nie przynosić wstydu powiatowi oświęcimskiemu, gminie Brzeszcze i wsi Przeciszów.

 • czytakczynie12

  Oceniono 30 razy 10

  To jest autentyczny uniform pana senatora z czasów, gdy był więźniem komunistycznym. Teraz znowu nadchodzą czarne czasy dla Polski.Strój jest adekwatny do sytuacji. PiS nas zniewala. Opozycja i jej wyborcy nie mogą czuć się bezpiecznie. także wyborcy Także wyborcy PiS też odczują rządy dyktatury. Będziemy bardzo szybko biednieć. Nasza obecność w UE zagrożona, osamotniona Polska łatwym łupem dla Rosji. Niewiarygodne, co się porobiło.

 • larsek

  Oceniono 25 razy 9

  Palikot był zbyt radykalny? Zbyt antyklerykalny? Teraz mamy rachunek za to od spółki z Watykanu i PIS-U!

 • mitochondrium52

  Oceniono 40 razy 8

  @carolina_reaper: ..."Taki menel jest senatorem RP? Pora to zmienic"...

  carolina, Rulewski poznawal wiezienia od srodka jako kare za walke o demokracje kiedy ty jeszcze w pieluchy szc*alas albo cie w ogole na swiecie jeszcze nie bylo, po to abys dzis mogla te twoje intelektualne baki publikowac. I to jest negatywna strona demokracji ale trzeba z tym jakos zyc :(

 • maras63

  Oceniono 15 razy 7

  Mógł przyjść w pasiaku, w końcu PiS to faszyści, nieprawdaż?

 • rafikman

  Oceniono 16 razy 6

  Pisowski kundel Rachoń przebrał się kiedyś za penisa. Po co się w ogóle przebierał ? To tak jakby założyć maskę na maskę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX