Komentarze (176)
Ordo Iuris chce ścigać za turystykę aborcyjną. Ewa Siedlecka komentuje
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • justas32

  Oceniono 11 razy 11

  Opierając się na bogu który nie istnieje i własnych prymitywnych przesądach żądają zabrania praw obywatelom i zmuszenia prawem wszystkich do wyznawania ich światopoglądu. Banda ciemniaków ...

 • ostr77

  Oceniono 11 razy 11

  Nie kumam. W Holandii można palić zioło legalnie. Pytanie czy w takim razie organizowanie turystyki do Holandii z opisem takich lokali gdzie to można robić jest nielegalne ? No i czy palenie zioła przez Polaka w Holandii jest nielegalne, no chyba jednak raczej nie.

 • critto

  Oceniono 10 razy 10

  Fanatycy z Ordo Iuris mają PECHA, bo kliniki przeprowadzające aborcję za granicą - w Niemczech, Holandii, Szwecji, Czechach, na Słowacji i w wielu innych krajach - ogłaszają się za granicą. Bez żadnego problemu można znaleźć takie oferty po polsku i w innych językach. Co więcej, przynajmniej niektóre z tych zakładów oferują transport na miejsce wykonania zabiegu, za dodatkową opłatą lub wliczony w cenę. Tak więc niepotrzebne żadne "pomocnictwo", wystarczy dowolna wyszukiwarka internetowa, np. google, duckduckgo, bing itd. Można też skorzystać z pomocy organizacji Kobiety na Falach (Women on Waves).
  Co więcej, podejrzewam że nawet gdyby ktoś zamieścił listę takich klinik na swoim blogu w Polsce, to i tak nie ponósłby za to żadnej kary. Kliniki te przecież pozwalają również na wykonanie aborcji zgodnej z polskim prawem, tj. w przypadku gwałtu, kazirodztwa, zagrożenia życia lub zdrowia matki, lub ciężkich wad płodu. Można więc zamieścić taką listę a w razie problemów argumentować, że jest ona skierowana właśnie do kobiet będących w jednej z w/w sytuacji - po prostu osoba zamieszczająca bardziej ufa zagranicznej służbie zdrowia, niż polskiej, poza tym w Polsce można napotkać na problemy z tzw. klauzulą sumienia, nawet w przypadku aborcji 100% legalnej wg polskiego prawa. Tak czy inaczej, Ordo Iuris może kobiety i lekarzy CMOKNĄĆ W RZYĆ.

 • frogman

  Oceniono 12 razy 10

  pan Blaszczak powinien mieć listę kobiet w ciąży i wydawać im specjalne paszporty zezwalające na wyjazd

 • grubel

  Oceniono 9 razy 9

  Budowniczowie dróg będą notorycznie pociągani do odpowiedzialności jako, że wybudowali drogę która pomogła przedostać się za granicę w celu dokonania aborcji.

 • uthark

  Oceniono 9 razy 9

  Katollahowie z Ordo Iuris i fanatycy muzułmańscy w zasadzie niczym się nie różnią.

 • uthark

  Oceniono 9 razy 9

  Ordo Iuris nie zna prawa! Przecież jeśli kobieta podda się aborcji w kraju, w którym jest ona legalna, to żadnego pomocnictwa nie ma, bo nie ma przestępstwa!

  Kotollahom coś się pomieszało we łbach. Fanatyzm religijny lasuje im mózgi.

 • uthark

  Oceniono 9 razy 9

  Ciekawe, czy będą ścigać:
  - pilotów samolotu, którym kobieta uda się za granicę w celu dokonania aborcji;
  - maszynistę pociągu, którym dojechała do samolotu;
  - kierowców autobusów/motorniczych tramwajów, którymi jechała ta kobieta na trasie do aborcji;
  - pracowników, którzy położyli chodnik, używany przez tę kobietę w drodze do aborcji.

 • me_on_gazeta

  Oceniono 9 razy 9

  Ordo iuris może sobie chcieć kontrolować internet, tak jak ja mogę sobie chcieć polecieć w kosmos :) Przy czym to drugie jest przynajmniej teoretycznie możliwe.

 • cep_0

  Oceniono 9 razy 9

  Pytam się o jedno :
  (jako ultra katolicy muszą odpowiedzieć bez kłamstwa)
  Czy kiedykolwiek te wściekłe baby z Ordo Iuris nie stosowały antykoncepcji i ile mają dzieci (5 -6), a może jak króliki po 63 sztuki?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????.

 • anty_jar

  Oceniono 9 razy 9

  ciemnota górą, niedługo stosy i palenie książek

 • kleopatra51

  Oceniono 9 razy 9

  niech zaczną ścigać tatulków, którzy na wieść, że dziecko jest chore, porzucają matkę i dziecko, nie troszcząc się o ich los i pozostawiając bez opieki i pieniędzy

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 9 razy 9

  Ordo Iuris + PIS = "i zapłoną stosy"

 • robusto

  Oceniono 8 razy 8

  Trzeba przyznać, że analogie do ISIS są jak najbardziej na miejscu. Po przeczytaniu tego tekstu dochodzę do wniosku, że gdyby dać im broń do ręki bez wachania zabiliby każdego kto nie jest z nimi. Fanatyzm jest dużo gorszy od aborcji.... I o ile Boże istniejesz, chroń nas przed takimi fanatykami.

 • rumpa

  Oceniono 10 razy 8

  Przepraszam, obowiązkowy przegląd dupy przed każdym wyjazdem za granicę? Gabinety ginekologiczne na lotniskach?

 • aria-pura

  Oceniono 8 razy 8

  Ale o co te pretensje i do kogo, pizduchna? To logiczna konsekwencja WASZEGO POSTĘPOWANIA, waszego "kompromisu aborcyjnego", waszej "przyjaznej neutralności kościoła i państwa", waszego włażenia czarnym w dupska bez wazeliny. Każdy, komu się nie podobało robienie z tego kraju watykańskiej kolonii, był przez was zajazgotywany i nazywany "prymitywnym antyklerykałem", więc teraz nieprymitywne proklerykały tak wam żywot osłodzą, że będziecie żebrać o azyl w Iranie. I dobrze wam tak, platfusia kołtunerio. Najwyższy czas, żebyście zaczęli odczuwać skutki tego, do czego doprowadziliście ten kraj.

 • gburiaifuria

  Oceniono 8 razy 8

  przede wszystkim ordo luris, czy jak tam to zwal powinno zostac zdelegalizowane, a jego czlonkowie scigani za przynaleznosc do tego stowarzyszenia.

 • freejazzy

  Oceniono 8 razy 8

  Dawniej to były czasy! Paszporty leżały sobie na posterunku policji i żeby je odebrać trzeba było pójść grzecznie z odpowiednim papierkiem na komendę i paszport odebrać. Nikt nieodpowiedni zagramanicę się nie prześlizgnął.
  Teraz paszporty mogły by być przechowywane u proboszcza pod kluczem. I wydawane po zaliczeniu testu ciążowego.
  Tylko ta cholerna strefa Schengen psuje cały koncept...

 • K R-ki

  Oceniono 8 razy 8

  Te kur*y trzeba zacząć tępić jak regularnego okupanta. Do czego to doszło żeby talibańskie śmieci zaczęły rządzić życiem dorosłych ludzi w europejskim kraju ?

 • Piwo Jasne

  Oceniono 8 razy 8

  Kobiety zaprawdę powiadam wam że owulacja nie zakończona ciążą jest morderstwem. Zwracam się do Ordo Iuris o wzięciu tego procederu pod uwagę .Polki pod tym względem to pospolite morderczynie .

 • justas32

  Oceniono 10 razy 8

  Proszę Ordo Juris o przedstawienie dowodu na istnienie boga. Nie ma takiego dowodu ? To spadajcie za Ural ...

 • mat.31

  Oceniono 10 razy 8

  Katolicy w końcu pozamykają wszystkich do więzień w tym kraju. To jest jak wirus.

 • feurig59

  Oceniono 7 razy 7

  Ordo Iuris brazylijska sekta z kryminalną kartoteką będzie się brała za Polaków.
  Z pomocą PiS.

 • starveling

  Oceniono 7 razy 7

  Chcesz zapisać się na wizytę u ginekologa? Jedź na granicę!!!

 • 55pagus

  Oceniono 7 razy 7

  Słyszałam, że ciężarne mają internować, żeby nie mogły usunąć ciąży.

