Żakowski: Liderem w kategorii ''pa, pa'' jest Jan Szyszko. Katastrofalna ocena Beaty Szydło

Kto do dymisji? Szyszko, Radziwiłł i Macierewicz. - Ciekawe, że jak się pyta Polaków o poszczególnych członków rządu, to dominują oceny negatywne, jak się pyta o rząd - pozytywne - komentował w TOK FM Jacek Żakowski.

Dziś mijają dwa lata od wyborów, które wygrało Prawo i Sprawiedliwość. W ostatnich dniach wiele słyszy się o planowanych zmianach - zapowiada je premier Beata Szydło, ale mówi się też o zmianie na stanowisku szefa rządu. Czy premierem zostanie Jarosław Kaczyński? Tego nie wiadomo, ale z sondaży wynika, że Polacy nieszczególnie tego by chcieli.

Jak Polacy oceniają pracę szefów resortów? W dzisiejszym ''Dzienniku Gazecie Prawnej'' sondaż o tym, jak Polacy oceniają ministrów. -
Rekordzistą w kategorii ''pa pa'' jest min. środowiska Jan Szyszko (69,4 proc. ankietowanych chce jego wymiany), niewiele gorszy min. Radziwiłł (63 proc.) - referował w Poranku Radia TOK FM Jacek Żakowski. Jak podkreślał ''niewiele gorszy jest min. Macierewicz''. - Oceny członków rządu są dość katastrofalne, zwłaszcza jeśli się porówna z oceną szefa rządu - mówił Jacek Żakowski. Wg sondażu Szydło nawet wśród wyborców PiS ma  ''słabą czwórkę''. Wśród ogółu pytanych dwóję z minusami. - Ciekawe, że jak się pyta Polaków o poszczególnych członków rządu, to dominują oceny negatywne, jak się pyta o rząd - pozytywne. I co z tym zrobisz? - pytał retorycznie Żakowski.

TOK FM PREMIUM