Gramy razem z WOŚP. Wylicytuj występ na antenie i spędź dzień w newsroomie tokfm.pl

W ramach WOŚP mamy dla was dwie licytacje. Możesz spędzić dzień w newsroomie tokfm.pl i zostać dziennikarzem internetowym lub wystąpić na antenie. Poznasz "kuchnię" pracy w mediach i wspomożesz szczytny cel!

Wystąp w Radiu! Przeczytaj autorskie Informacje Tok FM!


Będzie Cię słychać w 22 największych polskich miastach i na całym świecie za pośrednictwem internetu! Radio TOK FM - jak co roku - wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest wydanie Informacji TOK FM. Zwycięzca aukcji z pomocą naszego dziennikarza przygotuje i przeczyta na antenie autorski radiowy serwis informacyjny. Nagranie dostanie na pamiątkę w formie elektronicznej.

Serwis informacyjny trwa około 6 minut, jego przygotowanie (napisanie, zmontowanie dźwięków) - 3-4 godziny. Gość w ekipie Pierwszego Radia Informacyjnego pozna szczegóły tworzenia programu stacji, pozna naszych prowadzących, weźmie udział w wycieczce po radiu i wdroży się w działanie naszego multimedialnego newsroomu!

PRZEJDŹ DO LICYTACJI!

Spędź dzień w newsroomie tokfm.pl !

Wylicytuj w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i serwisu tokfm.pl dzień w newsroomie. Weźmiesz udział w kolegium, zgłosisz swój temat, zrealizujesz własny materiał - wszystko pod czujnym okiem redaktorów.


Zobacz jak wygląda praca dziennikarza internetowego w portalu newsowym. Razem z redaktorami tokfm.pl zaplanujesz pracę redakcji i na jeden dzień wcielisz się w dziennikarza internetowego.

Serwis tokfm.pl codziennie jest odwiedzany przez tysiące Czytelników.        

PRZEJDŹ DO LICYTACJI!


Komplet 6 kubków z podpisami dziennikarzy Tok FM

Zwycięzcy aukcji będą zazdrościć nawet nasi redaktorzy, bo kubeczki TOK FM pochodzą z limitowanej serii i jedynym sposobem na wejście w ich posiadanie jest wsparcie WOŚP. Zwycięzca aukcji, jeśli zechce, będzie mógł wytypować 6 osób z redakcji TOK'u, które podpiszą każdy z kubków.

PRZEJDŹ DO LICYTACJI!

 

#nauczycielki z Zabrza:

Nauczycielki z Zabrza przekazują na aukcję autoportret autorstwa Eweliny Madej artystki plastyczki, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych im.Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, stypendystki na University of Wolverhampton w Wielkiej Brytanii, pedagoga, działaczki społecznej ruchów na rzecz kobiet, przyszłości edukacji, a ostatnio również blogerki.

Ewelina Madej jest koordynatorką kampanii społecznej przeciwko przemocy wobec kobiet i dziewcząt: „Nazywam się Miliard”.

PRZEJDŹ DO LICYTACJI

TOK FM PREMIUM