Komentarze (49)
Śpiewak: Jestem gotów wystartować na prezydenta Warszawy. Jest jedno ''ale''...
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy -3

  Znałem kuzyna pana Śpiewaka (nie żyje od kilku lat), jednak miał inny światopogląd, bardziej liberalno konserwatywny, młodego nie znam.

 • pokon

  Oceniono 6 razy -4

  Już nie wystarczą,,wasze ulice , nasze kamienice"? Teraz chcą wszystko, całe miasto?

 • r-mi

  Oceniono 9 razy -5

  Interesujące, nie wiedziałem że Śpiewak ma poglądy takie jak faszysta Zandberg, bo uzależnienie swojego startu od tego drugiego mogłoby to sugerować. Na szczęście to gó... wygrać nie może ale gdyby jednak ta opcja światopoglądowa doszła do władzy to tak "dołożą solidarnej odpowiedzialności bogatym" (czyli każdemu kto ma więcej niż 2000 netto)... że nam z Warszawy w rok zrobią drugą Wenezuelę.

  Swoją drogą pięknie tu widać ewolucję ideologii faszystowskiej. Dawniej się mówiło o wywłaszczaniu rozmaitych "podludzi" mających tyrać na germańskiego nadczłowieka... a dziś to po prostu solidarność społeczna i jeśli ktoś nie jest nierobem i durniem to "powinien się dzielić". Generalnie znowu jakiś "podludź" ma pracować na "nadludzia".. i nie wystarczy nawet że jeśli ktoś zarabia dajmy na to te 3000 i zapłaci te i tak już rabunkowe 19% to zapłaci sporo więcej niż ten kto zarabia minimalną, trzeba go wywłaszczyć i ukraść większą część zarobków dla zasady, tak żeby "nie miał za dobrze". Retoryka się zmienia, system dokładnie taki sam.

  No ale będziemy mieli "przedszkola i żłobki" żłobkuf jak mrufkuf, najlepiej z 3 żłobki na każde dziecko... oby tylko zaprzyjaźnione firmy budujące żłobki mogły się nakraść... i pewnie kaski trochę zostanie to i na jakiś obóz koncentracyjny dla "złych bogaczuf" styknie...

  Generalnie mi się niestety wydaje że całe te środowiska "społeczniaków" to taka sama totalitarna degeneracja i patologia. Bo jak człowiek jest porządny to idzie do pracy i poddaje się osądowi konsumentów... mieć ambicje żeby poświęcić życie aby za pomocą państwowego terroru kraść i dzielić "po równo" (między kolegów) ... to może mieć tylko skończony sku...el i dureń.

  I mieć tylko nadzieję że Warszawiacy nie dadzą się nabrać na to totalitarne gó..., bo PiS to jednak socjalizm umiarkowany... a "razem" to już nie tylko partia ale ludzie zdolni zrealizować kompletny system totalitarny i ideologię która traktuje każdego człowieka jak niewolnika i jak gó....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX