Michał Janczura wyjątkowo nie zrobił przeglądu prasy. Miał za to przy sobie jeden gadżet

Michał Janczura postanowił oszczędzić polskich piłkarzy po przegranym meczu z Senegalem. Dzisiaj piłkarski felieton na tokfm.pl na smutno.

Po 12. latach Polacy wrócili wczoraj (19 czerwca) na mundialową murawę. Niestety nie skończyło się to szczęśliwie. Reprezentacja Senegalu wygrała z biało-czerwonymi 2:1.

Pierwszy do bramki Wojciecha Szczęsnego piłkę niefortunnie skierował reprezentant Polski - Thiago Cionek.  W drugiej połowie spotkania padła kolejna bramka strzelona przez rywali Polaków. Tym razem autora gola był Senegalczyk Mbaye Niang.

Polacy straty zdołali odrobić nieznacznie. Tuż przed końcem meczu, w 86 minucie, Grzegorz Krychowiak strzelił bramkę dla biało-czerwonych.

Jak stwierdził Michał Janczura, "polski balon pękł" i zamiast gazet, tym razem przyniósł do studia żółty balonik.

Kolejne spotkanie drużyna Adama Nawałki rozegra z Kolumbijczykami w niedzielę (24 czerwca) o 20.