 • marywil2012

  Oceniono 7 razy 7

  Disordo juris: już widzę jak prokuratorzy ziobory jeżdzą zagranicę i korzystają tam z pomocy prawnej państw gdzie przeprowadzona zostanie aborcja. Z pewnością te państwa pozwolą obciążyć własnych lekarzy odpowiedzialnością. Tak więc typowe straszonko i dodajmy skierowane w istocie do własnego elektoratu pisowskiego, bo to właśnie dziewczyny z konserwatywnych środowisk dokonują niestety aborcji, o czym można przeczytać w badaniach cbos przed jakiegoś czasu, bo środowiska te są arcykatolickie i jednocześnie arcytolerancyjne dla dzieci pochodzących ze związków nieformalnych.

 • eski57

  Oceniono 7 razy 7

  - ciekawym , czy Ordo Iuris prowadzi , albo ma związki z hospicjum , lub ośrodkami opieki dla ułomnych dzieci – np. przy klasztorach ?

 • duchswiety124

  Oceniono 7 razy 7

  czytam, przeglądam te posty i zastanawiam się nad tym, skąd, do q... nędzy te pisowskie katooszołomstwo ma na wyborach takie poparcie. W 99 na 100 postów, na kosciele, Kaczorze, Mordoyuris itp. zbokom wieszacie psy, narzekacie na nich, a jak przychodzi co do czego, to głosujecie na nich, prowadzacie swoje pociechy do zboczonych katechetów, prowadzacie do komunii, przyjmujecie czarnosukienkowych po kolędzie i bulicie ostatnie grosze za jakieś fantasmagorie. Zdecydujcie się - albo rybka albo pipka!

 • jggc

  Oceniono 7 razy 7

  Katole chcę narzucać swój światopogląd wszystkim ludziom dokładnie tak jak ISIS tyle że w katolskim wydaniu. Niezdolni do założenia rodzin faceci w sukienkach są rakiem tego narodu, rakiem. Nie dajmy się tym zboczeńcom, wystarczy nam plastuś ugięty klęcznik w pałacu Namiestnikowskim.

 • jerzytop

  Oceniono 7 razy 7

  Idioto ze zdjęcia . Gdyby naprawdę Polska była katolicka i gdyby wszyscy tacy jak ty człowieczku przestrzegali wartości chrześcijanskich to m.in nie było by proboszczów z Porschami w garażu ,nie było by cenników w kościołach i brania nawet parę tys za pogrzeb ,nie było by obkładania ludzi parasolkami w kościołach lub zaraz po wyjsciu z niego ,nie było by dzieci chorych proszących o datki na zabieg lub na wykupienie nierefundowanych leków . W ogóle Polska była by krajem mlekiem i miodem płynącym

 • Maciej M

  Oceniono 7 razy 7

  lotne patrole w strefie nadgranicznej,z przeszkolonymi czlonkami SG,w mobilnych pojazdach ginekologicznych....gdzie ten kraj zmierza.....jakis czas temu myslalem o powrocie z rodzina do Polski...ten rzad,i ta organizacja(KK) zdecydowanie mnie odwodzi od tego...

 • ida61

  Oceniono 7 razy 7

  co ma jakas wariacka sekta katolicka do nie katoli w Polsce/ pisze katole - bo to z katolikami na zachodzie nie ma nic wspolnego, polscy katole ot taka powinna byc nazwa - wszystko na pokaz, wpieprzanie sie w brzuchy kobiet , nie ma to nic wspolnego z wiara, bo jak ktos jest katol to przestrzega swoich 10 przykazan a polscy katole nawet nie przestrzegaja slow swoich papiezy z watykanu.Dlaczego ta wariacka sekta chce narzucic przekonania najezdzcow z watykanu innym Polakom, nie katolom. niech wprowadza podatek na kosciol katolski w polsce obowiazkowow a wtedy oakze sie ze katolikow jest 30 %

 • ida61

  Oceniono 9 razy 7

  jesli bede chciala usunac ciaze jakas siostra, corka, matka to jej prawo i w mojej rodzinie pomoge takiej osobie zagranica. nikt nie ma prawa soadzac kobiety ktora nie chce miec dziecka downa czy jakiegos potworka, czy z gwaltu albo ja na dziecko nie stac. kto zajmie sie dzieckiem uposledzonym jak zabraknie rodzicow? zrzuci sie na barki ciotki, wuja, siostry i schrzani sie ich zycie, bo komus zachcialo urodzic to cos

 • Michał Kokot

  Oceniono 7 razy 7

  tacy z nich katolicy jak z koziej dupy traba-fanatycy jeszcze na stosach by chcieli palic

 • popijajac_piwo

  Oceniono 8 razy 6

  "Stowarzyszenie Ordo Iuris chce, aby prokuratura ścigała każdego, kto pomógł w przeprowadzeniu aborcji poza granicami kraju. Miałyby za to grozić trzy lata więzienia."

  Nie prościej zamknąć granice? Co się będziecie drobniakami brandzlować...

  Wolałbym zobaczyć kościoły zamienione na świetlice, przedszkola czy biblioteki, ale obawiam się, że prędzej zobaczę płonące kościoły i czarnobyli na latarniach w tym kacapsko-watykańskim kondominium...

 • spyderman2

  Oceniono 6 razy 6

  najpierw przestańcie kraść piSSiory i lać żony jak pissi posłowie

 • topjar

  Oceniono 6 razy 6

  Idąc tym tropem, powinniśmy ścigać polskich turystów w Amsterdamie
  oraz tych przestępców "drogowych morderców" mających 0,7 promila w Luksemburgu oraz Londynie, myślę jeszcze że można by ściągnąć Cejrowskiego za to że sobie kupił Gnata w stanach a i bym zapomniał (...) wyciąłem bo witki mi opadły.

 • 99venus

  Oceniono 6 razy 6

  W ramach pomocy polskiej kobiecie chciałem zamieścić adresy czeskich klinik proponujących Polkom zabieg aborcji.Post został zablokowany i ukazał się komunikat,że zawiera treści niedozwolone.Pewnie Ordo Iuris przekazała już zakaz do portali.Za pierwszych rządów PiS zakładano podsłuchy ginekologom i anestezjologom asystującym przy aborcjach. Teraz siły i środki rzucono na front turystyki aborcyjnej
  Żeby się nie narażać parafialnej inkwizycji informuję,że wystarczy wpisać w przeglądarkę "aborcja Czechy" lub inny kraj i mamy już pełną informację.

 • teresazpierdziszewa

  Oceniono 6 razy 6

  to moze na lotniskach i na granicy teraz kazda babke powinien badac celnik ginekolog amator? jak w ciazy, to nie wypuszczaja, a jak nie w ciazy to moze jechac.

 • szmul.bender

  Oceniono 6 razy 6

  Pasy cnoty mało używane w dużych ilosciach kupimy
  Kontakt: ul. Górnośląska 20 lok. 6 00-484 Warszawa
  Telefon: (22) 404 38 50
  Fax: 22-127-91-25
  biuro@ordoiuris.p

 • zdradziecka-morda

  Oceniono 6 razy 6

  Zalegalizowanie aborcji miałoby ten efekt że zniknęłyby ze społeczeństwa wypaczenia genetyczne typu prezes, Pawłowicz, Terlecki itd. i mielibyśmy społeczeństwo zdrowe, szczęśliwe i wolne.

 • barakuda62

  Oceniono 6 razy 6

  Jak tylko któraś PiSda z Mordo Lujis ruszy się za granicę zaraz donieść do prokuratury że była się wyskrobać,niech się każda PiSda tłumaczy z każdej minuty poza krajem- jak mieczem wojujesz ...

 • apep54

  Oceniono 6 razy 6

  To dobry pomysł...Najlepiej wyjeżdżającym plombować,nie powiem co....

 • pregierz

  Oceniono 6 razy 6

  Badnyckie katolstwo, wszedzie im potrzeba niewolników, którzy bedą bez zająknienia wykonywac ich pomysły chorej wyobraźni.

 • kopandol

  Oceniono 6 razy 6

  Moi drodzy czytelnicy TOK FM - Oddaliście władzę w ręce starych dewotek i bigotów bo wam zbrzydła ciepła woda w kranie, a teraz zdziwienie i pretensje, że katotaliban, katoszariat, kołtuństwo.
  Nie za późno na refleksję?

 • jggc

  Oceniono 6 razy 6

  Jaki Rutkowski, Pazura z różańcem będzie biegał za dziewczynami

 • mesik50

  Oceniono 6 razy 6

  Wiecie dlaczego niebieska tabletka jest bez recepty? Żeby faceci (nie wszyscy oczywiście) mogli w każdej dziedzinie coraz bardziej wy...dolić kobiety. Ale żeby niektóre kobiety myślały fallusem jak niektórzy faceci - dla mnie nie do ogarnięcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX