Komentarze (69)
Kaczyński nie odwiedził protestujących.
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • unterhose

  Oceniono 15 razy 1

  Powinna się określić, albo jest za aborcją niepełnosprawnych i jej pomoc to będzie uchwała nowoczesnej o prawie do eutanazji. Lub chce pomagać by niepełnosprawni żyli godnie.

 • popsuty2x

  Oceniono 15 razy 1

  Czy pani POseł Scheuring-Wielgus zrobiła już sprawnym inaczej LODA w sejmie, wyręczając biedne matki od prac ręcznych?

 • elkasowa.02

  Oceniono 21 razy 1

  Przestań kobieto ośmieszać się za pieniądze podatników!

 • yan57

  Oceniono 15 razy 1

  PIS nie okłamał to wy z Nowoczesnej je okłamujecie i obiecujecie im złote góry dobrze wiedząc że pewnych spraw się nie da zrobić na już na teraz ,a rząd naprawde sie pochyla nad ich trudnym i smutnym losem jak do tej pory żaden poprzedni rząd.. a pani z Nowoczesnej tylko aby był dym dzisiaj w ramie ramie z niepełnosprawnymi a jutro za aborcją takich ludzi .. nie ważne z kim o co aby się działo.

 • zdzisek1949

  Oceniono 23 razy 1

  Tylko program partii Nowoczesnej czyli posłanki Wielgus jest w stanie rozwiązać
  problem dzieci i osób niepełnosprawnych. Program jest bardzo prosty "całkowita
  eksterminacja dzieci i osób niepełnosprawnych" jest on odwzorowany od programu
  Adolfa Hitlera, którego 129 urodziny za zezwoleniem władz niemieckich ostatnio
  hucznie obchodzona a na którym byli dziennikarze z "GW", którzy nawet chwali
  uczestników tej imprezy !!!
  o

 • Sebastian Debek

  0

  Dlaczego pis wygrał wybory na prezydenta bo przed wyborami oszukiwal i tak jest teraz żeby paryk nijaki wygrał wybory na prezydenta Warszawy musi kłamać ten z pisu

 • Lukasz M

  0

  "Tok FM" co to ma być. Joanna pierze ubrania niepełnosprawnym, haha co to jest za informacja i co ja potwierdza, następną z opinii dziennikarzy mająca na celu zrobienie z niej świętej? Bo tego że jest mądra nie dało się wykreować?!

 • 0

  Zawsze gdy mam kaca, wystarczy ze popatrzę na panią joannę i zaraz mi lepiej, naprawdę poranny paw czyni cuda

 • wujek_12

  Oceniono 2 razy 0

  Ta Baba jest obrzydliwa

 • tlen69

  Oceniono 4 razy 0

  Co stało się z ponad 600 milionami złotych dla o z rodzin z osobami niepełnosprawnymi ? Czy i kto je ukradł ? Czy poszły na 500 +, czy poszły na fundację Czartoryskich i obrazek damy ???!
  Od końca 2015 r. były przewidziane przez władze PO ok. 600 mln. zł na pomoc dla rodzin z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi. W sejmie i pod sejmem od 9 dni protestują najsłabsze społecznie, doświadczone życiowo rodziny i osoby niepełnosprawnych, domagają się pomocy i wsparcia państwa zgodnie z konstytucją Art. 69, 70 i 71 . I CO ? PiS robi sobie anty kampanię jeżdżąc po kraju, nie rozstrzygając pilnie nabrzmiałych spraw.
  Patrzcie no państwo, jak politycy PiS się urządzają na "dobrą zmianę dla siebie"? Już proponują kandydatów, obywatelom szepczą do ucha, głosujcie za nami, a my wam damy tu, sto, tam pińćset, a sobie... po kilkadziesiąt tysięcy ? Już dzisiaj nikt nie nabierze się na obłudne, niezgodne z konstytucją obietnice, które powodują podziały i niezgodnie z Art. 71 konstytucji.
  Państwo nie ma rozdawać pieniędzy z budżetu jak to przewidziano w programie 500+ dla rodzin od 2 i więcej dzieci, bez uwzględniania dochodu i potrzeb danej rodziny (Art. 71) . Konstytucja Art. 84.Każdy jest obowiązany do ponoszenia ciężarów i świadczeń publicznych, w tym podatków, określonych w ustawie. Każdy, to nie tylko pracownik, właściciel, polityk, rencista czy emeryt, ale i ten kto otrzymuje 500 zł ? Chcę wiedzieć jaki jest budżet, bo w nim nic się nie zgadza. Na wybory zaklepano 460 mln zł, potrzeba ponad 600 mln zł. Premier MM powiadomił, że na dzień dzisiejszy jest nadwyżka 3,5 mld zł w budżecie. Kto ten chaos nieprofesjonalistów ogarnie ?
  Dlaczego B.Szydło zaniedbuje podstawowe urzędowe obowiązki - robi sobie wycieczki dot. kampanii wyborczej . Jedzie do Krościenka i spływa Dunajcem,?! Czy wszystko po Niej spływa, ??? W sejmie zaczęły się "palące, pilne sprawy" dot. problemów społecznych, dzieci i dorosłych dyspanseryjnych. Jako wicepremier d/s społecznych wycieczki i kampania wyborcza to nie jest jej obowiązek jako funkcjonariusza państwa. Powinna ponieść odpowiedzialność za brak prawidłowego rozdzielenia środków z budżetu - 24 mld. zł na 500+, bez uwzględnienia kryterium dochodowego, co spowodowało zablokowanie innych palących potrzeb. ?!
  Po co komu "grające ławeczki", czy to zabawa w przedszkolaki ? Kto ma czas się wygłupiać i słuchać grania z ławki ? Po co miliony złotych na ten cel ? Co to za niegospodarność ???!!!

 • rownowaznik

  Oceniono 4 razy 0

  Życzę Nowoczesnej wygrania w następnych wyborach. Zje się samo, próbując się z tego wszystkiego co wygadują od czasu dostania się do parlamentu.

 • Anna Rosen

  Oceniono 10 razy 0

  Paradne . Zaciekła propagatorka aborcji na życzenie, zwłaszcza tych z defektami, obrończynią niepełnosprawnych dzieci.? Czy ona zdjae se sprawę jakiego Orwella tworzy? Choć Orwell chyba na pranie majtek, w zamian za głos zdesperowanych wyborców, by nie wpadł.

 • agap.e

  Oceniono 14 razy 0

  "Ja nie mogę ufać politykowi, który głosował w ubiegłym roku przeciwko ustawie za życiem, przeciwko temu, żeby matki, które zdecydują się urodzić niepełnosprawne dziecko dostawały tę jednorazowa zapomogę w wysokości 4 tys. zł. Ja nie mogę ufać politykowi, który mówił na tę zapomogę "trumienkowe". Nie mogę ufać politykowi, który uczestniczył w czarnych marszach popierając aborcję eugeniczną i aborcje na życzenie, który nagle staje się obrońcą osób niepełnosprawnych."
  A.Jakubowska o Joannie Scheuring-Wielgus

 • america_n_beauty

  Oceniono 8 razy 0

  Już znalazła sobie niszę, w której może się wykazać - wcześniej obnażała się ze swoim brakiem inteligencji i generalną tendencją do robienia zadymy, ale proszę! znalazła w sobie potencjał obrończyni osób niepełnosprawnych, pani pro-skrobankowa...

 • zgniot

  Oceniono 3 razy -1

  Piękna ta posłanka Szojring cośtam.
  Gdybym był młodszy, to zaprosiłbym ją do restauracji - mogłaby dopić moje piwo :)

 • miw.d

  Oceniono 1 raz -1

  A gdzie jest BROCHA!!! Spłynęła z falami DUNAJCA?
  Ona nie wie, że jej miejsce jest przy NIEPEŁNOSPRAWNYCH W SEJMIE?
  Ma tam siedzieć u ich nóg, jak pies!

 • Anna Krotowska

  Oceniono 5 razy -1

  Kazdy, kto ma rozum, wie ze celem pisu jest zniszczenie Polski, taki ma rozkaz ze wschodu!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 5 razy -1

  Za poprzednich rządów, a ostatnio PO z PSL, nie było lepiej rodzicom osób niepełnosprawnych, ale przynajmniej uczciwie: PO nie obiecywałi, że cokolwiek da.

 • dinowar

  Oceniono 15 razy -1

  Cynizm, złodziejstwo, rozpasanie, hipokryzja, oszustwo, degeneracja, kolesiostwo, nieudolność, niekompetencja, karierowiczostwo, brak empatii i zrozumienia, bezrozumnosc. To o rządzących, małych ludziach. Obecnie rządzących, jakby ktoś nie wiedział.

 • Oceniono 15 razy -1

  Hahaha już nawet pigmeje w Ameryce Południowej dowiedzieli się że PiS kłamie

 • dinowar

  Oceniono 13 razy -1

  Cynizm, złodziejstwo, rozpasanie, hipokryzja, oszustwo, degeneracja, kolesiostwo, nieudolność, niekompetencja, karierowiczostwo, brak empatii i zrozumienia, bezrozumnosc. To o rządzących, małych ludziach.

 • R Iksiński

  Oceniono 6 razy -2

  Pani Joanna jest najlepszą posłanką obecnej kadencji tego pożal sie Boże sejmu

 • patriot.wr

  Oceniono 12 razy -2

  Rok 2021, budynek Sejmu, 1023 dzień protestu, żadnych dziennikarzy, żadnej telewizji, tylko pani Szuerling, była posłanka!

 • bronek176

  Oceniono 9 razy -5

  Kurne kiedy ten Kaczyński uwolni Polskę? Może właśnie Niepełnosprawni pomogą Polsce w uwolnieniu się od zakłamanej i modlącej się na pokaz gangsterów Pisowskich

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX