Komentarze (32)
Chazan i Ordo Iuris chcą ograniczyć kobietom dostęp do antykoncepcji. Jest projekt ustawy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Andrzej Kuc

  Oceniono 2 razy 2

  Co za ch ten chazan. Będziesz się smażył w piekle za te wszystkie aborcje które robiłeś kiedyś na akord

 • wwrr1

  Oceniono 2 razy 2

  średniowieczny poy eb

 • jur.jam

  Oceniono 1 raz 1

  Za wszystkie aborcje na świecie odpowiedzialni sa bogowie wszystkich religii wg których cały porządek rzeczy i zdarzenia na tym świecie są zdeterminowane wola bożą !!!

 • getz54

  Oceniono 1 raz 1

  Za cenę taniej popularności wśród ludu Rydzyka, episkopatu, i wiekowych gospodyń, ten obleśny, sfrustrowany staruch wspólnie z innymi nawiedzonymi sekciarzami, tworzy ustawę dla wszystkich polskich rodzin. Drogie panie, ktoś tę ustawę zamówił, ktoś ją promuje, ktoś nocą przegłosuje ją w Sejmie, Adrian jak zwykle podpisze, i tak jak ustawa o sądach powszechnych zacznie ona obowiązywac, czyniąc ludzkie zycie piekłem. Zbliza się niedziela, nie idzcie do kościoła katolickiego, waszego największego wroga na zadną mszę, nie zaprowadzajcie tam swoich dzieci. Tę niedzielę ogłoście niedzielą pustych kościołów, to samo dotyczy tych biednych ,,komunijnych,, dzieci, które zadnego wyboru nie miały. Nie głosujcie na PiS, na róznych Jurków, Zelków, Godków, Biernackich, itp. to na początek, bo od czegoś trzeba zacząc.

 • jerzyolewamwas

  Oceniono 1 raz 1

  Chazan (inaczej kantor) – w judaizmie osoba prowadząca nabożeństwo z mniejszego pulpitu przed Aron ha-kodesz[1]. W judaizmie ortodoksyjnym funkcję tę pełnią tylko mężczyźni, natomiast w judaizmie reformowanym dopuszcza się do niej kobiety, tzw. chazanit.

 • miw.d

  0

  audycje.tokfm.pl/podcast/Co-Ordo-Iuris-doradzi-nowemu-Pelnomocnikowi-ds-rownego-traktowania-Dyskutuja-Karina-Walinowicz-i-Krzysztof-Smiszek/33584

  audycje.tokfm.pl/podcast/O-zwiazkach-Ordo-Iuris-z-grozna-brazylijska-sekta-opowiada-Tomasz-Piatek/47874

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX