Komentarze (116)
MON stawia śpiewające ławki za miliony, gdy strajkują rodzice niepełnosprawnych. "Król jest nagi"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • selena-0

  Oceniono 10 razy 8

  miliony premii dla swoich w calym kraju, na konwencji Morawiecki sypal obietnice finansowe jak z rekawa, wielka wyborcza korupcja za nasze pieniadze, a teraz chce podnosic podatki nam, by dac niepelnosprawnym. kiedy wreszcie fani pisu przejrza na oczy !

 • ap.aries

  Oceniono 10 razy 8

  Sto multimedialnych ławek .... grających,gadających i obsranych przez gołębie .... czy to się dzieje naprawdę ??????????????????

 • popijajac_piwo

  Oceniono 12 razy 8

  "Gdy tym samym czasie MON ogłasza, że przeznaczy 4 200 000 zł na... ławki na stulecie niepodległości. Ponad sto ławek, po 30 tys. każda, plus minus. Będą grać i śpiewać."

  Proponuję pozytywki z tańczącym Ciepłym Yaycem. Grające w kółko "Pull up! Pull up! Terrain ahead!"...

 • jjj68

  Oceniono 12 razy 8

  Mogą sobie ci rodzice jechać do Krakowa i pooglądać "Damę z gronostajem", którą pis bohatersko odzyskał... 0,5 mld na parę zasiłków by starczyło.

 • elzbietttta

  Oceniono 9 razy 7

  Mam pytanie, ilu z protestujących rodziców głosowało na PiS, Kukiz czy inne barachło?

 • acototak

  Oceniono 9 razy 7

  Jaka normalna firma zatrudniłaby Mariusza?

 • hens

  Oceniono 9 razy 7

  Śpiewające ławki i dający publicznie zadu prezes. To mamy teraz taki koszmarek IV RP.
  W górę zady............w górę serca............Maciora do Irkucka....tam też są odłamki po wybuchu he he

 • norton2

  Oceniono 13 razy 7

  Dziwicie się - a czegóż to się można spodziewać po płaszczaku,maciarewiczu,brudzińskim.
  Proponuję płaszczakowi kolejne miliony wydać na podpaski i prezerwatywy z odpowiednim napisem np."tylko z 3.14 sem miękko i szybko wchodzę i wychodzę"
  Że też to "coś" nie ma co wydawać pieniędzy? A niepełnosprawni w Sejmie czekają na PISzdielskie ochłapy!!!

 • hastatrespasos

  Oceniono 8 razy 6

  To będą ośle ławki, takie na jakich ongiś w szkołach sadzano krnąbrnych uczniów. Za ten hurrapatryjotyczny pomysł powinni zapłacić z własnych kieszeni niewydarzeni szefowie resortu wojny, Błyszczyk i jego szmaciany poprzednik.

 • realistas

  Oceniono 8 razy 6

  Wydają 20 mld na zakup złomu z USA. Kwota ta zaspokoiłaby opiekunów niepełnosprawnych dzieci przez 20 lat. Widać jakie POPiS ma priorytety.

 • kttosia

  Oceniono 8 razy 6

  Dlaczego śpiewające ławki a nie np. żłoby sobie będą stawiać (mysle ze bardziej by pasowały)? Koń by się uśmiał. Posadziliby lepiej 100 drzew w puszczy.

 • f451

  Oceniono 8 razy 6

  Jak to było? Wystarczy nie kraść to starczy na wszystko?
  No i starczyło. Na premie.
  Na niepełnosprawnych zabrakło.

 • striepo

  Oceniono 8 razy 6

  A jak to się ma to kosztujacych setki milionów dolarów samolotów panstwowych? Taniej bylo by zabezpieczyć takie maszyny w LOTcie. Tusk lata do Gdańska Wizzair, papież Alitalią i nikt jakoś problemu nie widzi a my jako bogaty naród sobie je kupujemy, później Szydło latała wojskowymi by sie niewydało

 • m.c.hrabia

  Oceniono 8 razy 6

  a na ławce Godek se przysiądzie.

 • wyksztalciuch2015

  Oceniono 10 razy 6

  Przecież śpiewające ławki wykona Polska Fundacja Narodowa zlecając to jakiemuś piśdzielczemu kolesiowi a poświęci je za bóg zapłać (i trochę złociszów) ojciec inkasent dyktator. Na takie szczytne cele kasa państwowa musi się znaleźć

 • Leszek Kubiak

  Oceniono 7 razy 5

  JESZCZE TROCHĘ TO POLSKA BĘDZIE MIAŁA PRZYDOMEK DOM WARIATÓW POD NADZOREM KARŁA

 • skuba2

  Oceniono 9 razy 5

  Rozumiem, że ławka zagra, kiedy ktoś na niej siądzie. "Pierwsza brygada" uruchamiana siedzeniem? Rewelacja! I gdzie będzie głośnik?

 • hastatrespasos

  Oceniono 6 razy 4

  www.farfuture.com: Stulecie wyzwolenia plemienia Kaczogumniaków z niewoli w szponach niepełnosprawnego herszta sPISku będzie w roku 2118... obchodzone jako wydarzenie jeszcze ważniejsze niż setna rocznica wydarzeń z 11 listopada 1918.

 • sabriel

  Oceniono 8 razy 4

  Ich obchodzą jedynie zygoty i płody. Każą rodzić niepełnosprawne płody, a po porodzie to już jest zmartwienie rodziców. Jak mówił Kaczyński, chodzi o to aby urodzić i ochrzcić.

 • Maciej Man

  Oceniono 5 razy 3

  To jest ta chrześcijańska empatia. Miliony dla Rydzyka, miliony dla ministrów, na ławki muzyczne, tylko dla najbardziej potrzebujących i skrzywdzonych przez los Janosikowe obietnice premiera. Nie mają wstydu ale chyba niczego nie mają

 • Eugeniusz 59

  Oceniono 5 razy 3

  A może by tak RZĄD ZACZOEPEL OD SIEBIE FINANSOWAĆ NIEPELNOSPRAWNYCH DLA PRZYKŁADU PRZEKAZAC 20%PENSJI I DIETY POSELSKIE PAN PREZES PIS ODDAĆ EMERYTURĘ I TAK POBIERA PENSJE

 • miw.d

  Oceniono 2 razy 2

  Jak zamożny jest premier Morawiecki? Zdaje się, że zarobił 30 milionów w banku.Myślę, że
  zacznie od siebie i odda tę połowę kasy, nie widzę problemu.

 • Eugeniusz 59

  Oceniono 2 razy 2

  Co mowę PISLAMISTOM ODEBRAŁO, ŻE ŁAWKI BĘDĄ ŚPIEWAĆ????? CZYM APTEKARZ MISIEWICZ ICH KARMI, ŻE MOZGOJADY ICH ZJADAJĄ?

 • miw.d

  Oceniono 2 razy 2

  70 milionów dostał Rydzyk??? Ile milionów DZIENNIE idzie na kościół? Oni dostają od pis
  każde pieniądze w 'PODSKOKACH"! Teraz Głódź chce księży i katechetów jako WYCHOWAWCÓW
  /q..wa/ za DARMO??? Ustawa w tej sprawie już pewnie jest gotowa, a kasa od września! MOŻNA??? MOŻNA!

 • Natalia Kozłowska

  Oceniono 2 razy 2

  czemu akurat oddali kasę kościołowi????to jest nie zgodne nawet z konstytucją te wasza 3 RP...sztuczny wytwór

 • dezyd

  Oceniono 2 razy 2

  Śpiewające ławki - a ciężko doświadczeni przez los ludzie (w tym ci, którzy nie zdecydowali się kiedyś na aborcję!) traktowani są przez państwo jak wyrzutki, nawet dorobić im nie wolno do naprawdę głodowego wsparcia... Duda przynajmniej zachował się jak człowiek, ale Morawiecki - nieszczęście. Ten facet ze swoimi dziesiątkami milionów nie zrozumie biednych...

 • leon_witold

  Oceniono 4 razy 2

  idiotów nie brakuje! ale pan B bije wszystkich na głowę !!!!!

 • Oceniono 4 razy 2

  Ten Błaszczak ma coś z głową nie tak od samego początku jak był ministrem MSW było z nim coś nie tak i właśnie tacy nienormalne ludzie rządzą krajem a wojsko nie ma czym latać to jest cały PIS wydają nie swoje pieniądze na swoje premie i na
  jakieś gowna

 • Maciej Man

  Oceniono 4 razy 2

  To się nazywa chrześcijańska empatia. Miliony dla Rydzyka, miliony dla ministrów i na ławki muzyczne, tylko dla najbardziej potrzebujących i pokrzywdzonych przez los Janosikowe obietnice premiera.

 • Barbara Ostrowska

  Oceniono 4 razy 2

  Po tym poznajemy dobre rządy państwa ,jaki jest stosunek do obywateli najsłabszych,a nimi są rodzice opiekujący dziećmi niepełnosprawnymi, które też dorastają do wieku pełnoletniego.Rodzice z przyczyn niezawinionych nie mogą pójść do pracy ,bo opiekują się nimi.Dzieci niepełnosprawnych będzie się rodzić coraz więcej, więc polityką rządowa powinna być długofalową.Trzymam kciuki za Was .

 • jahodovy

  Oceniono 1 raz 1

  "Taką, żeby najbardziej zamożni ludzi (...) mogli w niewielkim stopniu zostać opodatkowani po to, żeby złożyć się na tych najbardziej potrzebujących." - Popieram! Kto w Polsce jest najbogatszy? Kościół Katolicki. Panie premierze, proponuję zacząć od likwidacji Funduszu Kościelnego.

 • nikifor666

  Oceniono 1 raz 1

  Hahah durnie znowu probuna nabrac ludzi na komunistyczne haselka - zabierzmy bogatym, dajmy pokrzywdzonym.

  Przeciez to jakis kosmos jest

 • Jerzy Szubiński

  Oceniono 3 razy 1

  Bolszewicy w natarciu- " podatek solidarnościowy"? - morawiecki ty jesteś normalny?

 • abracadabra1

  Oceniono 3 razy 1

  A potem co bedzie z tymi lawkami ?

 • eeeep1

  Oceniono 5 razy 1

  Przeznaczcie 4 mln na niepełnosprawnych i będzie ok.? To zadanie dla PO po wyborach. Maja gotowy program.
  100 lecie niepodległości Polski. Jak można w tak paskudny sposób stawiać sprawę.

 • M da.vinci

  Oceniono 4 razy 0

  Ale pianka z pyszczków leci Aż miło czytać wyjących z besilości pedałków oderwanych od korytka buhahahaha

 • Wioleta Kiecal

  Oceniono 2 razy 0

  Może z rent i emerytur po kilka procent podatku przeznaczyć na niepelnosprawnych bo nie wiadomo na co idą te podatki na emeryturę są przecież składki .Ja w kazdym razie pobierając rentę byłabym dumna gdyby moje podatki z renty poszły by w ręce niepełnosprawnych wtedy bym wiedziała,że się nie marnują nie idą na byle co ,tylkona wsparcie,pomoc i opiekę niepelnosprawnym takim osobom nie ma co żałować podatków bo każdy z nas może w każdej chwili być taki jak one pozdrawiam tych co rozumieją sytuację niepelnosprawnych

 • wadim.murski

  Oceniono 6 razy 0

  MON ławki, Chorzów stadion... nie ma nikogo bez winy... a właściwie winny jest kapitalizm, który absurdalnie rozporządza pieniędzmi

 • szmatlawiecusuwakomentarze00

  Oceniono 6 razy 0

  #3mlnpodpisów

 • Natalia Kozłowska

  Oceniono 1 raz -1

  musi być zmiana całego rządu PO i PiS...ludzie to wszystko trzymają służby...Kiszczak powiedział,że do władzy dopuszczamy tylko tego na którego coś mamy...i tak jest...nawet odszkodowania żadnego od Niemców nie mamy prawa teraz dostać,bo w czasie wojny była 2 RP a nie 3RP...dlatego to tylko krzyki,że będą o to walczyć...
  dopóki Polacy nie będą znać dobrze historii jak powstała 3 RP to nie obudzicie się z amoku i ciągłych zawierzen do polityków...oni wciąż i wciąż wyprzedaja Polski majątek,zaraz będą gminy całe wsie i kamienice a wy zostaniecie na ulicy...byc może wtedy zrozumiecie powagę sytuacji Polski i waszych rodzin...niedlugo bedziemy (już powoli jestesmy)niewolnikami we własnym kraju ą w rządzie nie będzie dosłownie ŻADNEGO Polaka tylko jak to już się dzieje polskojęzyczne osoby,które to będą rządziły na stronę kraju z którego pochodzą (jak to dziś widac)
  większość nie zdaje sobie sprawy,że 3 RP została stworzona z myślą o przedłużeniu socjalizmu i komunizmu pod płaszczykiem WOLNOŚCI SOLIDARNOŚCI a tak naprawdę idziemy wciąż do czarnej dupy !Po 45 nie mamy żadnego polskiego prezydenta ani rządu polskiego.Tak naprawdę dziś rządzi naczelnik z kotem (w głowie tez)I jego zgraja bandytów,jeszcze sami sobie zasługi dają za NIC tak jak Lech K,który NIC nie zrobił dla Polski a jest wpisany w poczet królów Polskich i leży z nimi...z jakiej racji!!!!
  ani PO ani PIS,nowoczesne i inne gadziny nie chcą i nie będą broniły interesów PL...

 • Marek M.

  Oceniono 1 raz -1

  Polacy słyną z powstań a teraz tylko narzekają

 • M da.vinci

  Oceniono 1 raz -1

  Zdaje się że ławki mają uczyć historii W Poznaniu już od lat jest cos podobnego tylko z historią miasta. Super pomysł

 • Jarosław Daniluk

  Oceniono 1 raz -1

  Pamiętam jak niepełnosprawni wraz ze swoimi opiekunami protestowali w sejmie za czasów rządu PO. Coś Polacy im obiecali, dali coś na zachętę, a później ich delikatnie mówiąc zaniechali. Więc wyborców już stracili w tej grupie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX