Jacek Żakowski zaprasza Jarosława Kaczyńskiego na kawę. ''Żeby poprzekonywać'' [341. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne.

Miejsce 1. w notowaniu 340 naszej "Listy" zajął fragment o snajperach konferencji prasowej z udziałem m.in. komendanta głównego policji, choć główną rolę odegrali raczej w tym fragmencie dziennikarze, na miejscu 2. - ubiegłotygodniowy zwycięzca, czyli o perspektywie łączenia z Tomaszem Lisem w areszcie, na trzecim: fragment tej samej konferencji prasowej, o której już wspominaliśmy, ale tym razem w roli głównej - Jarosław Zieliński.

Wśród premierowych propozycji w notowaniu 341. dużo fragmentów magazynu EKG, w tym jeden ze stałych, choć nieplanowanych wcześniej punktów tego programu, czyli próba przetłumaczenia żargonu ekonomicznego na język polski, ale też na przykład: że rodaka można rozpoznać po sylwetce. Ponadto: o partiofobii, czyli - między innymi - co ma do powiedzenia PSL, o drukowaniu internetu i wreszcie: o zaskakujących nieco pasjach z dzieciństwa.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 341 liście przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM